Connect with Us

All posts tagged "irina"

Kryesore Show Biz 10:40 - 14 Gusht, 2019

U tha se e tradhtoi me Lady Gaga/ Irina Shayk ka gati “hakmarrjen” për Bradley Cooper

Pak muaj më parë, lajmi se modelja Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper i dhanë fund lidhjes së tyre 4-vjeçare, u bë qëndra e mediave rozë....

Kryesore Show Biz 22:15 - 17 Korrik, 2019

Foto- Irina Shayk nuk pyet per ndarjen/ Tregon format seksi me bikini

Prej disa javësh kryefjala e mediave ka qënë ndarja e modeles seksi Irina Shayk me aktorin Bradley Cooper. Por duket se ajo e ka lënë pas...

Kryesore Show Biz 11:40 - 12 Korrik, 2019

“Duhet të mësosh si ta duash veten”/ Irina Shayk flet për herë të parë pas ndarjes nga Bradley Cooper

Pas një muaji të gjatë me “thashetheme” se modelja seksi Irina Shayk është ndarë nga aktori Bradley Cooper, ajo është shfaqur në kopertinën e Harper’s Bazaar...

Kryesore Show Biz 13:40 - 10 Qershor, 2019

Pas ndarjes së bujshme/ Irina Shayk nuk “pyet”, vazhdon jetën e saj në një udhëtim mahnitës

Lajmet që Irina Shayk dhe Bradley Cooper u ndanë pas lidhjes së tyre 4-vjeçare bëri xhiron e mediave rozë. Të premten, “Us Weekly” raportoi se çifti...

Kryesore Show Biz 10:11 - 6 Qershor, 2019

Largohet nga shtëpia luksoze ? Irina Shayk “braktis” Bradley Cooper

Disa ditë më parë marrëdhënia e Irina Shayk dhe Bradley Cooper u tha se është në krizë dhe janë në prag ndarjeje. Lajmi i trishtë për...

Kryesore Show Biz 23:37 - 7 Janar, 2019

Nga Lady Gaga te Irina Shayk: Të famshmet që u veshën më bukur në “Golden Globes”

Edhe pse doli disi e zhgënjyer nga ceremonia e Golden Globes, Lady Gaga u rendit në listën e të veshurave më bukur që parakaluan tapetin e...

Kryesore Show Biz 23:22 - 15 Tetor, 2018

(Foto) Çifti në krizë?! Irina Shayk dhe Bradley Cooper fotografohen të qeshur në rrugët e New York-ut…

Disa ditë më parë qarkulluan lajme se një ndër çiftet e preferuar të showbizzit botëror, Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë krizë si pasojë e problemeve...

Showbizz 19:35 - 14 Mars, 2016

Irina, seksi në setin e ri

Modelja ruse ka pozuar për fushatën e re promocionale të veshjeve të brendshme të markës “Intimissimi” Bukuroshja 30-vjeçare duket shumë seksi me të brendshmet ngjyrë zezë...

Life Style 01:11 - 10 Mars, 2016

Irina dhe Bradley, puthja e dashurisë nga Hollywood-i (FOTO)

Kjo është edhe paraqitja e tyre e parë zyrtare si çift në publik. Fotografët kanë arritur që të kapin një moment shumë romantik të tyre, një...

Showbizz 22:12 - 2 Mars, 2016

Irina Shaik provokon me nudo (Foto 18+)

Modelja Irina Shayk ka publikuar disa foto nudo në Instagram duke “tërbuar” dhe provokuar fansat e saj.

Showbizz 00:40 - 3 Shkurt, 2016

Bradley Cooper dhe Irina Shayk nuk janë ndarë

Bradley Cooper, ka kaluar nje pasdite romantike, së bashku më të dashurën e tij, supermodelen Irina Shayk, duke bërë një shëtitje dorë për dorë në Manhattan....

Showbizz 17:20 - 19 Janar, 2016

Irina në shoqërinë e një mashkulli misterioz

Supermodelja ruse Irina Shayk e cila prej pak kohësh është në lidhje me aktorin Bradley Cooper, është parë në New York në shoqërinë e një djali...

Showbizz 08:10 - 7 Janar, 2016

Irina bëhet 30-vjeçe (Foto)

Supermodelja ruse Irina Shayk sot ka bër 30-vjeç dhe konsiderohet si një nga femrat më seksi në planet. Shihni në fotot e saj më të nxehta...

Showbizz 20:00 - 28 Qershor, 2015

Shkëlqen Irina

  Bukuroshja me origjinë ruse i ka mrekulluar të pranishmit me pamjen e saj. Irina Shayk edhe pse 29 vjece dukej mjaft e tonifikuar dhe elegante...

Showbizz 22:00 - 24 Qershor, 2015

Buzëqesh Irina

  Ende nuk dihet personi me të cilin ajo komunikonte teksa ecte duke folur në celular në rrugët e New Yorkut këtë paradite për disa orë....