Connect with Us

All posts tagged "Ilda Bejleri"

Showbizz 12:46 - 22 Shkurt, 2020

Ilda Bejleri pranon se është në një lidhje dashurie: Njeriu ka nevojë për dikë që të jetë i lumtur

Moderatorja Ilda Bejleri është përfolur shpesh herë për jetën e saj private por asnjëherë nuk ka mohuar apo pohuar diçka në lidhje me statusin e saj....

Showbizz 15:35 - 15 Shkurt, 2020

“Racizmi grek nuk qenka asgjë krahasuar me mllefin e disa shqiptarëve”/ Ilda Bejleri tregon për jetën si emigrante

Moderatorja shqiptare Ilda Bejleri prej ditësh është kthyer në qendër të vëmendjes në mediat rozë. Aksidenti i disa ditëve më parë ku u përfshi moderatorja bëri...

Showbizz 18:08 - 13 Shkurt, 2020

Aksidentoi një grua dhe u largua nga vendngjarja/ Habit Ilda Bejeri: Uroj t’i vijnë mendtë zonjës

Moderatorja shqiptare Ilda Bejleri po përballet me akuzat për aksidentimin e një zonje 63 vjeçare. Pasi u shoqërua fillimisht në polici, moderatores iu sekuestrua edhe makina,...

Showbizz 14:09 - 12 Shkurt, 2020

Konkurrenca e fortë mes moderatoreve të sportit/ Kush janë vajzat që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit me format e tyre

Tashmë nuk është çudi që në emisionet sportive të shohësh prezantuese një vajzë shumë seksi e cila përveç moderimit ekspozon dhe hiret e saj. Jo vetëm...

Showbizz 12:37 - 24 Janar, 2020

Moderatorja më e nxehtë e ekranit/ Ilda Bejleri në 30 foto fantastike me bikini

Ilda Bejleri është një moderatoret e sportit më seksi të ekranit. Shpesh herë ajo provokon ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale me pozat e...

Kryesore Show Biz 11:06 - 10 Shtator, 2019

“Doja t’i thyeja takat”/ Nevina Shtylla “ziliqare” ndaj Ilda Bejlerit

Mbrëmjen e kaluar ka qenë puntata e parë e emisionit Proçesi sportiv. Këtë vit së bashku me Edi Manushi do të prezantojë moderatorja e njohur Ilda...

Kryesore Show Biz 18:41 - 3 Shtator, 2019

“Bomba e ditës së fundit të merkatos”/ Pas Ilda Bejlerit, Edi Manushi prezanton bukuroshen tjetër të emisionit

Moderatorja seksi e sportit, Ilda Bejleri, do të jetë krah Edi Manushit këtë sezon televiziv për të prezantuar në emisionin “Proçesi Sportiv.” Por duket se Ilda...

Kryesore Show Biz 20:19 - 31 Gusht, 2019

“Gjërat e mira bëhen bashkë”/ Pas largimit nga Digitalb, Ilda Bejleri zbulon surprizën

Moderatorja seksi e sportit, Ilda Bejleri ka zbuluar më në fund se në cilin ekran do ta shohim në sezonin e ri televiziv. Pas largimit të...

Kryesore Show Biz 21:30 - 24 Gusht, 2019

Ilda Bejleri më sensuale se kurrë/ Publikon fotot që po bëjnë xhiron në rrjet

Moderatorja shumë seksi e ekranit, Ilda Bejleri, po shijon si asnjëherë tjetër këto ditë të nxehta vere. Pas pushimeve në Ishujt grek, Ilda është rikthyer në...

Kryesore Show Biz 21:32 - 11 Gusht, 2019

Moderatorja e njohur zë vendin e Ilda Bejlerit?/ Zbulohet arsyeja e sherrit me Shakohoxhën

Sherri me Dritan Shakohoxhën dhe largimi i saj nga DigitAlb bëri bujë të madhe në mediat online. Ilda Bejleri bëri të ditur se ishte larguar nga...

Kryesore Show Biz 21:44 - 10 Gusht, 2019

Shifër “marramendëse”/ Ndjekësit kapin detajin “luksoz” në foton e Ilda Bejlerit

Moderatorja Ilda Bejleri është komentuar shpesh herë për jetën e saj luksoze. Pushimet e saj në ishullin grek në Mykonos dhe së fundi në Lefkada tregojnë...

Kryesore Show Biz 22:18 - 9 Qershor, 2019

“Shija e kësaj pije tregon si ndihem”/ Ilda Bejleri më seksi se kurrë

Ilda Bejleri është një nga moderatoret më seksi dhe më të përfolura në shtypin rozë. Shpeshherë vihet në shënjestër të mediave për mënyrën e veshjes provokative....

Kryesore Show Biz 16:05 - 1 Qershor, 2019

Moderatorja tregon planet për biznes/ Ja me çfarë do të merret Ilda Bejleri

Moderatoren Ilda Bejleri për vite me radhë e kemi parë në ekran duke prezantuar emisione sportive. E ftuar në emisionin “Pasditja ime” ajo ka zbuluar se...

Kryesore Show Biz 12:11 - 30 Dhjetor, 2018

Ilda Bejleri e thotë troç/Ja cila kolege nuk i mungon aspak

E ftuar në “Shiko kush luan” mbrëmjen e kaluar, moderatorja Ilda Bejleri zbuloi se cila moderatore e larguar nga Digitalb nuk i mungon fare. Teksa u...

Kryesore Show Biz 10:24 - 11 Tetor, 2018

Postoi foton para ndeshjes/ Fansat kapin detajin shokues tek Ilda Bejleri

Pak para ndeshjes Shqipëri-Jordani, gazetarja Ilda Bejleri postoi një foto nga stadiumi ku shfaqej gjithnjë në super formë dhe gati për të përcjellë ndeshjen. Komplimentat nuk...