Connect with Us

All posts tagged "gigi hadid"

Life Style 15:35 - 29 Shkurt, 2020

Yolanda Hadid prezanton stilimet më të reja/ Bella dhe Gigi Hadid shkëlqejnë në pasarelë

Kur bëhet fjalë për modelet më të famshme të momentit asnjë nuk mund të konkurrojë me Bella dhe Gigi Hadid. Supermdelet kanë dominuar në sezonin 2020...

Showbizz 13:11 - 18 Shkurt, 2020

FOTO-Trejsi Sejdini po ecën me “hapa gjigantë”/ Pas sfilatës në New York, Gigi Hadid bën veprimin e papritur

Trejsi Sejdini është zhvendosur në Neë York ku dhe po zhvillon projekte të ndryshme përsa i përket modelingut. Pak ditë më parë ajo u bë pjesë...

Kryesore Show Biz 16:10 - 10 Gusht, 2019

“Nuk do të kthehem asnjëherë”/ Modelja e famshme rrëfen eksperiencën e keqe në Mykonos

Ishulli i famshëm grek Mykonos është kthyer në destinacionin më të preferuar të vipave. Pothuajse të gjithë yjet e televizionit dhe muzikës janë drejtuar drejt këtij...

Kryesore Show Biz 17:42 - 9 Korrik, 2019

Plas ”sherri” mes supermodeleve/ Irina Shayk dhe Gigi Hadid kapen për flokësh

Regjisori i famshëm Jeremy Scott dhe fotografi  Steven Meisel anë vendosur që për fushatën e re të Moschinos të sjellin një shfaqje si të viteve 80....

Kryesore Show Biz 22:40 - 23 Qershor, 2018

Foto/ Vëllai i Gigi dhe Bella Hadid është një nga meshkujt më seksi që keni parë

Ato janë dy nga modelet më të sukseshme në botë dhe duket se bukuria e tyre është gjenetike. Bella dhe Gigi Hadid nuk janë të vetmet...

Kryesore Show Biz 23:20 - 15 Qershor, 2018

Shkëmbejnë fjalëkalimin e Instagramit/ Kështu rimëkëmb lidhjen çifti i njohur

U ribashkuan me njëri tjetrin pas një ndarje 1 mujore, dhe po bëjnë çdo gjë që lidhja e tyre të funksionojë. Një ndër problemet që çifti...

Kryesore Show Biz 10:30 - 7 Qershor, 2018

Gigi Hadid dhe Zayn Malik të ndarë? Ja fotoja që i jep fund të gjitha dyshimeve

Gigi Hadid dhe Zayn Malik ishin një nga çiftet më të dashur për publikun dhe shumë fansa u habitën kur u përhap lajmi se raportit të...

Kryesore Show Biz 23:20 - 27 Maj, 2018

Supermodelja ndryshon pamje/ Duket tmerrësisht ndryshe

Gigi Hadid nuk ka frikë të ndryshojë pamjen e saj, dhe mos t’ju vijë si surprizë kur të shikoni pamjen e saj të re. Modelja tregoi...

Kryesore Show Biz 22:30 - 8 Prill, 2018

Çdo foto që kishte me Gigin, Zayn e fshiu nga Instagrami

Zayn Malik u frymëzua nga Taylor Swift mesa duket, pasi  fshiu çdo foto të tij në faqen e Instagram-it, duke përfshirë çdo foto që kishte në...

Kryesore Show Biz 23:30 - 30 Mars, 2018

Ribashkohet çifti i famshëm?

Disa javë më parë zyrtarizuan ndarjen e tyre pas dy vitesh lidhje. Por duket se Gigi hadid dhe Zayn Malik janë ndarë miqësisht me njëri-tjetrin. Këtë...

Kryesore Show Biz 10:54 - 28 Mars, 2018

Foto/ Gigi gjen “dashurinë” e re te ylli i Formula 1

Pak ditë më parë, çifti i njohur Gigi Hadid dhe Zayn Malik njftuan ndarjes e tyre pas 2 vitesh lidhje së bashku. Edhe pse nuk kanë...

Kryesore Show Biz 23:50 - 12 Shkurt, 2018

Plas skandali i radhës/ Babai i motrave të njohura, përballet me vajzën që përdhunoi dikur

Ai është babai i motrave më të famshme në botë, Gigi dhe Bella Hadid, e njëkohësisht një biznesmen i fuqishëm.            ...

Fashion 23:10 - 9 Shkurt, 2018

Do të guxonit t’i vishnit këto?/Gigi Hadid na prezanton veshjet e së ardhmes

Është një nga javët më të rëndësishme të modës. Dhe modelet u shfaqën në versionin e tyre më të veçantë, që mund t’i keni parë ndonjëherë,...

Kryesore Show Biz 01:00 - 31 Janar, 2018

Motrat supermodele pozojnë nudo/ Fansat janë të pakënaqur

Gigi dhe Bella Hadid janë supermodelet më të kërkuara të momentit dhe po korrin shumë sukses. Këtë rradhë dy motrat simpatike janë bërë figura kryesore e...

Kryesore Show Biz 22:30 - 14 Janar, 2018

Komenti i modeles acaroi fansat: Sa e paedukatë

Modelja e famshme, që ka nisur karrierën e saj në moshën 14-vjeçare, acaroi fansat pas publikimit të një fotoje, që në pamje të parë duket shumë...