Connect with Us

All posts tagged "genc prelvukaj"

Showbizz 18:48 - 8 Shkurt, 2020

Eni Koçi hap zemrën/ I shpreh dashurinë e madhe Genc Prelvukajt

Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj prej vitesh janë në një lidhje dashurie që thuhet se shumë shpejt do ta kurorëzohet në...

Showbizz 16:28 - 30 Dhjetor, 2019

Së shpejti do të martohen/ Zbulohen detajet rreth dasmës së Eni Koçit dhe Genc Prelvukaj

Këngëtarja Eni Koçi dhe reperi Genc Prelvukaj prej vitesh janë në një lidhje dashurie. Genci e propozoi Enin në një darkë shumë romantike me qirinj dhe...

Showbizz 12:17 - 8 Dhjetor, 2019

Eni Koçi publikon foton seksi/ Genc Prelvukaj bën komentin që do t’iu shkrijë së qeshuri

Këngëtarja e njohur Eni Koçi është një nga vajzat më seksi të showbizit. Prej vitesh Eni është në një marrëdhënie dashurie me reperin Genc Prelvukaj. Eni...

Showbizz 11:29 - 3 Dhjetor, 2019

“Thonë se kënga është vaji i burrave”/ Genc Prelvukaj paralajmëron fansat: “Përmban emocione të forta”

Reperi Genc Prelvukaj është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Prej ditësh Genci ka paralajmëruar fansat e tij për një projekt të ri...

Showbizz 18:56 - 27 Nentor, 2019

Genc Prelvukaj i bën thirrje qeverisë: “Taksa e Rrugës së Kombit, të shkojë për ndërtimin e shtëpive të shkatërruara”

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj i ka bërë thirrje qeverisë së Shqipërisë në lidhje me taksën që kosovarët dhe shqiptarët paguajnë. Ai si dhe shumë të...

Showbizz 21:13 - 22 Nentor, 2019

“Do e dëgjoni për 20 vite”/ Genc Prelvukaj paralajmëron projektin e radhës

Këngëtari i njohur shqiptar Genc Prelvukaj është një nga personazhet më të komentuar dh eta dashur të muzikës shqiptare. Ai ka qenë mjaft aktiv me muzikën...

Showbizz 16:03 - 30 Tetor, 2019

“Një serb dhe një grek nuk e pëlqen këtë foto”/ Genc Prelvukaj zbulon surprizën

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun Genc Prelvukaj po korr shumë suksese në karrierën e tij muzikore. Së fundi reperi ka zbuluar surprizën...

Showbizz 18:43 - 8 Tetor, 2019

“Aty ku është dashuria është jeta”/ Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj më romantikë se kurrë më parë

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara në shtypin rozë. Dy këngëtarët nuk ngurrojnë të tregojnë dashurinë e...

Kryesore Show Biz 16:42 - 20 Shtator, 2019

“Ky dokument mungoi për 100 vjet”/ Çfarë e emocionoi Genc Prelvukajn?

Reperi i njohur Genc Prelvukaj është një nga personazhet që më së shumti ka bërë këngë patriotike, ashtu siç ishte këngë e fundit në bashkëpunim me...

Kryesore Show Biz 19:52 - 21 Korrik, 2019

“Nuk mbaj mend asgjë”/ Genc Prelvukaj e “djeg” në dasmën e të vëllait

Dita e djeshme ka qenë shumë e veçantë për reperin Genc Prelvukaj, pasi vëllai i tij Orges u martua me partneren e tij. Reperi ka publikuar...

Kryesore Show Biz 21:56 - 27 Qershor, 2019

Eni Koçi realizon pozën seksi/ Ja çfarë bën Genc Prelvukaj në prapaskenë

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të dashura dhe me të komentuara të momentit. Që nga momenti që kanë pranuar se janë...

Kryesore Show Biz 21:02 - 31 Maj, 2019

“Po përdor emrin e Kidës për famë”/ Genc Prelvukaj i kthen përgjigjen ironizuese ndjekëses

Genc Prelvukaj ka qenë shumë aktiv në tregun muzikor kohët e fundit. Çdo projekt muzikor i tij është kthyer në hit brenda një kohe shumë të...

Kryesore Show Biz 22:12 - 14 Maj, 2019

“Një jetë është pak me ty”/ Genc Prelvukaj surprizon Eni Koçin

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj u komentuan gjatë në media për lidhjen e tyre . Këngëtari Genc Prelvukaj ka vërtetuar dhe një herë se është shumë...

Kryesore Show Biz 17:50 - 22 Janar, 2018

Greta Koçin dhe Gencin i dinim “kunetër”, por na dolën…

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj prej disa kohësh janë në një lidhje dashurie, megjithëse asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht. Me postimet e ndryshme që ata...

Kryesore Show Biz 00:15 - 26 Dhjetor, 2017

Krishtlindjet bëjnë bashkë edhe Eni Koçin dhe Genc Prelvukajn! Të dashuruarit bëjnë gëzuar…

Prej kohësh flitet se Eni Koçi e Genc Prelvukaj janë në një lidhje dashurie. Asnjëri prej dy protagonistëve nuk e ka pranuar këtë publikisht por ata...