Connect with Us

All posts tagged "gruaja"

Showbizz 16:31 - 16 Dhjetor, 2019

Mc Kresha do të bëhet baba/ Gruaja e reperit fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Reperi shumë i pëlqyer nga publiku, MC Kresha mbrëmjen e kaluar u kurorëzua në martesë. Vajza që i rrëmbeu zemrën Kreshës quhet Erzina dhe mediat zbuluan...

Life Style 22:45 - 1 Tetor, 2018

Foto-Nëse shefi ose gruaja juaj është me nerva, mund ti blini këtë filxhan çaji

Vuani nga stresi? Jeni gjithmonë me nerva? Epo, një kompani çaji ka menduar për ju! “Calm The F*ck Down Tea/ Çaji qetësohu dreqi e marrtë” është...

Kuriozitete 22:30 - 13 Mars, 2018

Donte të bëhej yll Instagrami/ Futet në borxhe të mëdha

Lissette Calveiro nga Miami donte me çdo kusht të bëhej e njohur në Instagram, duke e futur veten në një borxh të madh. Plot 10,000 dollarë...

Kuriozitete 23:00 - 12 Mars, 2018

Gruaja me këmbët e trasha inspiron femrat e botës!

Ajo që po bën xhiron e Instagramit është një grua e cila po shpalos të gjithë atë që i ka dhënë Zoti, duke mos pasur asnjë...

Life Style 00:15 - 7 Mars, 2018

Nëna tronditet kur shikon se çfarë bën profesori djalit

Kishin vendosur të kontribuonin më shumë për arsimin e djalit të tyre, duke paguar mësuesit më të njohur në qytet që të bënin kurse me të...

Kryesore Show Biz 10:50 - 1 Mars, 2018

Ylli Limani dedikon këngë për gruan e tij/ ‘Zemër ta kam kushtuar ty’

Ylli Limani ka publikuar këngën e tij më të re të quajtur ‘Ty’ Kot nuk është romantik sepse edhe ky projekt është për dashurinë dhe për...

Kuriozitete 19:30 - 26 Shkurt, 2018

Helmon me qumësht burrin dhe 12 kushërinjt e tij/ Dënohet me burgim të përjetshëm

U arrestua para disa muajsh, pasi helmoi bashkëshortin e saj dhe së paku 12 të afërmit e tij, por një e re nga Pakistani është dënuar...

Kuriozitete 22:20 - 18 Shkurt, 2018

Video/ Gjendet pas 11 ditësh e gjallë në arkivol

Rosangela Almeida dos Santos, 37 vjeçe, u shpall e vdekur për shkak të dy arresteve kardiake dhe një “tronditjeje septike”.Megjithatë, gjithçka ishte një gabim serioz, sepse 11...

Kuriozitete 00:45 - 17 Shkurt, 2018

Ruan gishtin në kavanoz dhe e var në qafë/ Veprimi i 30 vjeçares shokon

Çfarë do bëni me një pjesë të trupit tuaj në se do u këputej? Me siguri që ta ruani në kavanoz nuk është ndonjë nga alternativat....

Kryesore Show Biz 23:15 - 1 Shkurt, 2018

Gruaja në foton virale/ ‘Beyonce e postoi foton për mua’ 

Gruaja, e cila u bë “ylli” i një prej fototve të Beyonce në “Instagram” dhe nxiti qindra “meme”, u identifikua. Susan Monaghan, e cila u fotografua...

Fëmija 17:30 - 22 Janar, 2018

Çfarë ndodh në të vërtet me trupin tuaj para lindjes?

Të sjellësh në jetë një fëmijë është një ndër gjërat më të mrekullueshme që trupi i gruas mund të bëjë, dhe gjithashtu një nga më të dhimbshmet...

Kuriozitete 01:00 - 21 Janar, 2018

Pitoni nuk i bindet për të bërë dush, ajo që bën gruaja do t’ju lerë pa fjalë

Ky është momenti i çuditshëm kur një grua e trajton gjarprin e saj gjigand si një qenush të vogël dhe e detyron atë të bëjë dush...

Kuriozitete 00:45 - 21 Janar, 2018

Gruaja 280 kilogramëshe tregon makthin e jetës, fshihet një arsye e dhimbshme pas peshës së saj

Një grua, e cila tashmë peshon plotë 280 kilogramë, ka arritur të zbulojë se e ëma, që kur ishte në moshë të vogël, i jepte ilaçe...

Kuriozitete 18:10 - 19 Janar, 2018

Gruaja me ‘grip’ kollitet aq fortë sa thyen brinjët 

Një grua është hasur me probleme të shumta në shëndetin e saj, e madje, shenjat janë tepër të dukshme, pasi mjekët i thanë se ishte ftohur...

Kryesore Show Biz 13:40 - 11 Dhjetor, 2017

Si histori filmash: Këngëtari shqiptar dhe gruaja e tij rrëfejnë si u dashuruan me njëri-tjetrin

Ata kanë plot 10 vite që janë së bashku, pro deri më sot nuk kishin folur asnjëherë publikisht [për historinë e lindjes së dashurisë së tyre....