Connect with Us

All posts tagged "hakmarrje"

Life Style 18:49 - 6 Mars, 2020

Kader mëson se e ëma e ka mashtruar/ Sedat betohet për hakmarrje

Feride mëson se Banu po e mashtron Kaderin për t’i marrë palcën. Ajo i tregon Kaderit se Banu i ka bërë analizat pa dijeninë e saj....

Showbizz 10:40 - 19 Nentor, 2019

“Gjynah, kush do ja blejë klikimet”/ I tha se nuk di të këndojë, reperja “hakmerret” ndaj Rina Balaj

Pak kohë më parë, një përplasje mes dy repereve të njohura, Rina Balaj dhe Gjira u bë tema e ditës në mediat rozë. Rina u shpreh...

Showbizz 13:20 - 1 Nentor, 2019

VIDEO-Drogë, mafie dhe hakmarrje/ Familjet mafioze shqiptare, seriali turk “trondit” me historinë e tij

Telenovelat dhe serialet turke janë bërë tepër të shikuara nga spektatorët shqiptarë, dhe jo vetëm. Por së shpejti një serial i quajtur “Azize” ka “tronditur” shqiptarët,...

Showbizz 12:37 - 29 Tetor, 2019

“Po jeton në pallatet tona të shtrenjta, mos u anko”/ Gazetari i njohur i “hakërrehet” Meghan Markle

Moderatori britanik i emisionit të mëngjesit “Good Morning Britain”, Piers Morgan pothuajse gjithmonë është kundër veprimeve të dukeshës së Sussex, Meghan Markle. Së fundmi, deklaratat e...

Life Style 10:11 - 9 Shtator, 2019

Mehmet kërkon të marrë hak për vdekjen e Arzusë/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Pelin me ndihmën e Ojas largohet nga darka me Tajlanin dhe shkon në jahtin e Emres. Ai i kërkon Pelinit të bashkohen. Mehmet shkon në jaht...

Kryesore Show Biz 10:40 - 14 Gusht, 2019

U tha se e tradhtoi me Lady Gaga/ Irina Shayk ka gati “hakmarrjen” për Bradley Cooper

Pak muaj më parë, lajmi se modelja Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper i dhanë fund lidhjes së tyre 4-vjeçare, u bë qëndra e mediave rozë....

shenja horoskopi sherr
Kuriozitete 21:25 - 7 Gusht, 2019

Nuk harrojnë të hakmerren/ Zbuloni shenjat më “inatçore” të horoskopit

1. Peshqit Peshku, në shikim të parë mund të duket i qetë, i ndjeshëm dhe i pafajshëm, por dobësia e tyre është diçka nga e cila...

Life Style 20:42 - 9 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Zvetlana dhe Tia plan hakmarrës ndaj familjes Oberoi, ja çfarë do të ndodhë nesër

Shivai mbledh të gjithë familjen për t’i dhënë një lajm të rëndësishëm. Ai i thotë se i ka transferuar 50% të aksioneve të kompanisë Zvetlanës dhe...

Kryesore Show Biz 12:40 - 2 Prill, 2019

A është hakmarrë duke ulur çmimet e produkteve kozmetike? Përgjigjet për herë të parë Kylie Jenner

Jordyn Woods dhe Kylie Jenner kanë qenë të pandashme derisa u bë publik skandali i madh i tradhtisë mes 21-vjeçares dhe Tristan Thompson i cili ka...

Kryesore Show Biz 23:20 - 26 Tetor, 2017

Aktorja hakmerret ndaj bashkëshortit/ Sapo bëri mesazhin e ditëlindjes më të bukur në Twitter

Interneti e ka kurorëzuar Ryan Reynolds, mbretin e Twitter, por çdo mbret ka nevojë për një mbretëreshë. Për fat të mirë, bashkëshortja e tij Blake Lively...

Kryesore Show Biz 22:37 - 14 Maj, 2017

I shoqi kërceu me një femër dhe ajo vendosi të hakmerrej kështu

Marrëdhënia e modeles Chrissy Teigen dhe këngëtarit John Legend është shumë e gjallë dhe ngjahson me lidhjet e adoleshentëve. Para disa ditësh John kerceu me një...

Life Style 22:30 - 19 Prill, 2017

I riu zihet me shefin/Hakmerret duke bërë seks me vajzën e tij dhe më pas …

A ju ka ndodhur ndonjëherë të lodheni nga puna juaj, apo t’ju vijë në majë të hundës me shefin? Ndoshta ju ka ndodhur dhe nuk keni...