Connect with Us

All posts tagged "interviste"

Showbizz 12:57 - 25 Janar, 2020

Alketa Vejsiu në “delir”/ Italianë, jam Chiara Ferragni e Tiranës

Moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu do të jetë një nga prezantueset e festivalit të madh të Sanremo. Së fundi Vejsiu ka dhënë një intervistë për revistën e...

Showbizz 18:04 - 14 Janar, 2020

Moderatori e thotë publikisht: “Intervistën më të vështirë e kam patur me një këngëtar”

Moderatori i njohur Meriton Mjekiqi është një nga personazhet publikë që e ka nisur punën e tij në televizion që në moshë të re. Ai ka...

Showbizz 10:53 - 1 Nentor, 2019

“Duken kaq të mjerueshëm”/ Intervista prekëse e Meghan Markle, zbulohet qëndrimi i Kate Middleton

Pak javë më parë, dukesha e Sussex Meghan Markle dha një intervistë ku tregonte se e kishte pasur shumë të vështirë të kujdesej për djalin e...

Showbizz 16:16 - 8 Tetor, 2019

“Mezi prisnin të më fotografonin pjesët intime”/ Kim Kardashian tregon momentet e sikletshme

Biznesmenia e njohur Kim Kardashian gjatë një interviste për “True Hollywood Story“ ka treguar disa nga rastet ku paparacët bënin gjiothçka për të fotografuar poshtë veshjes...

Showbizz 18:12 - 6 Tetor, 2019

Rrëfehet më në fund Rozana Radi/ Ja cfarë mendon këngëtarja 40-vjeçare për martesën

Këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi është komentuar në shtypin rozë shpesh herë për jetën private. Këngëtarja prej kohësh është në një marrëdhënie dashurie dhe bashkëjeton me...

Showbizz 11:38 - 27 Shtator, 2019

Ekskluzive-“Vij nga vendlindja e Sali Berishës dhe Azem Hajdarit”/ Ish missi sqaron lidhjen me politikën dhe deputetin Kujtim Gjuzi

Mjaftoi vetëm një koment dhe kompliment i deputetit të Kuvendit të Shqipërisë Kujtim Gjuzi që të sillte në qendër të vëmendjes ish miss Shqipërinë dhe ish...

Kryesore Show Biz 10:58 - 12 Shtator, 2019

“Të jem me ju të dyja”/ Kejvina Kthella zbulon “dëshirat shfrenuara” të ndjekësve

Modelja Kejvina Kthella ka realizuar ditën e djeshme një intervistë të vogël të instastory me ndjekësit e saj. Bukuroshja bjonde ka kërkuar nga fansat të tregojnë...

Kryesore Show Biz 12:02 - 10 Shtator, 2019

“Nuk jam e shqetësuar”/ Ndjekësi vë në siklet Angela Martinin

Disa muaj më parë në mediat e huaja qarkulloi lajmi se bashkëshorti i saj Dragos Savulescu është në kërkim nga shtati rumun. Modelja shqiptare ka kryer...

Kryesore Show Biz 11:59 - 9 Shtator, 2019

“Berlusconi çmendej pas meje”/ Këngëtarja e famshme zbulon detaje që nuk i dinte askush

Këngëtarja e famshme italiane Sabrina Salerno është një nga personazhet më të njohura në shtetin fqinj Italinë. Gjatë një interviste për mediat vendase këngëtarja 51 vjeçare...

Kryesore Show Biz 10:14 - 5 Shtator, 2019

Rita Ora flet për jetën private/ Tregon të metën e saj më të madhe

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora në një intervsitë ka treguar më shumë detaje për jetën private si dhe për miqësinë me Dukën e Sussex. Përveç...

Kryesore Show Biz 17:26 - 24 Gusht, 2019

“E kursen lekun, ta nxin jetën”/ Moderatorja tregon më shumë detaje për partnerin e saj boksier

Moderatorja e njohur Dajana Shabani ka qenë në qendër të vëmendjes të medias rozë. Ajo u përfol se ishte ndarë nga i dashuri boksier, Kamer Maloku,...

Life Style 15:48 - 20 Gusht, 2019

Ekskluzive-“Është më mirë të parandalosh sesa të kurosh”/ Anila Kalleshi zbulon “sekretet” për një jetë të shëndetshme dhe të gjatë

Anila Kalleshi është një nga dietologet më të mira dhe të famshme në Shqipëri. Historia e saj e suksesit është shumë frymëzuese për çdokënd që dëshiron...

Kryesore Show Biz 10:21 - 28 Maj, 2019

Ekskluzive-“Të ardhmen nuk e shoh në Shqipëri”/ Aktori shqiptar rrëfen sekretet e jetës së tij

Visjan Ukcenaj është një nga aktorët më të mirë të humorit shqiptar. Aktori shumë i dashur për publikun i ka dhënë shumë skenës së teatrit dhe...

Kryesore Show Biz 21:21 - 20 Maj, 2019

“A je e virgjër?”/ Kida jep përgjigjen që i la të gjithë me gojë hapur

Këngëtarja shumë e dashur nga Kosova, Kida është një nga ato personazhe që e kanë ruajtur me shumë fanatizëm jetën private. Ajo është shumë e komentuar...

Kryesore Show Biz 13:25 - 12 Prill, 2019

Kim Kardashian i vjen në majë të hundës:”Mos më shihni më nga të pasmet”

Kim Kardashian u bë e famshme prej videos erotike disa vite më parë por në pah kanë dalë gjithmonë vithet e saj super të medha. Të pasmet ...