Connect with Us

All posts tagged "horoskopi"

Kuriozitete 13:42 - 18 Prill, 2020

Nuk heqin dorë nga liria e tyre për dashuri/ Shenjat më të pavarura të horoskopit

Bricjapi Do të hiqni dorë nga liria juaj për dashuri por pasi të kryqëzoheni, do të pendoheni sepse individualiteti juaj do të jetë i pari. Binjakët...

Kuriozitete 13:59 - 5 Prill, 2020

Horoskopi javor/ Ndryshime në dashuri dhe në punë, ditët më me fat për secilën shenjë

Dashi Venusi është tranzit në shenjën tuaj dhe do të mbetet i tillë për një kohë të gjatë. Në dashuri dhe miqësi duhet të gjeni atë...

Life Style 10:21 - 22 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Dashi Ndjeni nevojën për qetësi në këtë periudhë të ndërlikuar që nuk është aspak e lehta për ju pasi ju nuk jeni mësuar të jeni të...

Kuriozitete 16:42 - 3 Mars, 2020

Bëhuni gati!/ Shenjat e horoskopit që do të martohen këtë pranverë

Martesa është diçka e pastër dhe shpirtërore. Gjithçka është e shkruar në yjet tuaj. Ndërsa martoheni është e rëndësishme të llogarisni tabelën tuaj të natalit me...

Kuriozitete 17:02 - 12 Shkurt, 2020

Godasin aty ku ju dhemb më shumë/ Kështu hakmerren këto shenja të horoskopit

Nëse i lëndoni ata, atëherë ata do t’ju bëjnë të paguani. Shenjat hakmarrëse të zodiakut thjesht nuk mund të heqin dorë nga padrejtësitë e kaluara, dhembjet,...

Kuriozitete 16:32 - 10 Shkurt, 2020

Mos i provokoni/ Këto shenja të horoskopit shpallin menjëherë luftë

Dashi Nëse Dashi mendon se nuk aq kontrroll sa ai dëshiron në marrëdhënien e tyre atëherë ata nisin luftën. Dashi është shumë konfrontues kur i duhet...

Showbizz 18:30 - 1 Shkurt, 2020

I dashurojnë problemet dhe kaosin/ Manipulatorët më të këqinj sipas horoskopit

Akrepi Njerëzit që i përkasin shenjës së Akrepit e dashurojnë kaosin. Po është e vërtetë janë shumë të dashur dhe të zgjuar por janë manipulatorët më...

Life Style 18:48 - 26 Dhjetor, 2019

Puna ideale për ju në vitin 2020 sipas shenjës së horoskopit

Dashi Duke qenë udhëheqës nga natyra, puna ideale për Dashin do të ishte sipërmarrës ose udhëheqës sindikatash. Demi Njerëzit që i përkasin shenjës së Demit janë...

Life Style 17:25 - 15 Dhjetor, 2019

Bëjnë gjithçka për miqtë e tyre/ 3 shenjat e horoskopit që i shtyjnë të tjerët të bëjnë më të mirën

Shigjetari Përveç optimizmit që e karakterizon Shigjetari nuk bën shaka kur bëhet fjalë për një të ardhme të ndritur për veten dhe të tjerët. nuk është...

Life Style 13:43 - 3 Dhjetor, 2019

Horoskopi javor 2-8 Dhjetor, 2019/ Zbuloni surprizat që ju presin sipas astrologjisë

Dashi Kjo javë do të jetë e shkëlqyer për ju. Me Jupiterin, Plutonin dhe Saturnin që do i bashkohen së shpejti Diellit në 23 Dhjetor, gjërat...

Life Style 12:05 - 3 Dhjetor, 2019

Karriera dhe Dashuria/ Parashikimi i yjeve nga astrologia e famshme Susan Miller

Dashi Me Venusin dhe Marsin në një dialog harmonik, ju do të merrni një vëmendje shumë të madhe nga njerëz me fuqi dhe kjo do të...

Life Style 21:08 - 23 Nentor, 2019

Si bie në dashuri një mashkull Akrep/ Shenja e horoskopit që formon çiftin ideal

Akrepi duhet të trajtohet me kujdes dhe kujdes maksimal … veçanërisht në dashuri. Akrepi është një nga më të – në qoftë se nuk më –...

Life Style 17:58 - 16 Nentor, 2019

Dashuria dhe Financat/ Zbuloni çfarë surprizash ju presin këtë fundjavë sipas horoskopit

Dashi (21 Mars – 19 Prill) Dashi, kjo është fundjava e fundit e Marsit në Peshore. Marrëdhëniet tuaja, veçanërisht ato në të cilat jeni përfshirë romantikisht...

Life Style 09:53 - 12 Nentor, 2019

Horoskopi 12 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj dite për 12 shenjat e zodiakut

Dashi                                                 Parashikohet një situatë premtuese, edhe pse ka shumë gjëra që doni që ti kapërceni. Nëse dikush do ua harxhojë kohën kot, mund të acaroheni. Jeni...

Kuriozitete 19:46 - 1 Nentor, 2019

Do të surprizoheni/ 10 fakte të habitshme që nuk i dinit për astrologjinë

Pavarësisht nëse besoni apo jo në atë çka yjet parashikojnë për ju apo  thjesht ju pëlqen të argëtoheni pak duke lexuar horoskopin tuaj të përjavshëm, ka...