Connect with Us

All posts tagged "genjeshter"

Kuriozitete 21:53 - 30 Gusht, 2019

“Pabesia financiare”/ Zbuloni gënjeshtrën më të keqe që partneri juaj mund t’ju thotë

Me kalimin e kohës, çiftet dhe marrëdhënia e tyre bëhet më e fortë dhe më e besueshme. Grindjet e rastit nuk duhet të jenë shqetësuese dhe...

nuk jane si duken horoskop
Kuriozitete 11:10 - 4 Prill, 2019

A e dini se cilat shenja gënjejnë më shumë dhe pse? Zbulojeni

Dashi (21 Mars- 19 Prill) Dashi do të gënjejë kur merr shumë përgjegjësi dhe axhendën e ka të zënë sepse nuk do të zhgënjejë askënd. Do...

Kuriozitete 13:25 - 17 Mars, 2019

Gёnjeshtrat e shpeshta/Kujt i bёni mё shumё dёm?

“U bllokova nё trafik”  – kjo ёshtё gёnjeshtra mё e shpeshtё, qё njerёzit i thonё njëri-tjetrit. Po ashtu njerëzit justifikohen nё raste tё ndryshme me argumente...

Life Style 20:00 - 2 Mars, 2019

Këto janë shenjat që bën dikush që keni përballë kur ju gënjen, ja si ta dalloni

Një nga gjuhët më të kuptueshme është ajo e trupit. Sipas një studimi të bërë ju mund ta dalloni nëse dikush po ju gënjen vetëm me...

gjuha e trupit,veprimet qe tradhetojne genjeshtaret
Kuriozitete 22:00 - 1 Mars, 2019

Gjuha e trupit/ Tre veprimet që tradhëtojnë gënjeshtarët

Spostimi i shpejtë i kokës Nëse i bëni dikujt një pyetje direkte dhe shihni që personi tjetër lëviz kokën shpejt, ky person me shumë mundësi është...

Life Style 14:40 - 18 Dhjetor, 2018

Ka qënë e gjitha gënjeshtër: Këto 5 ushqime nuk janë aspak të shëndetshme

Duket sikur  çdo javë një ushqim ose përbërës i ri del në treg , duke pretenduar se do t’ju ndihmojë të hiqni kilogramë  shtesë, të rrisni...

Life Style 08:39 - 29 Gusht, 2017

Si të pikasësh një gënjeshtar brenda pak sekondave

Në listën e tipareve negative, të gënjyerit zë padyshim një nga vendet epara. Askush nuk do të zbulojë që e kanë mashtruar, megjithatë është një gjë...