Connect with Us

All posts tagged "Georgina Rodriguez"

Showbizz 09:39 - 10 Prill, 2020

Fle gjithnjë me të brendshme seksi/ Fotot më përvëluese të partneres “bombë” të Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez, njihet tashmë si partnerja tepër “hot” e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo. Modelja 26vjecare nuk nguron të shfaqë format e saj perfekte në rrjetet...

Fashion 13:38 - 7 Shkurt, 2020

FOTOT- Shkëlqimi i Georgina Rodriguez/ Veshja e saj mban firmën e stilistes së njohur shqiptare

Georgina Rodriguez ka shkëqlyer mbrëmjen e kaluar në prezantimin dhe performancën në festivalin e madh të Sanremo. Rodriguez pati 3 ndërrime të fustaneve dhe ajo që...

Showbizz 12:23 - 7 Shkurt, 2020

Prezantoi në një skenë me partneren seksi të Cristiano Ronaldos/ Georgina Rodriguez lë në hije Alketa Vejsiun

Mbrëmjen e kaluar moderatorja Alketa Vejsiu dhe Georgina Rodriguez ndanë skenën së bashku por vëmendjen e ka vjedhur partnerja seksi e CR7, Georgina. Ajo ka shkëlqyer...

Showbizz 14:10 - 28 Janar, 2020

Cristiano Ronaldo hap zemrën/ I bën urimin më të veçantë për ditëlindje Georgina Rodriguez

Bukuroshja Georgina Rodriguez  feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e ka marrë nga partneri i saj Cristiano Ronaldo. Ylli i futbollit, Cristiano ka publikuar një...

Showbizz 12:50 - 28 Janar, 2020

Do të prezantojë në Sanremo krah Georgina Rodriguez/ Alketa Vejsiu zbulon kush do ta shoqërojë gjatë festivalit

Moderatorja Alketa Vejsiu do të jetë një nga prezantueset e Festivalit të Sanremo-s, që pritet të startojë në datën 4 Shkurt.Ajo do të prezantojë në natën...

Showbizz 15:51 - 27 Janar, 2020

Do të prezantojë apo jo në Sanremo 2020?/ Georgina Rodriguez merr vendimin

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se partnerja bukuroshe e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez kishte hequr dorë nga prezantimi i Sanremo 2020 për shkak...

Showbizz 12:14 - 27 Janar, 2020

Partnerja seksi e Cristiano Ronaldos/ 30 fotot përvëluese të Georgina Rodriguez me bikini

Georgina Rodriguez, njihet tashmë si partnerja tepër “hot” e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo. Modelja 25 vjecare nuk nguron të shfaqë format e saj perfekte në...

Showbizz 13:59 - 24 Janar, 2020

E pakënaqur me pagesën/ Georgina Rodriguez heq dorë nga Sanremo?

Pas aktores Monica Bellucci një tjetër personazh i njohur duket se ka vendosur të heqë dorë nga prezantimi në Sanremo. Bëhet fjalë për Georgina Rodriguez e...

Showbizz 13:33 - 18 Janar, 2020

Alketa Vejsiu në Sanremo krahas partneres seksi të Cristiano Ronaldos/ Moderatorja zbulon detajet

Pak ditë më parë, moderatorja Alketa Vejsiu dha lajmin se do të ishte prezantuese në një festival të madh të rëndësishëm siç është Sanremo. Gjatë një...

Showbizz 16:00 - 4 Dhjetor, 2019

“Kur mendon se je Kleopatra”/ Georgina Rodriguez provokuese me poza në vaskë

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez është një nga vajzat më të komentuar dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Georgina është mjaft aktive në Instagram ku...

Showbizz 10:12 - 21 Nentor, 2019

U martua në fshehtësi me Georgina Rodriguez?/ Cristiano Ronaldo ka vetëm dy fjalë për të thënë

Futbollisti Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez janë një nga çiftet më të famshme dhe të përfolura të showbizit. Së fundi në media ka...

Kryesore Show Biz 15:24 - 10 Shtator, 2019

E veshur me të brendshme/ Partnerja seksi e Cristiano Ronaldos tregon çelësin e suksesit

Partnerja e yllit të futbollit, Georgina Rodriguez është një nga femrat më seksi të showbizit. Georgina ka arritur të tërheqë të gjithë vëmendjen e mediave dhe...

Kryesore Show Biz 22:09 - 7 Shtator, 2019

Partnerja bukuroshe e yllit të futbollit uron fansat/ Georgina Rodriguez shkëlqen në foton e fundit

Partnerja bukuroshe e yllit të Juventusit, Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez është shfaqur super në formë në foton e publikuar së fundmi në Instagramin e saj. E...

Kryesore Show Biz 18:20 - 25 Gusht, 2019

“Unë fle gjithnjë me të brendshme seksi”/ Partnerja e Cristiano Ronaldos i rrëfen të gjitha

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo janë një ndër çiftet më të famshëm të showbizit të huaj. Që prej vitit 2016 ata vazhdojnë të jenë së bashku...

Kryesore Show Biz 12:54 - 5 Gusht, 2017

CR7 kapet “mat”/ Momente intime me modelen në jahtin superluksoz (Foto)

Ylli portugez Cristiano Ronaldo po shijon pushimet e para si baba i tre fëmijëve, e ndërsa ësshtë në pritje të fëmijës që katër. Futbollisti është fotografuar...