Connect with Us

All posts tagged "gay"

Kryesore Show Biz 21:01 - 17 Shtator, 2019

I fiksuar pas Fatos Nanos/ Biznesmeni gay zbulon ngacmimet që merr nga politikanët

Biznesmeni i njohur që jeton prej kohësh në Amerikë, Elton Ilirjani i ka befasuar të gjithë me deklaratat e tij. I ftuar në emisionin “Ftesë në...

Kryesore Show Biz 19:02 - 11 Shtator, 2019

“Nuk jam pishman se jam gay”/ Me buzët e kuqe, biznesmeni zbulon si u kërcënua nga LGBT

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani e ka pranuar publikisht se është gay. Ai ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin e Rudinës ku është shfaqur...

Kryesore Show Biz 20:57 - 1 Korrik, 2019

E papritur/ Ky reper i famshëm sapo pranoi se është gay

Reperi i famshëm i hitit “Old Town Road”, Lil Nas X duket se ka pranuar se është gay. Ditën e djeshme ai dha një deklaratë duke...

Kuriozitete 10:40 - 28 Qershor, 2019

“Disa pinguinë janë gay, mësohuni”/ Ky kopsht zoologjik i ka habitur të gjithë, ja cili është qëllimi i tyre

Një kopësht zoologjik në Londër i ka habitur të gjithë me një tabelë ngjyrë të kuqe ku shkruhet: “Disa pinguinë janë gay, mësohuni me idenë”.Baneri, i...

Kryesore Show Biz 11:53 - 27 Qershor, 2019

“Çfarë do të bëje nëse fëmijët do ishin gay?”/ Princi William jep përgjigjen e duhur për të gjithë prindërit

Një pyetje e papritur nuk e ka vënë aspak në siklet Princin William gjatë një bashkëbisedimi me një grup të rinjsh që ishin mohuar nga prindërit...

Kryesore Show Biz 21:07 - 22 Qershor, 2019

“E kisha qejf, por ishte gay”/ Anna Lika tregon për djalin që kishte “fiksim”

Aktorja Anna Lika është një ndër personazhet më të komentuar përsa i përket jetës private. E ftuar në emisionin Thumb Anna ka treguar një rast ku...

Kryesore Show Biz 12:10 - 6 Qershor, 2019

“Është gay apo…?/ Aktori i famshëm i kthen përgjigjen epike atyre që e ‘akuzuan’

Aktori i famshëm ndërkombëtar i cili u bë i njohur në filmin “X-Men”, Hugh Jackman ka reaguar kundrejt një thashethemi se ka prirje seksuale ndaj seksit...

Kryesore Show Biz 13:53 - 1 Prill, 2019

“Dasma e vitit”/Brenda “mrekullisë” 1 milion dollarëshe të çiftit gay

Çifti i të njëjtit seks, Luka Williams, 31 vjeç, dhe Damien Kolbas, 29 vjeç, donin një martesë si në përralla pa u kursyer në shpenzime. Dhe,...

Kryesore Show Biz 11:10 - 5 Mars, 2019

Pasi u ndanë dhe ajo e quajti gay, miliarderi iranian flet për herë të parë për Morena Tarakun

Lidhja e Morena Tarakut me miliarderin  iranian Sasha Sobhani, përfundoi kur kishte vetëm pak kohë që ishte bërë publike. Pak pas ndarjes bukuroshja shqiptare bëri disa...

Mustafa Nano
Showbizz 17:32 - 21 Janar, 2019

Video-Nano deklaron se është gay/ Zbardhen pamjet

Deklaratat e analistit Mustafa Nano se ishte gay dhe që për herë të parë kishte kryer marrëdhënie me një djalë nga Kuçova të quajtur Mariglen, tronditën...

moderator gay
Kryesore Show Biz 11:53 - 16 Janar, 2019

6 muaj pas martesës gay, rikthehet moderatori i famshëm shqiptar

Para disa muajsh bëri bujë në rrjetet sociale, martesa gay e moderatorit shqiptar. Ai kurorëzoi lidhjen e tij me partnerin Tian Oliver Murray, në Londër në...

Kryesore Show Biz 12:40 - 11 Nentor, 2018

I marrosur pas Rita Orës, këngëtari i famshëm ndërron orientim seksual: “Nuk jam më gay, i tërheq të gjitha mbrapsht”

Rita Ora dhe Bebe Rexha ishin  të ftuarat kryesore për të përformuar në spektaklin e vitit të Victoria’s Secret. Që të dyja shkëlqyen në pasarelën madhështore,...

Kryesore Show Biz 09:53 - 30 Tetor, 2018

Këngëtari italian pranon se është gay: “Kam një partner dhe jam i lumtur”

Marco Carta, këngëtari i famshëm italian ka lënë gojëhapur të gjithë ditën e djeshme pasi pranoi publikisht për herë të parë se është homoseksual dhe shumë...

Kryesore Show Biz 09:35 - 27 Tetor, 2018

Shokon shefi i Apple: “Të qënurit gay është dhuarata më e bukur që më ka dhënë Zoti”

Katër vite më parë Tim Cook ishte drejtori i parë i një kompanie të madhe që deklaroi se është gay. “Unë jam shumë krenar për këtë”-...

Kryesore Show Biz 22:35 - 22 Dhjetor, 2017

Stilisti i njohur revoltohet: Mjaft më quajtët gay, jam njeri!

Është krijuar rëndom paragjykimi se shumë stilistë i cilësojnë si gay dhe një ndër ta është edhe ai. Bëhet fjalë për bashkëthemeluesin e një nga brandeve...