Connect with Us

All posts tagged "in"

Fashion 13:48 - 20 Tetor, 2019

Komode dhe të kombinueshme/ Zbuloni çantat më “in” për këtë sezon vjeshte

Stina e vjeshtës, është pothuajse më e pëlqyera për të gjithë njerëzit. Dhe kjo na bën që mos të vishemi me shumë rroba si në stinën...

Fashion 12:40 - 29 Gusht, 2019

Si të dukeni më “in” këtë vjeshtë? Zbuloni 5 modelet si të kombinoni palltot këtë sezon

Stina e verës po përfundon dhe veshjet e lehta dhe të shkurtra nuk do të përdoren më. Por trendet më të fundit që janë prezantuar po...

Fashion 14:25 - 21 Gusht, 2019

Do t’i adhuroni/ Zbuloni dizajnin më “in” të thonjve të këtij sezoni

Ditët e verës po përfundojnë dhe thonjtë me ngjyra të hapura nuk mund të “përdoren” më. Këtë vjeshtë modelet e reja të thonjve do t’ju mahnisin...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 14:10 - 19 Gusht, 2019

Si duhet të vishemi këtë vjeshtë? Zbuloni aksesorët më të përdorur dhe “in”

Stina e vjeshtës po afron dhe e vetmja gjë që duhet të dimë është si të vishemi dhe cilat do të jenë veshjet më të përdorura...

Fashion 13:25 - 17 Korrik, 2019

Tendencat më ‘in’ këtë verë/ Njihuni me 5 kombinimet më cool për këtë sezon të nxehtë

Pas një jave të freskët, sipas parashikimeve në Tiranë do të rikthehen përsëri temperaturat e nxehta dhe sigurisht duhen veshje sa më të lehta për të...

Fashion 11:53 - 29 Maj, 2019

Atlete verore/Çfarë duhet të vishni këtë verë që të jeni sa më “in”

Këto atlete mund t’i kombinoni me fustane, por edhe me veshje sportive, kjo i përket shijes suaj. Ajrosja e plotë e këmbës është një nga benefitet...

Fashion 11:53 - 13 Maj, 2019

Bikinit më ‘in’ për të mbuluar difektet e barkut/Zbulojini këtu

Disa nga rroba banjet më fantastike të cilat arrijnë që të mbulojnë më së miri defektet në trup, veçanërisht në zonën e barkut, do t’i shikoni...

Fashion 11:53 - 12 Maj, 2019

Cilat janë çantat më “in” të kësaj vere? Ja disa ide frymëzuese

Llojet e çantave që do të shikoni më poshtë mund t’i mbani gjatë përditshmërisë, por edhe kur shkoni me pushime dhe të jeni të sigurta që...

Fashion 14:10 - 30 Prill, 2019

Çfarë të vishni këtë verë? Zbuloni sandalet më “in” të momentit

Janë njëra palë më e veçantë se tjetra dhe pa diskutim që këtë verë duhet t’i mbajmë veshur. Pasi t’i shihni me sytë tuaj në fotot...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 14:10 - 21 Prill, 2019

Foto/Kombinimet pranverore më ‘in’ për momentin që do ju bëjnë të dukeni mahnitëse

Disa ide brilante prej të cilave mund të frymëzohemi dhe duhet t’i veshim gjatë stinës aktuale i gjeni në fotot e mëposhtme.  

Fashion 14:10 - 14 Prill, 2019

Cilat janë ngjyrat e buzëkuqeve më ‘in’ për momentin? Zbulojini këtu

Tashmë që jemi në stinën e pranverës kemi mundësi që të eksperimentojmë me ngjyra të ndryshme, jo vetëm lidhur me veshjet, por edhe me buzëkuqet. Disa...

Fashion 21:30 - 5 Prill, 2019

Çantat më “in” të këtij sezoni/Kompletojnë më së miri çdo veshje

E dini cilat janë çantat më “in”? Në fotot në vijim gjenden të gjitha çantat të cilat do të kompletojnë më së miri veshjen tuaj dhe...

Fashion 13:25 - 11 Mars, 2019

30 çantat që janë më “in” s’duhet të të shpëtojnë nëse je e fiksuar pas modës

Nëse je e fiksuar pas modës dhe veçanërisht pas çantave, je në vendin e duhur. Në vijim do iu njohim me 30 llojet e çantave që...

Fashion 12:40 - 31 Tetor, 2018

Ngrohtë dhe me stil: Këto janë 4 veshjet që i duhen çdo vajze për të qënë “In” edhe kur është ftohtë

Kombinimi i veshjeve të dimrit është nga problemet më të mëdha të të gjitha vajzave. Të jesh e veshur me stil dhe njëkohësisht të jesh gjithë...

Fashion 22:00 - 19 Nentor, 2017

Trendet që janë in për 2018-ën/ Dhe ato që janë out

Me mbylljen e vitit në horizont, është koha të merrni masa për veshjet tuaja. Dhe jo më kot kemi ardhur me këtë artikull i cili do...