Connect with Us

All posts tagged "gjera"

Kuriozitete 21:20 - 25 Nentor, 2019

Kini kujdes/ Njihuni me 7 gjërat pa takt që nuk duhet t’i bëjmë në vende të ndryshme të botës

Të udhëtosh, për disa njerëz, ka të bëjë me një pushim nga stresi në punë, për të tjerët është të provosh dhe të shohësh gjëra të...

Showbizz 12:53 - 19 Nentor, 2019

“Unë bëj gjërat që dua”/ Bëri namin me rolin si striptiste, Jennifer Lopez zbulon arsyen pse nuk u pagua

Këngëtarja dhe aktorja e famshme Jennifer Lopez, bëri namin me rolin e saj si striptise në filmin e saj të fundit “Hustlers”, i cili pushtoi kinematë...

Life Style 14:05 - 16 Nentor, 2019

7 gjëra “të pafajshme” që ne duhet të ndalojmë të bëjmë për të shpëtuar planetin tonë

1.3 miliardë ton ushqim po harxhohet çdo vit dhe mbi 100 milion kafshë po vdesin sepse po hanë plastikë. Eshtë koha që të ndalemi dhe të mendojmë për veprimet tona.  “Bright...

Life Style 13:40 - 15 Nentor, 2019

Ndjesi shpimi dhe djersitje/ 7 gjërat e rëndësishme që duart mund të tregojnë për shëndetin tuaj

Duart janë një nga pjesët e para të trupit që tregojnë shenja të plakjes. Por ato gjithashtu mund të tregojnë probleme të caktuara shëndetësore. Mjekët thonë se gjendja e...

Showbizz 15:53 - 6 Nentor, 2019

“Ndihem e prekur,gjëra që nuk dua t’i shoh”/ Titujt “fake” të mediave, Dua Lipa rrëfehet për herë të parë

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare tashmë, Dua Lipa në një intervistë për “BBC Breakfast” ka thënë se mediat sociale janë një terren kultivimi...

Kuriozitete 15:53 - 5 Nentor, 2019

Thyerje thonjsh dhe shkatërrim flokësh/ Ja 10 gjëra ironike që i ndodhin çdo vajze në botë

Ditën kur vendosni të dilni ,veshja juaj e ëndrrave do t’ju dështojë. Takat tuaja do të prishen dhe thonjtë tuaj të përsosur  do të mbërthehen diku...

Kuriozitete 10:40 - 3 Nentor, 2019

Po kaloni një ditë të mërzitshme?/ Zbuloni 4 gjëra argëtuese për të bërë në një ditë me shi

Dita e sotme ka filluar tepër e zymtë dhe me shi, dhe duket vërtet e mërzitshme . Ditët me shi duhet të jenë të preferuarat për ata...

Showbizz 12:40 - 30 Tetor, 2019

VIDEO-“Më mirë i nxjerr vetë gjërat intime”/ “Çmendet” modelja shqiptare,publikon pamje të nxehta nga dushi

Ajo u bë modelja më e komentuar shqiptare ku disa vite më parë u shfaq nudo dhe theu tabutë në Shqipëri. 29-vjeçarja njihet gjithashtu për jetën...

Kuriozitete 12:43 - 26 Tetor, 2019

Mos kini turp/ Zbuloni 8 gjëra që askush nuk jua thotë rreth masturbimit

1. Nuk ka asnjë mënyrë që të mund të masturbosh aq shumë sa që kurrë nuk do të kesh mundësi të shijosh seksin me një person...

Showbizz 10:07 - 25 Tetor, 2019

“Ka shumë gjëra që mundesh të jesh falenderues në jetë”/ Tayna bëhet nostalgjike, tregon gjërat e saj më me vlerë

Reperja e famshme shqiptare Tayna, si asnjëherë tjetër është ndjerë nostalgjike për fillimet e saj të karrierës dhe ka bërë dy postime mjaft emocionuese. Ajo ka...

shenjat qe thyejne zemra
Kuriozitete 13:40 - 4 Shtator, 2019

Nga duhani tek parfumi/ Zbuloni 3 gjërat kryesore që një mashkull nuk pëlqen tek një femër

Të gjithë e dinë se femrat janë të “fiksuara” me detajet më të vogla në një lidhje. Por mesa duket edhe meshkujt nuk ngelen mbrapa dhe...

Kryesore Show Biz 11:40 - 7 Gusht, 2019

“Gjërat do të bëhen më mirë”/ Pas ndarjes, Keisi tregon periudhën e vështirë në jetën e saj

Pak orë pasi reperi shqiptar Stresi e bëri profilin e tij privat në Instagram, ish partnerja e tij Keisi Lushaj ka tërhequr vëmendjen me disa statuse...

Kryesore Show Biz 11:53 - 15 Korrik, 2019

“Nuk bëj kështu gjërash”/ Aktorja shqiptare i habit të gjithë, flet për marrëdhëniet intime para marteses

Deklarata e aktores shqiptare Fiona Gllavica së fundmi i ka habitur të gjithë ku në një interviste për emisionin “Prive” ajo është pyetur se kur ka...

shkojne ne shtrat me ke t'i dale para
Kuriozitete 14:25 - 11 Maj, 2019

Keni turp? Njihuni me 5 gjërat që duhet t’i bëni pa frikë në shtrat

Gratë përballen me pasiguri të shumta, kur vjen fjala tek seksi dhe bën që ato të mos jenë të lirshme në shtrat. Lista e mëposhtme prej...

Kryesore Show Biz 11:53 - 30 Prill, 2019

“Ajo do t’i bëjë gjërat siç do vetë”/Mbretëresha Elizabetë “revoltohet” me Meghan Markle

Javën e kaluar, lajmi se dukesha Meghan dhe princi Harry nuk do të bënin publike asgjë në lidhje me fëmijën që pritet të lindë, bëri xhiron...