Connect with Us

All posts tagged "ish partnere"

Kryesore Show Biz 12:48 - 11 Shtator, 2019

“Të gjithë ish partnerët të ftuar”/ Çifti i famshëm merr vendimin e papritur

Çifti i njohur i showbizit Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Gjatë një interviste të dhënë për...

Kryesore Show Biz 11:10 - 1 Prill, 2019

“Dëshiron të bashkohesh me Stinen?”/Si përgjigjet ish-partnerja e këngëtarit?

Në fund të vitit që lamë pas, Stine përmes një postimi në Instagram njoftoi se i kishte dhënë fund marrëdhënies së tij me Gracielën. Kjo e...

Kuriozitete 12:20 - 10 Janar, 2019

Si ta kuptoni që partneri e ka ende mendjen tek ish-i

Shenjat e renditura më poshtë janë disa nga treguesit më të qartë, që tregojnë se partneri juaj e ka ende në mendje ish-partneren e tij. Nëse...

Kryesore Show Biz 11:40 - 6 Janar, 2019

Pas ndarjes nga ish-partnerja Stine fillon pushimet në destinacionin ekzotik

Vetëm pak ditë më parë Stine njoftoi përmes një postimi në Instagram se kishte vendosur të ndahej nga partnerja e tij Graciela. Ai tregoi se marrëdhënia...