Connect with Us

All posts tagged "gjoks"

Shëndeti 15:24 - 3 Janar, 2020

Demi Rose provokon ndjekësit me foto seksi: “A mund të fokusoheni tek unë”

Demi Rose është një nga supermodelet e cila ka arritur një famë të jashtëzakonshme falë linjave të saj trupore. Para disa ditësh ajo falenderoi të gjithë...

Showbizz 12:53 - 17 Nentor, 2019

“Kameramanët përfitonin sepse…”/ Ekspozonte gjoksin në edicionin e lajmeve, Enki Braçaj tregon sekretet

Edicioni i lajmeve pak kohë më parë me vajzat shqiptare që ekspozonin gjoksin, bëri xhiron e rrjetit. Së fundmi një nga ish moderatoret e “Zjarr TV”,...

Showbizz 17:27 - 15 Nentor, 2019

FOTO-“Më thuaj diçka të ëmbël”/ Mbretëresha e Instagramit ekspozon gjoksin bombastik

Tashmë Demi Rose është kthyer në një  nga modelet më të famshme të Instagramit. Ajo u bë e njohur në rrjetet sociale pikërisht falë formave të...

Showbizz 12:40 - 15 Nentor, 2019

Me këmbë të hapura dhe gjoks bombastik/ Iva Aliko nuk i lë vend imagjinatës, zbulon fotot “përvëluese”

Ajo u bë e njohur në showbizzin shqiptar pas historisë së saj intime me deputetin shqiptar të cilit ajo nuk ia zbuloi kurrë emrin, por edhe...

Showbizz 15:42 - 13 Nentor, 2019

Çfarë fshihet pas një gjoksi bombastik?/ Kim Kardashian tregon sekretin

Biznesmenia e njohur Kim Kardashian është një nga personazhet që ndiqet dhe është frymëzim për shumë vajza të apasionuara ndaj modës. Së fundi Kim Kardashian ka...

Kuriozitete 14:53 - 10 Nentor, 2019

Nga gjoksi tek këmbët/Zbuloni cila pjesë e trupit tuaj është më tërheqëse sipas shenjës së horoskopit

A keni menduar ndonjëherë se pse njerëzit duket se janë më të interesuar për një shenjë të zodiakut se sa per një tjetër? Ndaloni së menduari...

Showbizz 13:30 - 18 Tetor, 2019

FOTOT-Gjoks bombastik dhe forma provokuese/ Njihuni me 33 vjeçaren që nuk i lë vend imagjinatës

Tepër e njohur për format e saj bombastike, modelja Rhian Sugden nuk nguron të tregojë linjat e saj seksi. Fansat e saj janë tepër me fat,...

Kryesore Show Biz 11:10 - 14 Gusht, 2019

“E bleva gjoksin për të…”/ Reperja e famshme rrëfehet për operacionin plastik duke ekspozuar dekoltenë

Ajo u bë e njohur fillimisht me hitin “Bodack Yellow”, i cili ka marrë miliona klikime. Cardi B, është një ndër emrat më të njohur të...

Kryesore Show Biz 10:37 - 4 Korrik, 2019

Befason ish-fituesja e Big Brother/ Do të zmadhojë gjoksin në programin televiziv

Ish fituesja e Big Brother 4, Ermela Mezuraj ka vendosur që të bëjë një ndërhyrje në gjoks. Ajo ka shprehur dëshirën që gjithnjë ka dashur të...

Kryesore Show Biz 21:33 - 30 Qershor, 2019

“Zmadhova gjoksin për të fituar rolin”/ Aktorja zbulon problemin e rëndë shëndetësor

Aktorja Lisa Maxëell ka treguar se i duhet të bëjë çdo javë terapi për shkak të gjoksit të saj me proteza. 55 vjeçarja u detyrua kohë...

Kryesore Show Biz 19:39 - 30 Qershor, 2019

“Përfundova me një gjoks bullgareje”/ Rozana Radi tregon pjesën më seksi të trupit

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi është përfolur shumë për operacionin plastik që bëri në gjoks. E ftuar në BE Caffee, e pyetur nga Bes Kallaku se...

Kryesore Show Biz 21:05 - 25 Qershor, 2019

“Mund t’i kishe ngritur pak”/ Modelja “sulmohet” me komente negative për gjoksin e saj

Pas parakalimit të saj ku tregoi format e saj më të mira në “Bet Awards”, modelja dhe këngëtarja e njohur Tanerelle, u “sulmua” nga komentet negative...

Kuriozitete 18:55 - 21 Qershor, 2019

E frikshme!/ Çrregullimi misterioz, gruas i rritet gjoksi në mënyrë të pakontrrolluar

Për shkak të një çrregullimi misterioz, një grua nga Tajlanda ka probleme serioze me shëndetin. The sun shkruan se doktorët nuk kanë vënë re shenja të...

Kryesore Show Biz 12:25 - 19 Qershor, 2019

“Gjoksi i madh ta shpif”/ Modelja e Playboy tregon “vështirësitë” që po kalon

E njohur për shkak të përmasave të mëdha të gjoksit të saj , modelja seksi e Playboy, Simone Holtznagel, ka rrëfyer se i ka ardhur në...

Fashion 13:25 - 13 Qershor, 2019

Çfarë të vishni nëse keni gjoks të madh? Ja disa ide si t’i vishni bikinit këtë verë

Vajzat me gjoks të madh e kanë më të vështirë se kushdo për të gjetur veshjet dhe rrobat e banjës. Por si të ndiheni rehat dhe...