Connect with Us

All posts tagged "isli islami"

Showbizz 14:03 - 17 Tetor, 2019

Ori Nebiaj surprizon kolegun për ditëlindje në mes të emisionit/ Moderatori nuk mban dot lotët

Dita e sotme ka qenë shumë e veçantë për moderatorin Isli Islami, i cili feston 33 vjetorin e tij të lindjes. Përveç këtij fakti, ajo që...

Showbizz 12:44 - 9 Tetor, 2019

Isli Islami nuk përmbahet/ Bën komentin më romantik në foton e Ori Nebiaj

Moderatorja Ori Nebiaj është një nga vajzat më të dashura të ekranit.  Ajo njihet për thjeshtësinë që e karakterizon në ekran ndaj dhe të shumtë janë...

Showbizz 20:38 - 28 Shtator, 2019

“Llokumet i kemi ngrënë”/ Mariza Ikonomi fejohet me moderatorin?

Pas një interviste, ku këngëtarja Mariza Ikonomi tha se moderatori me të cilin do të martohej ishte Isli Islami, të dy personazhet e njohur të ekranit...

Kryesore Show Biz 17:55 - 20 Maj, 2019

“Kur të kap nervi shiatik”/ Moderatori “thumbon” Elvana Gjatën

Gjatë ditës së sotme këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar disa foto teksa shfaqet në plazhin e Kanës. Ajo që u vu re nga fotot ishte veshja...

Kryesore Show Biz 16:08 - 8 Maj, 2019

Videoja që i çuditi të gjithë/ Moderatorët “tërbohen” pas emisionit

Moderatorja Ori Neibaj ka publikuar në Instagram ku shihet duke kërcyer së bashku me kolegun e saj Isli Islamin. Nga pamjet në video duket se dy...

Kryesore Show Biz 14:00 - 30 Qershor, 2018

Isli Islami për moderatoren bukuroshe/ Do të doja shumë ta puthja

Isli Islami është një ndër moderatorët më simpatikë të ekranit shqiptar. Zakonisht e kemi dëgjuar të flasë më së shumti për punën e tij, ndërsa për...