Connect with Us

All posts tagged "Hygerta Sako"

Showbizz 11:32 - 23 Mars, 2020

Pas humbjes së babait dhe vetë-izolimit/ Hygerta Sako jep mesazhin e rëndësishëm për jetën

Pak kohë pas humbjes së babait, Hygerta Sako po kalon momente të vështira. Hygerta së bashku me familjen e saj është vetë izoluar dhe gjatë kësaj...

Showbizz 17:08 - 13 Mars, 2020

“E humba në një moment kritik për jetën”/ Hygerta Sako mes dhimbjes rrëfen për periudhën më të vështirë

Pak ditë më parë, moderatorja Hygerta Sako ndau me ndjekësit lajmin e trishtë për humbjen e babait e saj. Sot nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale...

Showbizz 11:50 - 9 Mars, 2020

E trishtë!/ Hygerta Sako humb njeriun e saj më të shtrenjtë

Moderatorja e sportit, Hygerta Sako ka ndarë me ndjekësit e saj një lajm të hidhur. Babai i saj fatkeqësisht është ndarë nga jeta. “Babai im i...

Showbizz 12:00 - 8 Shkurt, 2020

Deklarata e Alketa Vejsiut prek Hygerta Sakon/ Paskam qenë burrë katër herë

Moderatorja Alketa Vejsiu shkëlqeu me preantimin e saj në festivalin e Sanremo dhe kjo u pa dhe u aprovua nga të gjithë por deklarata e saj...

Showbizz 12:27 - 30 Nentor, 2019

“Nuk munda të gjendesha pranë, edhe vëllai im ndodhej në Durrës”/ Hygerta Sako tregon si e ka përjetuar tragjedinë në qytetin e saj të lindjes

Moderatorja e sportit Hygerta Sako ka shprehur se është ndjerë shumë e prekur pasi qyteti i saj i lindjes Durrësi u godit nga një tërmet që...

Showbizz 15:21 - 14 Nentor, 2019

Moderatorja e sportit zbulon sekretin e bukurisë pas të 40-ave/ Ja cila është dieta që ndjek

Moderatorja e njohur Hygerta Sako është një nga femrat që është vlerësuar si më e bukura e Shqipërisë vite më parë duke u shpallur Miss. Edhe...

Showbizz 12:41 - 14 Nentor, 2019

“Nuk kam asgjë kundër tyre, por…”/ Hygerta Sako tregon si do të ndihej nëse vajza e saj do të ishte lesbike

Moderatorja e njohur e sportit Hygerta Sako e ruan me shumë fanatizëm jetën e saj private. Të pakta janë herë kur ajo flet për vajzën e...

Kryesore Show Biz 20:54 - 1 Qershor, 2019

“Ju lutem ma hiqni këtë nofkën”/ Moderatorja acarohet kur e thërrasin me këtë emër

Hygerta Sako është padyshim një nga vajzat më të bukura të ekranit. Ajo është kurorëzuar si miss në vitin 1995 dhe që atëherë të gjithë e...

Kryesore Show Biz 10:25 - 24 Tetor, 2018

Vajza e vetme e Hygerta Sakos qenka rritur dhe duket yll si mami

Sot është një ditë festive për gazetaren e sportit, Hygerta Sako. Vajza e saj e vetme, Anais feston ditëlindjen dhe mami Hygerta ka zgjedhur ta urojë...