Connect with Us

All posts tagged "grua"

Kuriozitete 13:54 - 17 Prill, 2020

Burrat nuk mund tu rezistojnë/ 5 tipare seksi të gruas që i përket shenjës së Ujorit

1. Kreativiteti: ajo pëlqen të provojë lëvizje të reja. Seksi me një grua Ujori nuk është kurrë i mërzitshëm. Ajo është gjithmonë në gatishmëri për diçka...

Life Style 18:43 - 13 Janar, 2020

Misterioze dhe unike/ 8 arsyet pse duhet të dashuroni një grua që i përket shenjës së Ujorit

Ujori është një nga shenjat më misterioze dhe unike të zodiakut, prandaj do të jeni shumë me fat nëse dashuroni një grua që i përket shenjës...

Showbizz 12:14 - 10 Dhjetor, 2019

“Hallall iu qoftë burrave që mbajnë dhe grua dhe dashnore”/ Robert Berisha çudit me deklaratën e tij

Robert Berisha ka qenë në fokus të mediave rozë për shkak të deklaratave si dhe ndarjes nga Nora Istrefi. I ftuar së fundi në emisionin Ftesë...

Showbizz 13:40 - 3 Nentor, 2019

“Pata një shans të dytë, gruaja më shpëtoi jetën”/ Pësoi atak në zemër, Antonio Banderas tregon tmerrin që kaloi

Aktori më i pëlqyer nga publiku ndërkombëtar dhe jo vetëm, i cili u bë i famshëm për rolin e tij si “Zoro”, Antonio Banderas zbuloi se...

Life Style 20:12 - 1 Nentor, 2019

“Instagrami është një lloj droge”/ Gruaja që kryente marrëdhënie me shumë meshkuj pranon varësinë

Laurie Jade Woodruff 31-vjeç  vuante nga varësia ndaj seksit me të panjohur. Gruaja e cila është nënë e një fëmije thotë se Instagrami shërbente si një...

Kuriozitete 15:10 - 29 Tetor, 2019

“Fëmijën na e ka dhuruar qielli”/ E papritur, kjo grua bëhet nënë në moshën 67 vjeçare

Një çift në Kinë, janë bërë prindër duke ngjizur në mënyrë natyrale një fëmijë dhe pretendojnë të jenë çifti më i vjetër në botë. Gruaja, e...

Kuriozitete 16:34 - 27 Tetor, 2019

Ja cilat janë 7 dallimet midis mënyrës se si burrat dhe gratë bien në dashuri

1. Burrat mund të përjetojnë më shpejt ndjenjat e dashurisë ” Një studim i kohëve të fundit zbuloi se burrat kanë tendencë të bien në dashuri...

Kuriozitete 12:47 - 18 Tetor, 2019

E braktisin edhe mjekët/ Me 44 fëmijë, njihuni me gruan e cila nuk do të ndalet së linduri

Rasti më i cuditshëm në botë, këtë herë vjen nga Uganda ku një grua e quajtur Mariam Nabatanzi edhe pse 40 vjeç ka lindur 44 fëmijë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 25 Gusht, 2019

E buzëqeshur dhe me fustan të bardhë/ Gruaja e Gaz Pajës fotografohet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

Pak javë më parë u tha se partnerja e aktorit shqiptar Gaz Paja, ishte shtatzënë. Por megjithëse u munduan ta mbajnë të fshehtë shtatzëninë, burime pranë...

Kryesore Show Biz 12:40 - 24 Gusht, 2019

“Kam nevojë për një diskutim të vërtetë”/ Gruaja divorcohet nga burri sepse i plotësonte çdo kërkesë

Jo të gjithë kërkojnë një lidhje ku të ketë dashuri, respekt dhe të trajtoheni si një mbretëreshë. Një grua në Emiratet e Bashkuara Arabe, ka kërkuar...

Kryesore Show Biz 12:53 - 23 Qershor, 2019

“Do të të mbytet o i shkretë, shiko gruan”/ Fotoja seksi e Marina Vjollcës, “habit” komentuesit

Së fundmi sipas disa fotove në rrjetet sociale, moderatorja Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi po relaksohen në vendin më ekzotik në botë ,...

Kuriozitete 18:55 - 21 Qershor, 2019

E frikshme!/ Çrregullimi misterioz, gruas i rritet gjoksi në mënyrë të pakontrrolluar

Për shkak të një çrregullimi misterioz, një grua nga Tajlanda ka probleme serioze me shëndetin. The sun shkruan se doktorët nuk kanë vënë re shenja të...

Kryesore Show Biz 12:25 - 6 Qershor, 2019

“Dhimbja kthehet në forcë”/ Pas ndarjes nga gruaja, miliarderi i bën “dhuratë” vetes shtëpinë 80 milionë dollarëshe

Multimiliarderi Jeff Bezos mesa duket ka vendosur të “ngushëllojë” veten pas divorcit të famshëm me gruan e tij pak muaj më parë. Ai ka paguar 80...

Kryesore Show Biz 12:25 - 5 Qershor, 2019

Gruaja më e pasur në botë/ “Forbes” publikon listën, Rihanna me pasuri marramendëse

Ditën e djeshme revista prestigjioze “Forbes” publikoi listën e reperëve më të pasur në botë, të cilën e kryesonte Jay Z. Por sot ato kanë publikuar...

Kryesore Show Biz 11:10 - 4 Qershor, 2019

“Kur tradhton gruan tënde me një grua të shëmtuar”/ Gruaja kap “mat” futbollistin, publikon mesazhet

Tradhtia e futbollistit të njohur Chris Zebroski po bën namin në mediat e huaja. Bashkëshortja e Chris ka zbuluar mesazhet e futbollistit me dashnoren Lejla dhe...