Connect with Us

All posts tagged "holly hagan"

Showbizz 12:32 - 14 Prill, 2020

FOTOT- Ylli i televizionit humb 16 kilogramë/ Tregon rezultatet befasuese të trupit

Ylli i televizionit Holly Hagan ka treguar se ka humbur rreth 16 kilogramë duke i habitur të gjithë. Për të treguar fizikun bombastik që ka tani,...

Kryesore Show Biz 23:00 - 12 Maj, 2017

A doni të dini cila është superfuqia e saj/Bukuroshja e zbulon përmes kësaj fotoje

Ajo nuk ka patur asnjëherë ndrojtje që të tregojë format e saj të kolme. Madje Holly Hagan duket se jeton vetëm për t’u zhveshur dhe për...

Showbizz 01:00 - 10 Maj, 2017

Modelja çmend fansat me foton e radhës

Ajo u komentua negativisht në selfien që postoi javën e kaluar, por kjo nuk e pengoi Holly Hagan që të vijonte me postime për inat të...

Kryesore Show Biz 20:00 - 9 Maj, 2017

Modelja çmend fansat me foton e radhës

Ajo u komentua negativisht në selfien që postoi javën e kaluar, por kjo nuk e pengoi Holly Hagan që të vijonte me postime për inat të...

Kryesore Show Biz 19:00 - 12 Prill, 2017

Të gjithë sytë tek fundshpina e Holly Hagan

Holly Hagan është një bukuroshe, që është bërë e famshme falë pjesëmarrjes në një reality show. 24 vjeçarja është shumë aktive në rrjetet sociale duke përditësuar...

Fashion 13:30 - 15 Prill, 2015

Holly Hagan është seksi dhe e di

Holly Hagan nuk lë asnjë moment pa na treguar format e saj seksi. Ja tek e shohim me këto të brendshme sportive, “Calvin Klein” ku duket...

Showbizz 18:00 - 6 Prill, 2015

Provokon Holly Hagan

Format e saj bombastike janë mëse të tonifikuara dhe ajo ndihet mës e elumturt dhe krenare me këtë fakt.  Ylli i Geordie pikërtisht Holly Hagan ka...

Fashion 12:08 - 21 Mars, 2015

Miss Holly më seksi se kurrë

Holly Hagan nuk rresht kurrë së na treguari format e saj seksi. Këtë herë ka zgjedhur të bëj këtë “selfie” me këto bikini shumëngjyrësh. Këtë foto sigurisht...

Fashion 14:00 - 20 Mars, 2015

Holly Hagan mbush rrjetet sociale me foto seksi

Ajo e ka kuptuar se marketingu më i mirë që mund ti bësh vetes në ditët e sotme, janë rrjetet sociale. Andaj dhe Holly Hagan është...

Fashion 09:30 - 14 Mars, 2015

Foto seksi para filmit

Përpara se të fillonte xhirimet e serialit të ri, Holly Hagan nuk i ka kursyer vetes edhe disa foto seksi. Ajo ka bërë disa “selfie”, duke...