Connect with Us

All posts tagged "ish-miss"

Showbizz 13:11 - 18 Shkurt, 2020

FOTO-Trejsi Sejdini po ecën me “hapa gjigantë”/ Pas sfilatës në New York, Gigi Hadid bën veprimin e papritur

Trejsi Sejdini është zhvendosur në Neë York ku dhe po zhvillon projekte të ndryshme përsa i përket modelingut. Pak ditë më parë ajo u bë pjesë...

Showbizz 17:47 - 14 Shkurt, 2020

Ish misi zbulon detajet e jetës private/ Tregon sekretin që nuk e dinte askush

Mjaftoi vetëm një koment dhe kompliment i deputetit të Kuvendit të Shqipërisë Kujtim Gjuzi që të sillte në qendër të vëmendjes ish miss Shqipërinë dhe ish...

Showbizz 13:30 - 14 Janar, 2020

Ish misi që u përfol për lidhje me biznesmenin indian/ 30 fotot më magjepsëse të Agnesa Vuthaj

Agnesa Vuthaj është cilësuar shpesh herë si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Vuthaj ka përfaqësuar Shqipërinë në Miss World 2004 dhe në Miss Universe...

Showbizz 19:02 - 4 Janar, 2020

FOTOT-“Seks me 20-30 mijë lekë të vjetra”/ Zbulohet kush është ish-missi në bisedat me pullë të kuqe të “Zogut”

Hermes Nikaj i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës” është akuzuar nga Prokuroria si shfrytëzues prostitucioni që ka futur në rrjet edhe personazhe të njohur të...

Showbizz 20:23 - 1 Nentor, 2019

“Më trajto si lojë, të tregoj si luhet”/ Trejsi Sejdini i vë flakën rrjetit

Ish miss Universe Albania, Trejsi Sejdini është një nga vajzat më provokuese dhe seksi të showbizit. Siç e keni parë në rrjetet sociale, ajo publikon foto...

Showbizz 16:27 - 30 Tetor, 2019

Sot është një nga vajzat më të bukura në Shqipëri/ Por ja si dukej Agnesa Vuthaj në moshën 13-vjeçare

Ish miss Shqipëria Agnesa Vuthaj është një nga personazhet më tërheqës të showbizit. Agnesa është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj...

Showbizz 16:01 - 6 Tetor, 2019

“Në një dhomë plot me njerëz që urrejnë”/ Trejsi Sejdini tregon çfarë i pëlqen më shumë tek vetja

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo është mjaft e komentuar nga shtypi rozë përsa i përket jetës private dhe fotove...

Showbizz 11:38 - 27 Shtator, 2019

Ekskluzive-“Vij nga vendlindja e Sali Berishës dhe Azem Hajdarit”/ Ish missi sqaron lidhjen me politikën dhe deputetin Kujtim Gjuzi

Mjaftoi vetëm një koment dhe kompliment i deputetit të Kuvendit të Shqipërisë Kujtim Gjuzi që të sillte në qendër të vëmendjes ish miss Shqipërinë dhe ish...

Kryesore Show Biz 18:59 - 16 Korrik, 2019

U shpërfytyrua me acid nga ish i dashuri/ Partneri ish miss-it bën gjestin prekës

Ish miss Italia Gessica Notaro është një nga vajzat më të komentuara për shkak të ngjarjes ku u sulmua nga ish i dashuri i saj në...

Showbizz 14:00 - 23 Janar, 2015

Arrestohet ish-Miss Turqia

Mediat britanike shkruajnë se ish-Miss Turqia po përballet me gjyqin për shkak se ka postuar një shkrim kritik në llogarinë e saj në rrjetin social “Facebook”,...