Connect with Us

All posts tagged "horoskopi javor"

Kuriozitete 18:43 - 8 Mars, 2020

Horoskopi javor/ Surprizat e papritura në karrierë dhe marrëdhëniet me paratë

Dashi Nga fillimi i javës do të ndjeni një negativitet që ju rrethon. Do të ndjeheni të mërzitur apo edhe të trishtuar gjë e cila do...

horoskop
Life Style 08:35 - 1 Prill, 2019

Horoskopi javor, nga 1 prill deri në 7 prill 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Jave edhe me pozitive sesa mendohej kjo e sotmja për te dashuruarit. Do merreni vesh me partnerin dhe se bashku do...

Life Style 08:27 - 9 Korrik, 2018

Horoskopi javor 9-15 korrik 2018

DASHI21. mars – 20. prill Çështjet e zemrës do jenë shumë të privilegjuara gjatë kësaj jave. Edhe pse partneri do jetë serioz ai do dije si...

Kryesore Show Biz 23:22 - 30 Tetor, 2017

Horoskopi javor 30 tetor – 5 nentor 2017

DASHI 21 mars – 20 prill Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume e tendosur gjate kësaj jave. Jo vetëm qe nuk do i shprehni ndjenjat...

Life Style 20:04 - 31 Korrik, 2017

Horoskopi 31 korrik-6 gusht nga sipas Oscar Cainer/Luani duhet të bëjë kujdes

Sipas astrologut të njohur ndërkombtarisht Oscar Cainer, ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që...

Kryesore Show Biz 07:30 - 29 Maj, 2017

Horoskopi javor 29 maj- 4 qershor

DASHI21. mars – 20. prill Jave mjaft sensuale do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mire pranë tij dhe...

Kryesore Show Biz 10:10 - 1 Maj, 2017

Horoskopi javor 1-7 maj

DASHI21. mars – 20. prill Ndikimi i yjeve do jete mjaft i favorshëm për sektorin e ndjenjave gjete kësaj jave. Do merreni vesh për mrekulli me...

Showbizz 08:00 - 1 Maj, 2017

Horoskopi javor, 1-7 maj 2017

DASHI21. mars – 20. prill Ndikimi i yjeve do jete mjaft i favorshëm për sektorin e ndjenjave gjete kësaj jave. Do merreni vesh për mrekulli me...

Kryesore Show Biz 23:58 - 20 Mars, 2017

Horoskopi javor 20-26 mars

DASHI21. mars – 20. prill Këtë jave çdo gjë do jete ndryshe ne jetën tuaj ne çift, por e rëndësishme është qe emocionet kane për te...

Life Style 23:55 - 2 Janar, 2017

Horoskopi javor 2-8 Janar 2017

DASHI21. mars – 20. prill Jeta juaj ne çift do filloje te përmirësohet tej mase këtë jave. Do jeni shume me te logjikshëm dhe do gjeni...

Life Style 23:54 - 11 Dhjetor, 2016

Horoskopi javor/12-18 dhjetor 2016

DASHI21. mars – 20. prill Këtë jave duhet te tregoheni shume te kujdesshëm ju te dashuruarit pasi Jupiteri do ju shtyje te kërkoni liri me shume...

Life Style 00:15 - 5 Dhjetor, 2016

Horoskopi javor 5-11 dhjetor

DASHI21. mars – 20. prill Me ne fund do mund t’i zgjidhni te gjitha problemet qe keni pasur ne jetën tuaj ne çift dhe gjate gjithë...

Life Style 00:33 - 7 Nentor, 2016

Horoskopi javor 7-13 nentor

DASHI21. mars – 20. prill Kujdes me kapricot e shumta ju te dashuruarit sepse këtë jave situata mund t’iu dale tërësisht jashtë kontrollit. Partneri nuk do...

Life Style 23:47 - 30 Tetor, 2016

Horoskopi javor 31 tetor-6 nentor

DASHI21. mars – 20. prill Çiftet do te kalojnë një jave te paqëndrueshme. Saturni rrezikon t’iu hape një plage te vjetër dhe ajo do iu dhembe....

Life Style 23:30 - 23 Tetor, 2016

Horoskopi javor 24 deri 30 tetor

DASHI21. mars – 20. prill Venusi do ketë ndikimin me te madh tek jeta juaj ne çift gjate kësaj jave. Do jeni edhe me te hapur...