Connect with Us

All posts tagged "gjate"

Showbizz 15:40 - 20 Nentor, 2019

Martesa më e gjatë në Hollywood/ 25 vite diferencë në moshë, çifti i famshëm zbulon “sekretin”

Martesat në Hollywood janë bërë të famshme tashmë për aq pak sa zgjasin dhe nuk i bëjnë më përshtypje asnjë personi. Por ajo që i ka...

Kuriozitete 10:40 - 15 Nentor, 2019

Dëshironi flokë të shëndetshëm dhe të gjatë?/ Ja disa ide interesante për ju

Ky sezon, është tepër i vështirë për femrat pasi flokët bien shumë në këtë periudhë dhe ju pyesni veten cfarë ka ndodhur. Por mos u shqetësoni...

Showbizz 11:27 - 18 Tetor, 2019

FOTO-Nga Kivanc Tatlitug tek Tolgahan Sayisman/ Zbuloni sa të gjatë janë në të vërtetë aktorët turq

Telenovelat turke tashmë kanë “pushtuar” ekranet shqiptare dhe kanë tërhequr shumë njerëz me historitë e tyre të realizuara me profesionalizëm, histori të veçanta por edhe aktorët...

Kryesore Show Biz 13:10 - 24 Maj, 2019

“Është një rrugë e gjatë, nuk është ikonë”/Këngëtarja e njohur i ul “hundën” Beyonce

Këngëtarja dhe aktorja e njohur e viteve 60′, Dionne Warwick vuri në dyshim statusin e Beyonces e cila konsiderohet si ikona e muzikës. 79- vjeçarja u...

Kuriozitete 12:53 - 20 Prill, 2019

1.7 metra i gjatë/Gomari më i madh në botë thyen rekordin

Rekordi aktual botëror mbahet nga Romulus në Teksas, USA, dhe është 1.72 metra i gjatë por shumë shpejt pritet të thyhet nga gomari i quajtur Derrick...

Kuriozitete 13:25 - 13 Prill, 2019

Vetem 1 metër i gjatë/30 vjeçari më i shkurtër i Anglisë bëhet baba për herë të parë

James Lusted-it, i cili është vetëm 1 metër i gjatë  është bërë baba për herë të parë dhe është i mahnitur nga vajza e tij e...

situata te sikletshme gjate marredhenieve sekuale
Kuriozitete 23:00 - 13 Mars, 2019

Mos ju rënçin në pjesë / Këto janë  situatat  më të sikletshme gjatë seksit

Ai ejakulon shpejt Të bësh partnerin të kalojë në orgazmë, do të thotë ta ndihmosh ta bësh të lumtur. Kjo do të thotë që i pëlqen...

gabime qe bejme gjate dushir
Kuriozitete 20:20 - 12 Mars, 2019

Tre gabimet më të zakonshme që bëjmë gjatë dushit

Të lagësh pak flokët para se të vendosësh shampon Shumë gra bëjnë gabime gjatë dushit, pasi nuk i lagin majaftueshëm flokët para se të vendosin  shampon....

Life Style 20:45 - 1 Shkurt, 2019

Po ju jeni të shkurtër apo të gjatë?! Shqetësuese çfarë thotë studimi më i fundit për gjatësinë tek MESHKUJT

Studiuesit e Qendrës për Kontrollin e sëmundjeve në Atlanta kanë pyetur 600 burra të moshës 18-50 vjeç mbi perceptimin e gjinisë mashkullore, imazhin dhe sjelljen në...

Life Style 19:45 - 14 Dhjetor, 2018

Vini re! Këto janë 5 ushqimet e duhura që secili nga ne të jetojë gjatë dhe shëndetshëm

“Hani mirë për jetë të gjatë dhe të shëndetshme” kjo është një nga shprehjet që kemi dëgjuar më shpesh, por cilat janë ushqimet më të mira...

Kuriozitete 11:25 - 15 Tetor, 2018

Studimi më i ri tregon se meshkujt e shkurtër janë më të dhunshëm dhe më…

Studimi më i fundit mori në shqyrtim 600 meshkuj nga mosha 18 deri në 50 vjeç dhe studioi sjelljen e tyre në lidhje me dhunën, krimin...

Showbizz 19:00 - 29 Janar, 2017

Fotot/Kjo bjonde e nxehtë do t’ju ngelë gjatë në kujtesën tuaj

Courtney Stodden është emri i kësaj bukurosheje e cila ka dalë veshur shumë seksi në rrugët e Beverly Hills. Aktorja e famshme vetëm 22 vjecare është...

Life Style 10:30 - 6 Janar, 2017

Si të mbahesh mend gjatë

Orari i punës, një mbrëmje gala, ditëlindje apo thjesht një takim pune, ju sjellim të gjitha hapat që ju duhen për të pasur një pamje vërtet...

Life Style 14:00 - 27 Maj, 2015

Zakone që ju ndihmojnë të jetoni gjatë dhe shëndetshëm

  Më shumë se dhjetë vjet, Dr. Din Bjutner, është duke punuar me një ekip ekspertësh të cilët studiojnë jetëgjatësinë. Ai shkroi një punim shkencor për...

Fashion 14:00 - 11 Maj, 2015

Si t’ju qëndrojnë më gjatë këpucët?

  Shumë gra e konsideerojnë një kënaqësi të vërtetë koleksionin e tyre të këpucëve me takë të larta. Natyrisht, ato jorrallë ju japin dhimbje në shputa,...