Connect with Us

All posts tagged "insta"

Showbizz 11:09 - 23 Tetor, 2019

Rashel Kolaneci tërbon Instagramin/ Fotot më bombastike dhe seksi të velinës shqiptare

Ish velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci njihet si një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale per shkak të formave të saj bombastike....

Kryesore Show Biz 14:10 - 16 Shtator, 2019

Reperja shqiptare “tërbon” Instagramin/ 30 fotot më bombastike dhe seksi të Tayna-s

Ajo u bë e famshme me hitin që tashmë njihet nga të gjithë “Columbiana” ku ranë në sy dhe linjat e saj seksi.  Reperja shqiptare Tayna,...

Kryesore Show Biz 11:10 - 19 Gusht, 2019

Kejvina Kthella i lë pak vend imagjinatës/ “Ndez” Instagramin me pozat sensuale dhe tregon më shumë seç duhet

Prej disa javësh , ish-velina e ‘Xing me Ermalin” dhe modelja seksi Kejvina Kthella ndodhet me pushime dhe ka ndezur Instagramin me fotot provokuese. Së fundmi...

Fashion 13:10 - 17 Gusht, 2019

Flokët lejla po “pushtojnë” Instagramin/ Zbuloni 10 modelet më “cool” nga fashionistat

Prej disa kohësh flokët me nuanca dhe me ngjyrë lejla po “tërbojnë” Instagramin dhe askush nuk po e lë pa e provuar këtë sezon vere dhe...

Kryesore Show Biz 14:40 - 6 Gusht, 2019

Flaka Krelani “djeg” Instagramin/ Fotot më të “nxehta” të saj do t’ju lënë me gojë hapur

Veç vokalit të saj të fuqishem, Flaka Krelani, njihet dhe për linjat e saj seksi ku nuk nguron të postojë foto provokuese në Instagram. Me bikini...

Kryesore Show Biz 22:05 - 5 Gusht, 2019

Foto- Demi Rose “çmend” Instagramin/ Tregon format seksi me bikini në Bali

Modelja seksi Demi Rose nuk humb kohë duke pozuar pothuajse çdo ditë dhe duke postuar foto provokuese ne Instagramin e saj. Ajo ka shfaqur format e...

Kryesore Show Biz 16:42 - 5 Gusht, 2019

Vajza e ish deputetes shqiptare “tërbon” Instagramin/ Fotot më të ‘nxehta’ të 20 vjeçares

Prej disa kohësh vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike Albina Deda, Ada Deda është kthyer në një nga modelet më të preferuara në tregun e modelingut...

Kryesore Show Biz 11:10 - 4 Gusht, 2019

“Instagram vs jeta reale”/ Nëse mendoni se e njihni Luana Vjollcën, e keni gabim

Tepër aktive në rrjetet sociale me foto dhe video nga përditshmëria e saj, moderatorja Luana Vjollca ka treguar se fundmi se asgjë nuk është siç duket...

Kryesore Show Biz 14:10 - 19 Korrik, 2019

Foto- Oriola Marashi “nxeh” Instagramin/ Ekspozon format bombastike me bikini

Modelja seksi Oriola Marashi duket se nuk do të ndalet këtë verë me fotot provokuese.  Së fundmi ajo ka postuar disa foto të reja ku tregon...

Kuriozitete 15:40 - 17 Korrik, 2019

Si të bëni foton perfekte në Instagram? Ja disa këshilla për ju

Vera nuk mund të “shtyhet” pa disa foto ku tregojmë vendet ku po relaksohemi ose trupin e nxirë në temperaturat e nxehta. Por si mund të...

Life Style 12:40 - 9 Korrik, 2019

Kini kujdes kur të komentoni/ Instagram merr masa drastike, ja çfarë do të ndodhë me rrjetin social

I njohur si rrjeti social më i madh dhe më i përdorur në të gjithë botën , Instagram-i duket se po “pushtohet” nga komentet fyese. Për...

Fashion 21:40 - 3 Korrik, 2019

Foto- Trendi më i ri i fotove/ Instagrami “mbushet” me pozicionet e reja

Në këto temperatura të nxehta të gjithë i drejtohen plazheve ose pishinave. Por shumica prej tyre duan të dalin sa më bukur në fotot e Instagramit...

Fashion 14:10 - 1 Korrik, 2019

Foto- Bluza që po “pushton” Instagramin/ Njihuni me trendin më të ri të kësaj vere

Moda këtë verë i ka habitur të gjithë me risitë e saj dhe me ngjyrat e ndezura. Mes fustaneve dhe këpucëve të cilat janë më in...

Kryesore Show Biz 14:25 - 18 Qershor, 2019

Foto- Emily Ratajkowski nuk ndalet, “çmend” Instagramin me pozat seksi në plazh

Emily Ratajkowski njihet për fotot e saj ekstravagante dhe seksi në të njëjtën kohë ku çmend fansat e saj. Së fundmi nga Bermuda përmes disa fotove ajo ka...

Kryesore Show Biz 13:25 - 9 Qershor, 2019

Foto +18/Ish e dashura e Neymar “nxeh” Instagramin, ekspozon format bombastike

Para pak ditësh futbollisti i njohur i PSG-së Neymar , u akuzua nga një modele për përdhunim në një dhomë hoteli. Por ish e dashura e...