Connect with Us

All posts tagged "gashi"

Showbizz 12:13 - 3 Mars, 2020

“Një gotë me raki mban larg Koronavirusin”/ Reperi tregon bisedën tipike shqiptare me babain

Koronavirusi është përhapur me shpejtësi në shumë vende të botës dhe të gjithë janë të shqetësuar pasi ka shkaktuar një numër të madh viktimash. Ndërkaq reperi...

Showbizz 14:45 - 24 Dhjetor, 2019

Gashi tregon “problemin” më të madh që ka me prindërit/ Zbulon kërkesën e vetme që po e “mundon”

Reperi Gashi ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të veçantë me prindërit dhe është përpjekur shumë që t’i bëjë ata të ndihen shumë krenarë. Por...

Showbizz 13:31 - 11 Dhjetor, 2019

Gashi flet për herë të parë për sëmundjen e tij/ Reperi zbulon frikën më të madhe që e tmerron

Reperi me origjinë shqiptare Gashi është një nga personazhet i cili po ngjit shkallët e suksesit në skenat ndërkombëtare. Reperi numëron disa këngë hit dhe së...

Showbizz 16:41 - 3 Dhjetor, 2019

“Nuk e pres askënd”/ Gashi i zemëruar para turit të tij në Europë

Reperi i famshëm me origjinë shqiptare Gashi po përgatitet për turin e tij muzikor nëpër botë. Gashi është kthyer në vëmendjen e mediave rozë pasi bën...

Showbizz 19:55 - 30 Tetor, 2019

Ferrari i kuq i kujton ish të dashurën/ Gashi rrëfen eksperiencën e hidhur të jetës së tij

Gashi është një ga reperët më të dashur të showbizit shqiptar dhe të huaj. Ai po korr suksese shumë të mëdha në skenat ndërkombëtare me muzikën...

Showbizz 19:22 - 13 Tetor, 2019

VIDEO- Gashi pozicionohet i pari në Billboard dhe feston me flamurin e Shqipërisë

Reperi me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, Gashi është kthyer në një emër shumë të dëgjuar dhe te pelqyer duke bërë që karriera e tij...

Showbizz 12:50 - 11 Tetor, 2019

Foto-Gashi dëshiron të bëhet baba sa më shpejt/ Ja njoftimi që nxori për të gjitha vajzat beqare

Ai tashmë njihet per sukseset e hiteve te tij që dëgjohen kudo dhe jane klikuar me miliona here. Gashi eshte teper aktiv ne rrjete sociale dhe...

Showbizz 19:23 - 4 Tetor, 2019

Gashi flet për prejardhjen e tij plot krenari: “Kemi ardhur nga asgjëja për të marrë gjithçka”

Artistët shqiptarë po arrijnë shumë suksese në tregun ndërkombëtar. Këtu mund të përmendim emra që tani i njeh e gjithë bota si Rita Ora, Bebe Rexha,...

Showbizz 21:25 - 3 Tetor, 2019

Në qiellin e shtatë/ Gashi merr surprizën gjigante një ditë para ditëlindjes

Reperi i njohur me origjinë shqiptare Gashi feston nesër 29 vjetorin e lindjes. Por dhuratat kanë nisur një ditë para ditës së madhe. Reperi është lumturuar...

Showbizz 13:40 - 1 Tetor, 2019

Gashi thyen rekordin më të madh të karrierës/ Bashkëpunimi me Dj Snake sapo arriti majat

Reperi me origjine shqiptare Gashi, njihet për hitet e tij si ’Roses’, “My Year” me G-Eazy,‘ That’s Mine ’me Ledri Vula dhe‘ Coming Down ’me KIDDO....

Showbizz 16:26 - 28 Shtator, 2019

Kërcime provokuese mes femrash/ Reperi shqiptar “degjeneron” në rrjetet sociale

Reperi i njohur me origjinë shqiptare Gashi i ka kaluar të gjitha pritshmëritë. Ai ka ndarë në rrjetet sociale disa video ku shihet në një ambient...

Kryesore Show Biz 14:50 - 15 Shtator, 2019

“Prindërit e mi më bënë ky që jam”/ Reperi i famshëm shqiptar rrëfen peripecitë e jetës në Amerikë

Reperi me origjinë shqiptare Gashi është një nga më të pëlqyerit e publikut. Ai ka arritur shumë suksese  në karrierën e tij muzikore dhe po ecën...

Kryesore Show Biz 12:10 - 7 Shtator, 2019

“Vetëm mos dilni nga shtëpia”/ Gashi “ironizon” prindërit shqiptarë por më pas pendohet

Këngëtari me origjinë shqiptare dhe famë ndërkombëtare tashmë, Gashi, po korr sukses të madh me single-n e tij më të fundit “Safety”. Ai po i tregon...

Kryesore Show Biz 12:22 - 26 Gusht, 2019

“Jeta nuk është fushë me lule”/ Reperi tregon anën e keqe të famës

Reperi i njohur me origjinë shqiptare, Gashi ka rrëfyer vështirësit ë etë qënit i famshëm. Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Gashi tregon që...

Kryesore Show Biz 20:29 - 21 Gusht, 2019

“Nuk u kujtuan për mua para se të bëhesha i famshëm”/ Reperi i njohur tregon kuptimin e tatuazhit të ri

Gashi është një nga reperët me origjinë shqiptare që ka patur shumë sukses në tregun muzikor. Në vetëm pak kohë ai ka rritur të jetë një...