Connect with Us

All posts tagged "grim"

Fashion 14:25 - 7 Tetor, 2019

Ato nuk kanë frikë të shfaqen/ Pa grim dhe me flokë të çrregullt, njihuni me 10 personazhet VIP që guxuan

Jemi mësuar që pothuajse çdo ditë të shikojmë të famshmit shqiptarë por edhe ato të huaj, që shfaqen gjithmonë perfektë dhe të kuruar në detaje. Por...

Showbizz 13:42 - 6 Tetor, 2019

FOTOT- Jennifer Lopez shfaqet pa grim dhe nuk është siç e prisnim

Pak ditë më parë, në kinematë botërore u shfaq filmi “Hustlers” ku Jennifer Lopez është në rolin kryesor si një striptise që mashtron të pasurit e...

Kryesore Show Biz 12:40 - 4 Gusht, 2019

Nga flokët deri tek grimi/ Njihuni me ndryshimin drastik të vajzave të Hollywood

Dihet që adoleshenca është mosha kur ndodhin ndryshimet më të mëdha në fytyrë dhe në trup. Kjo ndodh gjithashtu edhe me të famshmet e Hollywood të...

Kryesore Show Biz 18:09 - 12 Qershor, 2019

2 orë për të bërë grimin/ Blerina Braka i nxjerr sekretin këngëtarit të njohur

Ditën e sotme këngëtarja Blerina Braka dhe Shpat Kasapi kanë qenë të ftuar specialë në emisionin e Rudinës ku kanë folur për detajet e klipit më...

Kryesore Show Biz 11:10 - 2 Mars, 2019

“U grimova me makijazhin e mamit!” Olsi Bylyku tregon pse fshiu klipin, por ne e gjetëm!

Nuk e dinim por përpara se të vinin me projektin e tyre “Si të flas”, Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama kishin bërë një tjetër këngë bashkë....

luana vjollca
Kryesore Show Biz 11:10 - 21 Janar, 2019

“Më në fund pushim dhe pa pikë grimi!” Luana duket si beb në këtë video!

Luana Vjollca është padiskutim një nga moderatoret më të dashura dhe më të komentuara. Shpeshherë ajo vihet në fokus të mediave rozë për pamjen e saj...

make up vajza
Life Style 20:45 - 20 Janar, 2019

Vajzat që bëjnë grim janë më inteligjente, e thotë shkenca

Sipas një studimi të kohëve të fundit duket se vajzat që trukohen janë më të zgjuara se ato që vendosin të mos e bëjnë atë! Le...

Femra 13:20 - 10 Janar, 2019

Këto gabime që bëni gjatë grimit, ju shkatërrojnë gjithë pamjen tuaj

Mos aplikoni kurrë fondatinën në lëkurë të thatë: Shumë gra bëjnë gabim kur aplikojnë fondatinën në lëkurë plotësisht të thatë. Hapi i parë është të vihet...

Kryesore Show Biz 23:20 - 26 Janar, 2018

Zhgënjim i vërtetë/ Aktoret turke pa grim!

Jemi mësuar ti shikojmë në ekran me makeup dhe perfekte. Por duhet ta dimë se dhe ato kanë një jetë normale si ne dhe duhet të...

Kuriozitete 00:00 - 18 Nentor, 2017

 Fotot para dhe pas makeupit/ Magjia e saj

Grimi mund të jetë një mënyrë për të shprehur veten dhe për të ndihmuar të tregoni botës mënyrën se si ndjeheni, pa pasur nevojë të thoni...

Kryesore Show Biz 15:05 - 7 Mars, 2017

FOTOT/ Pse e shëmton veten duke u lyer? Ronela Hajati hesht…

Janë të rralla këngëtaret të cilat shfaqen pa grim. Fotot e tyre janë të modifikuara e për këtë nuk i kanë shpëtuar kritikat dhe sharjet. Por...

Showbizz 14:40 - 23 Nentor, 2015

Tuna zhgënjen fansat pa grim

Çifti  Tuna dhe Cozman po publikojn vazhdimisht fotografi duke ndarë me të gjithë momente nga pushimi i tyre Në njërën nga fotografitë këngëtarja ka zhgënjyer me...

Shëndeti 20:20 - 26 Shtator, 2015

Vajza, kujdes kur grimoseni

Industria kozmetike përmbanë mijëra produkte kimike, duke filluar nga buzëkuqi e deri tek shampot e produktet tjera të higjienës personale. Kur bëhet fjalë për produktet e bukurisë...

Femra 19:00 - 17 Qershor, 2015

Pesë gjëra më të bukura se grimi!

  Femrat e bukura janë ato që ndihen se nuk kanë nevojë për grim as në punë e as në darkë festash, dhe këto femra kanë...

Life Style 15:45 - 27 Maj, 2015

Fshihni të metat në fytyrë përmes grimit

Ngarkesa në punë dhe obligimet e përditshme, bëjnë që shpesh në fytyrën tuaj të paraqiten të metat. Mirëpo, janë disa veprime me të cilat ju do...