Connect with Us

All posts tagged "horror"

Life Style 17:23 - 12 Tetor, 2019

E tmerrshme/ Festa horror që prindërit zgjodhën për 1 vjetorin e ditëlindjes së fëmijës së tyre

Një çift ka vendosur të bëjnë festën më horror për ditëlindjen e parë të djalit të tyre. Todd dhe Nicole Cameroon kanë krijuar imazhe vërtetë horror....

Kuriozitete 14:10 - 4 Tetor, 2019

VIDEO- “Nuk ka më gjumë”/ 10 filmat horror që po shokojnë botën dhe duhet t’i shikoni patjetër

1. Velvet Buzzsaw Një tufë kritikësh arti dhe kuratorësh vriten brutalisht nga piktura. Filmat horror nuk përshkruhen shpesh si argëtues, por ky produksion me Jake Gyllenhaal...

Kuriozitete 00:00 - 4 Janar, 2019

Studimet/ Filmat  horror ju  mbajnë trurin aktiv,ju dobësojnë si dhe ju forcojnë imunitetin

Filmat horror  mbajnë trurin aktiv Filmat horror  mbajnë trurin aktiv, të shohësh një film horror do të thotë se truri punon më shumë se zakonisht duke...

Kuriozitete 22:30 - 25 Maj, 2018

Filmat horror të 2018-ës që tregojnë se jeta e vërtetë nuk është e frikshme mjaftueshëm

Bota e sotme është bërë mjaft e frikshme, por nëse dëshironi më shumë horror ju ftojmë ti hidhni një sy filmave të frikshëm që priten të...

Kuriozitete 00:15 - 20 Mars, 2018

Foto/ Netflix publikon filmat më horror që keni parë ndonjëherë

Netflix ka një listë të filmave që tregojnë se janë aq të frikshme dhe  të tmerrshme sa përdoruesit e tyre nuk mund ta shikojnë të gjithë...

Kuriozitete 23:00 - 15 Nentor, 2017

Foto/ Filmat horror të cilat do ju shkatërrojnë Krishtlindjet

Shumë filma dalin kur vijnë Krishtlindjet. Shumë janë emocionues dhe të tjera drithëruese. Home Alone, Miracle on 34th Street, apo dhe Jingle all the Way kanë...

Kuriozitete 21:30 - 17 Shtator, 2017

Filmat më të frikshëm që duhet ti shikoni të paktën një herë në jetën tuaj

Kinemaja ka shumë zhanere të ndryshme por nëse thrilleri dhe horrori duhet të kenë një emër të veçantë ato mund të quhen si tërheqja e publikut....