Connect with Us

All posts tagged "genta ismajli"

Showbizz 14:07 - 7 Mars, 2020

Partneri i Genta Ismajlit bën shqiponjën në Prishtinë/ Habit me deklaratën e tij

Këngëtarja Genta Ismajli dhe partneri i saj Usta po shijojnë dashurinë e tyre në maksimum. Ata janë pothuajse bashkë në çdo moment dhe së shpejti do...

Showbizz 12:46 - 18 Shkurt, 2020

Video që po bën xhiron e rrjetit/ I fejuari turk i Genta Ismajlit këndon dhe kërcen shqip

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismajli prej kohësh është në një lidhje dashurie me një biznesmen turk i cili quhet Usta. Ai e shoqëron kudo këngëtaren...

Showbizz 18:51 - 11 Shkurt, 2020

Nga Almeda Abazi tek Genta Ismaili/ Vajzat shqiptare që u “vodhën” zemrën turqve

Të shumtë janë personazhet e njohur shqiptar që kanë arritur të rrëmbejnë vëmendjen e mediave turke po ashtu edhe të publikut. Bëhet fjalë për vajzat e...

Showbizz 16:46 - 9 Shkurt, 2020

Nga propozimi romantik e deri tek dhuratat e shtrenjta/ Genta Ismajli zbulon detajet e lidhjes me biznesmenin turk

Ashtu siç e keni parë dhe dëgjuar, këngëtarja Genta Ismajli po përjeton periudhën më të bukur të dashurisë. Ajo prej kohësh është në një lidhje me...

Showbizz 17:33 - 31 Dhjetor, 2019

Më të dashuruar se kurrë/ I dashuri biznesmen i Genta Ismajlit feston me familjen e këngëtares

Këngëtarja Genta Ismajli është një nga personazhet më të komentuara së fundi. Këngëtarja ka vendosur që ta bëjë publike jetën e saj private dhe ka treguar...

Showbizz 18:14 - 26 Dhjetor, 2019

“Dashuria ime, ti je fantastik”/ Partneri biznesmen llaston Genta Ismajlin për Krishtlindje

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismajli po shijon periudhën më të bukur të jetës së saj krah partnerit të saj biznesmen. Hysen e llaston Gentën duke...

Showbizz 18:57 - 25 Dhjetor, 2019

FOTO-Më seksi se kurrë/ Genta Ismajli merr çmimin e rëndësishëm në Turqi

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli duket se po arrin shumë suksese në Truqi. Genta u bë pjesë e ndarjes së çmimeve “Altın Kanat Ödülleri” arriti të...

Showbizz 16:34 - 10 Dhjetor, 2019

Zbulohet këngëtari i famshëm që do të bashkëpunojë me Genta Ismajlin/ Ja për kë artist bëhet fjalë

Këngëtarja e njohur Genta Ismalji ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë përsa i përket jetës private po ashtu edhe jetës profesionale. Prej kohësh...

Showbizz 11:59 - 8 Dhjetor, 2019

Genta Ismajli merr surprizën e bukur nga partneri/ I bën dedikimin romantik

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit shqiptar. Së fundi u zbulua nga Prive.al që këngëtarja ishte në një...

Showbizz 20:21 - 17 Nentor, 2019

Prezantoi për herë të parë mashkullin që i kishte “vjedhur” zemrën/ Zbulohet identiteti i të dashurit misterioz të Genta Ismajlit

Genta Ismajli ka bërë daljen e saj të parë publike me të dashurin e saj. Video ku ajo shfaqej duke u puthur dhe shumë e lumtur në...

Showbizz 17:16 - 17 Nentor, 2019

VIDEO- Genta Ismajli shfaqet publikisht me të dashurin/ I dhurojnë puthje njëri-tjetrin

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është përfolur shumë në media përsa i përket jetës private. Madje para pak ditësh u përhap lajmi se këngëtarja është në...

Showbizz 21:53 - 15 Nentor, 2019

Genta Ismajli nuk ndalet/ Zbulon surpizën që ka përgatitur për festat e fundvitit

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është kthyer në qendër të vëmendjes të shtypit rozë. Genta është përfolur shumë edhe në mediat turke për një bahskëpunim të mundshëm...

Showbizz 16:39 - 5 Nentor, 2019

Ndjekësit masakrojnë Genta Ismajlin: “Je deformuar, çfarë të ka ndodhur kështu”

Këngëtarja Genta Ismajli është një nga vajzat më të komentuara të showbizzit. Së fundi ajo është vënë në qendër të komentuesve, pas fotove që ka publikuar...

Showbizz 21:13 - 31 Tetor, 2019

Genta Ismajli tërheq vëmendjen e mediave turke/ Këngëtarja zbulon surprizën

Këngëtarja Genta Ismajli është një nga vajzat më seksi dhe të talentuara shqiptare. Karriera e saj muzikore ka nisur që kur ka qenë në moshë fare...

Showbizz 17:22 - 29 Tetor, 2019

FOTO- Genta Ismajli ndez rrjetin/ Publikon foton e nxehtë nga shtrati

Ajo është një nga këngëtaret më seksi të showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren Genta Ismajli e cila komentohet shpesh herë për jetën luksoze si dhe...