Connect with Us

All posts tagged "gjiko"

Showbizz 12:40 - 23 Shkurt, 2020

A ka ndikuar prindërimi në marrëdhënien intime/ Elita Rudi e thotë troç

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një nga çiftet më të dashur të shoëbizit. Së fundi ata festuan ditëlindjen e parë të djalit të tyre...

Showbizz 14:58 - 3 Janar, 2020

FOTO-Gjiko feston ditëlindje/ Elita Rudi i bën dedikimin e ëmbël

Reperi shumë i dashur për publikun Gjiko feston sot ditëlindjen. Gjiko mbush plot 29 vjeç dhe në këtë ditë të rëndësishme nuk mund të mungonte edhe...

Showbizz 17:39 - 15 Dhjetor, 2019

“Po nuhas një mega hit”/ Nora dhe Gjiko po përgatisin surprizën e radhës për fansat

Nora Istrefi dhe Gjiko janë dy nga artistët që pëlqehen dhe përkrahen shumë nga publiku. Pas hitit që sollën së bashku “Gabimet”, duket se dyshja ka...

Showbizz 16:46 - 5 Dhjetor, 2019

“Çdo cep i zemrës time është plot me dashuri”/ Në shtëpinë e Elitës dhe Gjikos kanë trokitur festat

Në shtëpinë e Gjikos dhe Elita Rudit festat kanë mbërritur. Së bashku me djalin e tyre Zërin, ata kanë realizuar një video me rastin e festave...

Showbizz 10:54 - 5 Nentor, 2019

FOTO-“Një bombë e planifikuar”/ Pas jahtit luksoz, reperi shqiptar bën blerjen marremendëse të rradhës

Reperi shqiptar Gjiko, i cili numëron shumë hite dhe bashkëpunime të suksesshme, pak javë më parë paralajmëroi rikthimin e tij me 12 këngë të reja. Ai...

Showbizz 19:28 - 29 Tetor, 2019

FOTO-Gjiko surprizon fansat/ Në një nga projektet e tij do të ketë një të ftuar shumë special

Reperi i njohur, Gjiko  ka treguar se shumë shpejt do të vijë me këngë të reja duke zbuluar dhe surprizat që ka rezervuar për fansat. Siç...

Showbizz 18:23 - 22 Tetor, 2019

VIDEO- Gjiko thyen rekord dhe i shokon të gjithë / Ja sa këngë bën reperi për 10 orë në ditë

Ditën e sotme reperi i njohur Gjiko i ka befasuar të gjithë fansat e tij. Ai ka treguar se pas një periudhe të gjatë pushimi, po...

Showbizz 19:41 - 12 Tetor, 2019

I famshëm dhe i pasur/ Gjiko zbulon detaje nga jeta e shtrenjtë dhe automjeti super luksoz

Reperi Gjiko ka arritur të ketë shumë suksese në karrierën e tij muzikore. Si çdo personazh tjetër i njohur i shoëbizit, edhe Gjiko është ndër ato...

Showbizz 18:50 - 10 Tetor, 2019

Sot është një nga reperët më të kërkuar/ Por ja si dukej Gjiko kur ishte i vogël

Gjiko është një nga reperët më të kërkuar dhe të ndjekur nga publiku. Këngët e tij janë shndërruar menjëherë në hite dhe po korr shumë sukses...

Kryesore Show Biz 22:13 - 21 Shtator, 2019

“1 vit iku”/ Elita Rudi bën dedikim e veçantë për përvjetorin e parë të martesës me Gjikon

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko kanë festuar sot 1 vjetorin e parë të martesës. Si sot një vitë më parë ata u betuan...

Kryesore Show Biz 18:21 - 8 Shtator, 2019

“Vendi më i sigurt janë krahët e tu”/ Elita Rudi i bën dedikimin special Gjikos

Çifti më i dashur i showbizit Eliat Rudi dhe Gjiko janë duke shijuar disa ditë pushime si familje bashkë me djalin e tyre Zërin. Elita dhe...

Kryesore Show Biz 19:33 - 3 Shtator, 2019

Vipat shqiptarë i “mbyti” luksi/ Reperi tregon makinën më të re në koleksionin e tij

Reperi nga Kosova Gjiko është një nga personazhet më të ndjekur dhe të pëlqyer nga publiku. Ai ka arritur të ketë shumë suksese me muzikën dhe...

Kryesore Show Biz 17:26 - 28 Qershor, 2019

“Shote Galica ime”/ Gjiko uron Elitën për ditëlindje me fjalët më të veçanta

Ditën e sotme moderatorja Elita Rudi feston ditëlindjen. Nuk kanë munguar urimet nga njerëzit e saj më të dashur në këtë ditë të rëndësishme për të....

Kryesore Show Biz 20:43 - 31 Maj, 2019

“Mos e merrni me qera, ua jap unë”/ Gjiko “mburret” me jahtin luksoz

Reperët e kanë si aksesor të tyren “mburrjen” pasi e përdorin dhe në tekstet e këngëve të tyre. Një ndër ta është edhe reperi nga Kosova,...

Life Style 17:28 - 10 Maj, 2019

“Akoma jam e mërzitur me ty”/ Gjiko bën komentin epik në foton e Elitës

Moderatorja Elita Rudi i ka befasuar të gjithë fansat e saj me pamjen e re. Ajo është tashmë një bjonde dhe mjaft seksi. Por duket që...