Connect with Us

All posts tagged "ide"

Showbizz 20:00 - 31 Dhjetor, 2019

Të mungon dikush për Vitin e Ri?/ Disa ide për të mbushur “boshllëkun”

Viti i Ri është një nga periudhat ku të gjithë kalojnë kohë pranë familjes dhe argëtohen me njëri-tjetrin. Por ka dhe nga ata që nuk e...

Life Style 14:14 - 21 Nentor, 2019

E thonë psikologët: 7 arsyet pse të mbash shok ish të dashurin është një ide e keqe

Nëse keni dyshime nëse duhet të qëndroni miq me ish-in tuaj, ky studim , i udhëhequr nga psikologë, do t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë pse...

Fashion 13:06 - 15 Nentor, 2019

Si të shkëlqeni në festat e fundvitit?/ Zbuloni disa ide kombinimi për aksesorët e flokëve

Festat e fundvitit po afrojnë dhe sigurisht në këto ditë duhet të dukemi ndryshe, për të shkëlqyer, ndaj mos harroni të blini aksesorin e duhur për...

Fashion 14:10 - 27 Gusht, 2019

Nuk ikën kurrë nga moda/ 6 ide si të kombinoni fundin xhins këtë sezon

Kombinimet e fundit xhins nuk do të ikin kurrë nga moda sepse janë tepër praktikë në përditshmërinë tonë, dhe është perfekt për stinën e vjeshtës, kur...

Fashion 11:53 - 5 Korrik, 2019

Si të dukeni si një franceze e vërtetë? Zbuloni 3 ide fantastike

Me këto temperatura të nxehta e vetmja gjë që duam është të mos na “shqetësojnë” flokët dhe t’i kapim sa më lehtë. Këto 3 modele flokësh...

Fashion 11:25 - 28 Qershor, 2019

Si të kombinoheni në këto ditë vere? Ja disa ide interesante

Temperaturat e nxehta vazhdojnë të rriten nga dita në ditë, dhe një veshje sa më e lehtë në trup na ndihmon të rrimë të freskëta dhe...

Kuriozitete 13:53 - 18 Qershor, 2019

Si të keni një nxirje të përsosur? Ja disa këshilla për këtë sezon vere

Të gjithë duam që të kemi nxirjen perfekte dhe të kemi ngjyrën çokollate për tu dukur sa më bukur në det ose pishina. Por çfarë duhet...

Life Style 13:10 - 18 Qershor, 2019

Çfarë duhet të bëni që të bini në peshë? Zbuloni disa ide që do t’ju ndihmojnë këtë verë

Sezoni i verës ka ardhur dhe të gjithë duan që të duken sa më mire me bikini në plazh dhe të jenë sa më të shëndetshëm...

Fashion 13:25 - 13 Qershor, 2019

Çfarë të vishni nëse keni gjoks të madh? Ja disa ide si t’i vishni bikinit këtë verë

Vajzat me gjoks të madh e kanë më të vështirë se kushdo për të gjetur veshjet dhe rrobat e banjës. Por si të ndiheni rehat dhe...

Fashion 12:25 - 3 Qershor, 2019

Si të kombinoheni që të dukeni sa më “cool”? Ja disa ide fantastike

Sipas metereologëve kjo verë do të jetë shumë e nxehtë dhe duhet të vishemi sa më lehtë . Për ta bërë këtë duhet edhe të kombinohemi...

karfica floke
Fashion 11:25 - 28 Maj, 2019

Keni dasëm? Ja disa ide fantastike se si të modeloni flokët

Nëse doni të dukeni sensuale e të tërhiqni vëmendjen e të gjithëve, iu keshillojmë që të kopjoni një nga modelet e flokëve që shihni në fotot...

Fashion 11:25 - 27 Maj, 2019

Si të dukeni si një modele? Ja disa ide kombinimi

Stina e verës po afron dhe veshjet duhet t’i kemi sa më të lehta. Modelet e mëposhtme na sugjerojnë veshjet më cool të momentit ku edhe...

Fashion 11:53 - 26 Maj, 2019

Veshjet që duhet t’i vishni patjetër këtë verë/ Zbuloni disa ide brilante

Ditët e nxehta të verës po afrojnë dhe garderoba jonë fillon të ndryshojë. Në fotot e mëposhtme do të shihni disa ide brilante që mos të...

Fashion 13:40 - 15 Maj, 2019

Disa ide brilante/Zbuloni çfarë nuk duhet të mungojë në valixhen tuaj këtë verë

Disa njerez preferojnë që pushimet t’i nisin përpara sezonit të nxehtë të verës, dhe në vijim do keni mundësinë që të njiheni me gjithçka duhet të...

Fashion 11:53 - 12 Maj, 2019

Cilat janë çantat më “in” të kësaj vere? Ja disa ide frymëzuese

Llojet e çantave që do të shikoni më poshtë mund t’i mbani gjatë përditshmërisë, por edhe kur shkoni me pushime dhe të jeni të sigurta që...