Connect with Us

All posts tagged "incident"

Showbizz 12:37 - 16 Mars, 2020

Pas disa ditësh të vetizoluar ndodh “incidenti”/ Xhensila dhe Besi pubikojnë videon që do t’iu shkrijë së qeshuri

Pas disa ditësh të vetizoluar, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë ndarë me ndjekësit momente humoristike nga shtëpia e tyre. Ditën e sotme, dyshja ndau një...

Showbizz 12:19 - 7 Mars, 2020

VIDEO-Pas fansit që i preku të pasmet/ Taynës nuk i ndahen incidentet në skenë

Ditën e djeshme në rrjet qarkulloi një video ku njëri prej fansave të zjarrtë në koncertin e Taynës  i prek të pasmet reperes. Ndërsa një incident...

Showbizz 18:30 - 22 Shkurt, 2020

VIDEO-Incidenti në koncertin e Noizyt/ Veprimi i reperit i habit të gjithë

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm dhe të pëlqyer të momentit. Koncertet dhe fansat e tij të zjarrtë janë të panumërt dhe këtë e...

Showbizz 14:28 - 21 Shkurt, 2020

“Bërtita, më hyri dikush në shtrat”/ Zef Deda tregon incidentin e natës së parë të martesës

Zef Deda është një nga aktorët më të mëdhenj të humorit i cili i ka dhuruar njerëzve shumë të qeshura. I ftuar në emisionin “Rreze dielli”,...

Showbizz 13:58 - 18 Tetor, 2019

VIDEO-E papritur/ Incidenti i Lady Gaga në skenë bën xhiron e rrjeteve sociale

Këngët e saj dëgjohen në të gjithë botën dhe këngëtarja Lady Gaga duket se “sigurohet” që vecse ta dëgjojnë, të shikojnë edhe incidentet e saj në...

Life Style 15:03 - 9 Tetor, 2019

E nervozuar për shkak të dhimbjes së këmbëve/ Gruaja vë re detajin e turpshëm

Të gjithëve na ka ndodhur që të na vrasin këpucët për shkak të dizajnit të tyre apo për probleme të ndryshme që mund të kemi me...

Kryesore Show Biz 13:43 - 13 Shtator, 2019

Kolegët i tërheqin fustanin/ Prezantueses së famshme i dalin të gjitha “në shesh”

Prezantuesja e famshme argjentinase Sol Perez është gjendur përballë një incidentio shumë të turpshëm. Teksa ka qenë e ftuar në një event të rëndësishëm, të drejtpërdrejtë,...

Kryesore Show Biz 11:40 - 24 Gusht, 2019

Pas incidentit tragjik në skenë/ Këngëtarja shqiptare merr lajmin e hidhur, humb njeriun e dashur

Incidenti tragjik ku 5 persona ndërruan jetë në koncertin e këngëtares shqiptare Dhurata Dora dhe reperit algjerian Soolking në Algjeri, u bë kryefjala e ditës në...

Kryesore Show Biz 11:40 - 23 Gusht, 2019

“Incident me pasoja fatale”/ Koncerti i reperit të njohur kthehet në tragjedi, ja çfarë ndodhi

Koncerti i reperit të njohur algjerian Soolking, ka qënë një tmerr së fundmi per njerëzit ku ka ndodhur një incident me pasoja fatale. Teksa ai ishte...

Kryesore Show Biz 16:16 - 10 Qershor, 2019

Video-Poni në hall të madh/ Tregon prapaskenën e incidentit në det

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar sapo ka publikuar klipin e saj më të ri në bashkëpunim me reperin nga Kosova, Skivin. Klipi ka qenë...

Kryesore Show Biz 15:12 - 24 Maj, 2019

Foto+18/Modelja braziliane i lë të gjithë gojëhapur, pëson incidentin “hot” në Kanë

Fernanda Liz, modelja braziliane e njohur për linjat e saj “shpërthyese” , i ka lënë të gjithë gojëhapur me incidentin e saj “hot” në tapetin e...

Kryesore Show Biz 18:29 - 21 Maj, 2019

“Ishte e shkruar të shpëtoja”/ Riselda Sejdija rrëfen incidentin e frikshëm gjatë setit fotografik

Ditën e sotme Riselda Sejdija ishte e ftuar në emisionin e Rudinës për të promovuar librin e saj më të ri mbi praktikën e Yogës. Pedagogia...

Kryesore Show Biz 12:57 - 2 Maj, 2019

Foto/ Upsss! Këngëtares së famshme i dalin të gjitha sheshit

Vanessa White ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me daljen e saj publike. 29-vjeçarja ka guxuar me veshjen e cila duket se i ka shkaktuar një...

Kryesore Show Biz 14:40 - 28 Prill, 2019

Foto+16/Incidenti ‘hot’ i modeles amerikane, i zgjidhet rripi i bikinit dhe mbetet ‘zbuluar’

“Mbretëresha e fitnessit”,ose modelja amerikane Jennifer Nicole Lee kishte zgjedhur të pushonte në një nga pishinat luksoze të Miamit, por nuk ishte kujdesur sa duhet për...

Kryesore Show Biz 21:00 - 26 Prill, 2019

Foto+16/Incidenti ‘hot’ i modeles së njohur, tregon më shumë seç duhet me bikini

Aktorja dhe modelja amerikane nga Florida u bë e famshme për rolin e Julias në filmin “Baywatch” të vitit 2017, ndërsa ndiqet nga më tepër se...