Connect with Us

All posts tagged "Instagram"

Kryesore Show Biz 21:05 - 20 Gusht, 2019

Në probleme të mëdha financiare/ Flori Mumajesi shfaqet për herë të parë pas shumë kohësh

Disa muaj më parë Flori Mumajesi u zhduk nga të gjitha rrjetet sociale. Menjëherë pasi fitoi Këngën Magjike, kantautori vendosi të shkëputej nga gjithçka. Pas kaq...

Kryesore Show Biz 20:17 - 19 Gusht, 2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare “shpërthyese”/ E veshur me bikini falënderon fansat

Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira dhe Claydee sollën bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Loquita”. Kënga është pritur shumë mirë pasi ka arritur të...

Kryesore Show Biz 20:16 - 18 Gusht, 2019

Kopshti gjigant në vilën e Amarda Toskës/ Pamjet të lënë pa fjalë

Ditën e sotme moderatorja Amarda Toska, ka zbuluar një tjetër kënd nga vila e saj luksoze. Ajo ka publikuar një video ku shihet kopshti i saj...

Kryesore Show Biz 19:07 - 18 Gusht, 2019

“E dashura ime më duket si burrë”/ Tifozja e zjarrtë e kombëtares lë pa fjalë ndjekësin

Modelja shqiptare Rike Roçi është një nga vajzat më të komentuara në shtypin rozë. Shpesh herë bukuroshja publikon në rrjetet sociale foto shumë provokative. Së fundi...

Kryesore Show Biz 17:12 - 18 Gusht, 2019

Arilena Ara prezanton “botën” e saj/ Më e lumtur se kurrë pranë të dashurit

Arilena Ara është një nga personazhet që jetën private e ka mbajtur gjithnjë larg syrit mediatik. Këngëtarja përflitet se është në një lidhje me menaxherin e...

Kryesore Show Biz 12:05 - 15 Gusht, 2019

“Para se të rregulloja dhëmbët”/ Bes Kallaku publikon foton para se të bëhej i famshëm

Bes Kallaku është një ndër personazhet më të preferuar të publikut. Për vite me radhë kanë qeshur me batutat e tij nën rolin e Gjinit të...

Kryesore Show Biz 20:59 - 14 Gusht, 2019

Miliarderja provon “ferrin”/ Hidhet nga jahti superluksoz

Prej ditësh Kylie Jenner po pushon në jahtin e saj luksoz së bashku me familjen. Bukuroshja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa nga...

Kryesore Show Biz 19:32 - 14 Gusht, 2019

“Cili vip shqiptar të pëlqen?”/ Greta Koçi e pranon publikisht

Ajo është një nga këngëtaret që karrierën e saj si këngëtare e nisi qëkur ishte adoleshente dhe që atëherë pati mbështetjen e publikut. Këngët e saj...

Kryesore Show Biz 20:50 - 13 Gusht, 2019

“Ka qenë një ëndërr”/ Tayna rrëfen të gjitha sukseset e saj

Tayna është një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit. Në vetëm një vit, reperja ka arritur të numërojë 11 këngë hite me miliona klikime në...

Kryesore Show Biz 18:24 - 12 Gusht, 2019

Moderatorja sportive zbulon mashkullin ideal/ Ja çfarë cilësish duhet të ketë sipas saj

Moderatorja sportive Leila Kraja është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Bukuroshja publikon momente nga përditshmëria në Instagramin e saj. Së fundmi Leila ka...

Showbizz 19:08 - 11 Gusht, 2019

“Të gjitha në kërkim të perfeksionit”/ Modelja jep mesazhin e rëndësishëm

Modelja Rike Roçi është një nga më të komentuarat në rrjetet sociale përsa i përket formave fizike. Si të gjitha personazhet e tjerë të shoëbizit që...

Kryesore Show Biz 17:26 - 11 Gusht, 2019

“Zot, faleminderit”/ Bes Kallaku publikon foto nga pushimet me Ajkën

Aktori i humorit Bes Kallaku po kalon pushimet e para verore me vajzën e tij Ajkën. Ai ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku...

Kryesore Show Biz 20:25 - 10 Gusht, 2019

“Trajtoje veten si mbretëreshë”/ Franceska Jaçe tundon me foton e fundit

Modelja e njohur shqiptare Françeska Jaçe po shijon pushimet që duken se nuk do të përfundojnë kurrë për të. E veshur me një fustan të kuq,...

Kuriozitete 11:53 - 8 Gusht, 2019

“Po shkelnin politikat tona”/ Instagram vjedh përsëri të dhënat e miliona përdoruesve

Partneri më i besueshëm i marketingut të rrjeteve sociale si Instagram dhe Facebook, i quajtur Hyp3r, prej disa kohësh ka vjedhur të dhënat e përdoruesve. Këtë...

Kryesore Show Biz 20:46 - 4 Gusht, 2019

Kejvina Kthella bën për “ujë të ftohtë” fansat/ Publikon videon që do t’iu lërë pa fjalë

Kejvina Kthella provokon sërish ndejkësit e saj në rrjetet sociale. Përveç publikimit të fotove seksi me bikini, bukuroshja e pasarelave ka publikuar një video ku shfaqet...