Connect with Us

All posts tagged "iggy azalea"

Showbizz 17:51 - 21 Dhjetor, 2019

Reperja e famshme pozon me bikini në prag Krishtlindjesh/ Tregon format e saj perfekte

Ajo është një prej personazheve më të komentuara të showbizit. Bëhet fjalë për reperen e njohur Iggy Azalea. Reperja ka qenë në qendër të vëmendjes pasi...

Showbizz 17:33 - 8 Nentor, 2019

FOTO-Reperja me famë botërore prezanton sozinë e saj/ Ngjashmëria e tyre është e “frikshme”

Reperja me famë botërore Iggy Azzalea ka publikuar singelin e saj më të ri Lola një bashkëpunim me yllin në ngritje Alice Charter. Por ajo që...

Kryesore Show Biz 19:45 - 27 Maj, 2019

Pas videos intime i dalin dhe fotot hot/ Reperja e famshme “kryqëzohet” nga ndjekësit

Një nga reperet më të famshme në botë Iggy Azalea është përfshirë shumë herë në skandale. Pas videos intime me partnerin, e cila bëri shumë zhurmë...

Kryesore Show Biz 22:40 - 4 Gusht, 2018

Këngëtarja shqiptare përfundon në Instagramin e Iggy Azaleas

Ajo është një nga reperet më të mira, por njihet gjithashtu për format e saj bombastike. Së fundmi Iggy Azalea ka lançuar këngën e saj “Kream”e...

Kryesore Show Biz 21:30 - 21 Maj, 2017

Super e fryryë nga pas dhe gati për të konkuruar të pasmet e Jennifer Lopez

Rreperja australiane Iggy Azalea është fotografuar në një stacion karburanti, teksa veshja e saj i linte pak vend imagjinatës. Pantallonat e bardha dhe super të ngushta,...

Showbizz 12:50 - 6 Korrik, 2016

Ja për çfarë e “braktis” Amerikën Iggy Azalea

Këngëtarja Iggy Azalea po planifikon të rikthehet sërisht në vendin e saj të lindjes, në Australi. Sipas këngëtares, kjo është një mënyrë e mirë jo vetëm për të...

Showbizz 15:40 - 13 Tetor, 2015

Iggy Azalea refuzon Rita Orën!

Ka ardhur një refuzim për Rita Orën. Bëhet fjalë për idenë e këngëtares shqiptare, Ora, e cila ka kërkuar që  së bashku me Iggy Azalea dhe...

Showbizz 10:15 - 30 Mars, 2015

Iggy Azalea : Jo reçipeta, jo problem

Reperja Iggy Azalea është shfaqur pa reçipeta në eventin e iHeart Radio Music Aëard. E veshur me një fustan të tejdukshëm në pjesën e kraharorit, Iggy ka...

Showbizz 22:45 - 24 Mars, 2015

Iggy Azalea e pranon që ka bërë të pasmet operacion

Iggy Azalea e cila është e njohur për të pasmet e saj të mëdha. Në fakt reperja ka bërë një rregullim të tyre, përpara 4 muajsh. Në...

Showbizz 12:00 - 19 Shkurt, 2015

Iggy Azalea heq dorë nga rrjetet sociale

Reperja e njohur Iggy Azalea duket se është mërzitur nga rrjetet sociale. Ajo ka vendosur të heq dorë prej tyre dhe këtë fakt e ka bërë...