Connect with Us

All posts tagged "horoskop javor"

Kuriozitete 13:47 - 12 Prill, 2020

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm/ Kujdes me marrëdhëniet në çift

Dashi Situatë interesante kur Mërkuri hyn në shenjë. Në mjedisin familjar ka më shumë qetësi dhe në këtë periudhë edhe çiftet më problematike mund të flasin,...

Life Style 13:30 - 29 Mars, 2020

E lodhshme dhe e ndërlikuar/ Horoskopi javor sipas astrologut italian

Këtu është horoskopi javor i Paolo Fox nga e hëna 30 mars 2020 deri të dielën 5 prill 2020. Le të shohim së bashku parashikimin Dashi...

Life Style 10:40 - 28 Mars, 2020

Dashuria dhe financat/ Horoskopi i fundjavës sipas astologut të famshëm

Dashi Sot yjet janë në anën tuaj dhe ju jep mundësinë të sqaroheni me dikë dhe të kërkoni pajtim nëse keni luftuar në dy ditët e...

Kuriozitete 13:10 - 22 Mars, 2020

Dashuria dhe financat/ Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian, Paolo Fox

Dashi Katër yje për Dashi. Tani për tani ju duhet t’i kushtoni pak më shumë dashurisë, afrimi është i mundur nëse ekziston një vullnet nga të...

Life Style 12:50 - 15 Mars, 2020

Dashuria, financat dhe puna/ Të papriturat që ka rezervuar horoskopi për ju këtë javë

Dashi Megjithëse tensionet në punë po vijnë menjëherë, përpiquni të lini stresin në zyrë dhe t’i jepni përparësi kujdesit për veten. Duke filluar nga data 21,...

Life Style 18:59 - 19 Janar, 2020

Shëndeti, dashuria, puna/ Zbuloni çfarë ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Dashi Nuk ka elementë shqetësuese, por as yjet që portretizojnë pasione të mëdha ose zgjidhje dashurie. E enjtja është një ditë për të mbajtur nën kontroll...

Kuriozitete 18:40 - 12 Janar, 2020

Shëndeti, dashuria dhe paratë/ Parashikimi i horoskopit javor, zbuloni surprizat që ju presin

Dashi Kjo javë do të jetë me shumë fat për njerëzit që kanë çështje ligjore në lidhje me paratë pasi do të arrijnë të gjejnë një...