Connect with Us

All posts tagged "horoskop"

Life Style 08:55 - 21 Tetor, 2019

Horoskopi, 21 tetor 2019 nga Susan Miller/ Zbuloni surprizat që iu kanë rezervuar yjet për ditën e sotme

Dashi Partneri juaj mund të ndjehet plot energji dhe humor përsa i përket intimitetit, ndaj mund t’iu dërgojë tekste të përzemërta apo dhe shënime dashurie. Përgjigjuni...

Kuriozitete 16:09 - 20 Tetor, 2019

Nuk e humbin kurrë hijeshinë e tyre/ Njihuni me 3 shenjat e horoskopit që bëhen më të bukura me moshën

1- Virgjëresha Një ndër ato pak shenja që bëhen më të bukura ndërsa kalojnë vitet, është shenja e Virgjëreshës. Një shenjë e vëmendshme, e përpiktë, skrupuloze...

Life Style 15:11 - 20 Tetor, 2019

Vetëm single/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që nuk mund të qëndrojnë në çift

Luani Sipas astrologes Lisa Stardust , Luani njihet për faktin se është paksa i orientuar në egon e tij, dhe kur bëhet fjalë për marrëdhëniet, mund...

Life Style 08:52 - 20 Tetor, 2019

Dashuria, Familja dhe Puna/ Zbuloni parashikimin e çdo shenje të horoskopit sipas Susan Miller

Dashi Kjo javë do të jetë fitimprurëse për ju pasi Venusi në zonën tuaj me paratë e njerëzve të tjerë do të lidhet me fuqinë e...

Kuriozitete 18:59 - 19 Tetor, 2019

Nga këshillat deri tek numrat e fatit/ Disa fakte që duhet të dini për shenjën tuaj të horoskopit

Dashi Përballoje këtë të shtunë me shumë durim, dijeni se humori i keq është kalimtar. Pavarësihst gjendjes së tanishme qetësia do të kthehet së shpejti. Këshilla:...

Life Style 15:50 - 19 Tetor, 2019

Njihuni me shenjat e horoskopit që bien më lehtë në dashuri

Binjakët Binjakët njihen për të qenë të adaptueshëm dhe mendjehapur, dualiteti i tyre ndonjëherë mund t’i bëjë ata pak më të nxehtë dhe të ftohtë në...

Life Style 15:12 - 19 Tetor, 2019

E marrin humbjen shumë seriozisht/ Zbuloni 4 shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot humbjen

Dashi Dashi është jashtëzakonisht konkurrues dhe të thuash që ata duan të fitojnë është një nënvlerësim. Ata duhet të fitojnë. Ata nuk duhet vetëm të bëjnë...

Kuriozitete 15:18 - 18 Tetor, 2019

Emocione dhe argëtim/ Njihuni me 4 shenjat e horoskopit me të dashura dhe argëtuese

Virgjëresha Ju mund të habiteni kur dëgjoni që një shenjë e zodiakut e rezervuar si Virgjëresha është në këtë listë, por është pikërisht kjo modesti që...

Kuriozitete 15:02 - 18 Tetor, 2019

Tolerojini ose hiqni dorë përfundimisht/ Zbuloni 3 shenjat më kokëfortë të horoskopit

Demi Kjo shenjë e zodiakut është më e guximshme, dhe këtë mund ta shihni me sjelljen e tyre të përditshme. Ata do të bëjnë gjëra sipas...

Showbizz 08:52 - 18 Tetor, 2019

Financat, dashuria dhe puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Dashi Juve ju pëlqejnë ndryshimet përsa i përket financave. Në të ardhmen është e mundur që të keni më shumë se një burim të ardhurash. Demi...

Life Style 09:00 - 17 Tetor, 2019

Horoskopi ditor nga Susan Miller/ Zbuloni surprizat që iu presin për ditën e sotme

Dashi Nëse jeni të angazhuar në një marrëdhënie apo keni lënë mënjanë disa probleme, vetëm duke u shprehur hapur mund të udhëhiqni drejt një fillimi të...

Life Style 16:02 - 16 Tetor, 2019

Të tmerrshëm dhe ambiciozë/ Zbuloni shenjat e horoskopit që nuk do të shkonin kurrë bashkë

Luani dhe Gaforrja Kimia mes një Luani dhe Gaforreje mund të duket jashtëzakonisht fenomenale, por logjikisht ato thjesht nuk funksionojnë. Mundësia që kjo marrëdhënie të përfundojë...

Life Style 09:00 - 16 Tetor, 2019

Horoskopi për ditën e mërkurë nga astrologia e famshme Susana Miller/ Zbuloni çfarë ka parashikuar fati për ju

Dashi Ju jeni në një pozicion të fortë financiarisht dhe profesionalisht, dhe sot do të kuptoni se sa larg keni shkuar në karrierën tuaj. Urime! Demi...

Life Style 13:02 - 15 Tetor, 2019

Horoskopi për ditën e martë nga astrologia e famshme Susana Miller/ Zbuloni çfarë ka parashikuar fati për ju

Dashi Kushtojini vëmendje ideve që shikoni në ëndrra ose gjatë meditimit, sepse ka të ngjarë që të jenë në gjatësinë e valëve tuaja krijuese. Kupidi do...

Life Style 08:00 - 14 Tetor, 2019

Horoskopi për ditën e hënë nga astrologia e famshme Susana Miller/ Zbuloni çfarë ka parashikuar fati për ju

Dashi Gjatë të hënës do të ndesheni me një takim të tensionuar me partnerin tuaj në biznes ku njëri nga ju do të marrë timonin e...