Connect with Us

All posts tagged "hailey baldwin"

Showbizz 11:20 - 6 Dhjetor, 2019

Hailey Baldwin flet për herë të parë për Selena Gomez: “Janë drama false “

Trekëndëshi, Hailey Baldwin, Justin Bieber dhe Selena Gomez janë komentuar pafund në mediat e huaja dhe jo vetëm. Pasi u nda nga Selena Gomez, Justin u...

Showbizz 13:42 - 1 Dhjetor, 2019

Hailey Baldwin shtatzënë?/ Modelja sqaron të vërtetën në lidhje me thashethemet

Modelja e famshme Hailey Baldwin, i ka bërë të gjithë ndjekësit e saj kuriozë teksa në rrjetet sociale poston një foto ku shihet duke fërkuar barkun....

Showbizz 18:07 - 23 Tetor, 2019

Selena Gomez frikëson bashkëshorten e Justin Bieber/ Hailey Baldwin “kërcënon” hapur këngëtaren

Kënga e fundit e Selena Gomez është marrë nga fansat si një dedikim për ish të dashurin e saj, këngëtarin Justin Bieber. “Ti më premtove botën...

Showbizz 19:52 - 11 Tetor, 2019

FOTO- Publikohen pamje nga rezidenca luksoze 8.5 milione dollarëshe e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Këngëtari Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni shumë private. Edhe pse bëri bujë të madhe në media...

Showbizz 21:23 - 6 Tetor, 2019

“Zemra ime prej nëne është plot”/ Mamaja e Justin Bieber prek me fjalët për të birin

Në datën 30 Shtator këngëtari me famë botërore Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin i thanë po njëri-tjetrit në një ceremoni shumë magjike në Carolinën e...

Showbizz 18:45 - 5 Tetor, 2019

Dhurata e dasmës?/ Justin Bieber publikon këngën e re, dedikuar bashkëshortes Hailey Baldwin

Këngëtari Justin Bieber dhe Hailey Baldëin kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në 30 shtator. Mund të themi plot siguri që kjo ishte një nga dasmat...

Kryesore Show Biz 16:44 - 19 Qershor, 2019

Anulon martesën me modelen/ Këngëtari i famshëm bëhet “pishman”

Këngëtari i famshëm Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin janë ndër çiftet më të komentuara të showbizit të huaj. Ata i habitën të gjithë kur u...

Kryesore Show Biz 23:50 - 18 Qershor, 2018

Justin Bieber dhe modelja e njohur kapen mat duke u puthur në New York!

Të gjithë jemi të çorientuar nga lidhjet e shumta që Justin ka pasur kohët e fundit. Dhe ajo që të gjithë presin është ribashkimi me Selena...

Kryesore Show Biz 23:00 - 12 Qershor, 2018

Upss, nuk pritej! Justin Bieber rikthehet në krahët e ish të dashurës dhe nuk e kemi fjalën për Selena Gomez, zbulojeni!

Pas rikthimit për pak kohë me këngëtaren Selena Gomez, Justin Bieber vendosi të qëndrojë lumturisht beqar. Mirëpo “Elle” shkruan se këngëtari i hitit “Sorry” është fiksuar...

Kryesore Show Biz 23:40 - 30 Prill, 2018

Foto/ Modelja ‘kapet mat’ sipër Bella-s

Dy nga modelet më seksi të momentit janë padyshim Bella Hadid dhe Hailey Baldwin. Të dyja po kalojnë pak kohë në shoqërinë e njëra tjetrës në...

Showbizz 01:40 - 11 Maj, 2017

E para apo e dyta?/Cila artiste ju pëlqen më tepër?

Ata janë të dyja të reja, por kanë arritur të jenë super të famshme falë formave të tyre të lakmuara. E kemi fjalën për motrën më...