Connect with Us

All posts tagged "iva aliko"

Showbizz 14:34 - 15 Mars, 2020

FOTOT-Izolimi nga Coronavirus/ Ish e dashura e deputetit: Ky është stili i jetës që më pëlqen

Modele të famshme Instagrami si të huaja ashtu edhe shqiptare kanë treguar se si po e kalojnë kohën e tyre në vetizolim. Njëra prej tyre është...

Showbizz 15:46 - 25 Shkurt, 2020

“Sapo të gjej doktorin do shfryj gjoksin”/ Ish e dashura e deputetit e penduar për operacionet plastike

Modelja Iva Aliko është komentuar shpesh herë për jetën e saj private po ashtu edhe për pamjen e saj ekstravagante. E ftuar së fundi në emisionin...

Showbizz 18:30 - 25 Janar, 2020

“Kam të dashur biznesmen”/ Iva Aliko zbulon “sekretin” nga jeta private

Prej vitesh Iva Aliko është përfolur për jetën private dhe lidhjen e saj me një ish deputet, emrin e të cilit nuk e zbuloi. Pak kohë...

Showbizz 18:24 - 25 Janar, 2020

U përfol në skandalin e përgjimeve/ Ish e dashura e deputetit sqaron njëherë e mirë lidhjen me “Zogun e Tiranës”

Iva Aliko është një nga vajzat më të komentuara së fundi në shoëbizin shqiptar. Si rrallëherë Iva Aliko ka folur rreth çështjes së “Zogut të Tiranës”...

Showbizz 16:46 - 22 Dhjetor, 2019

Iva Aliko më e zjarrtë se kurrë/ Pozon topless dhe ndez rrjetin

Iva Aliko është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar. Shpesh herë ajo është komentuar dhe përfolur shumë për jetën private. Aliko di gjitnjë si...

Showbizz 21:14 - 24 Nentor, 2019

FOTO-Të pasme dhe gjoks bombastik/ Ish e dashura e deputetit “përvëlon” rrjetin me fotot provokuese

Ajo u bë e njohur në shoëbizzin shqiptar pas historisë së saj intime me deputetin shqiptar të cilit ajo nuk ia zbuloi kurrë emrin, por edhe...

Showbizz 21:20 - 7 Nentor, 2019

“Zogu im duke më mbajt me të mira”/ Iva Aliko provokon ndjekësit

Modelja Iva Aliko është komentuar shumë shpesh në media për jetën e saj private po ashtu edhe për format e saj. Iva njihet për karakterin e...

Kryesore Show Biz 23:30 - 23 Qershor, 2019

I vë flakën Instagramit/ Iva Aliko pozon nudo

Modelja shqiptare Iva Aliko është një ndër personazhet që nuk ndalon së provokuari me fotot e saj. Një orë më parë, Iva i ka vënë flakën...

Kryesore Show Biz 22:30 - 1 Qershor, 2019

Iva Aliko na befasoi të gjithëve/ Pas fotove nudo, mbulohet me shami

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë të zhveshur nga komlekset. Ajo është një ndër personazhet më të komentuara të showbizit. Bëhet fjalë për Iva Alikon e cila...

Kryesore Show Biz 10:45 - 2 Dhjetor, 2018

Foto+18/Deputeti zgjodhi gruan në vend të saj, ish-dashura shqiptare e bën të pendohet

Iva Aliko është një prej vajzave më të komentuara të mediave rozë. Kjo për shkak të fotove të nxehta që ajo poston herë pas here për...

Showbizz 20:54 - 14 Korrik, 2018

Video-Është penduar që tha se ishte lezbike?/ Gugu: Iva Alikon e kam puthur…

Ajo bëri bujë në mediat online teksa deklaroi se preferonte edhe femrat, duke qenë ndër të paktat personazhe që flasin për orientimin seksual në ekran. E...

Kryesore Show Biz 02:40 - 20 Dhjetor, 2017

“Tërbohet” Iva Aliko/ Filmon momentin kur mashkulli e kap nga gjoksi dhe e eksiton

Iva Aliko është bërë e njohur pas një deklarata që i habiti të gjithë. Rreth një vit më parë, biondja nga Vlora pohoi se ishte dashnorja...

Kryesore Show Biz 10:58 - 25 Nentor, 2017

Kallashi dhe Iva Aliko “shokojnë” publikun, pa të brëndshme në emision dhe të rejat më të fundit

Të ftuarat speciale në emisionin “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit ,kanë qënë Iva Aliko dhe Kallashi. Publiku dhe Arjan Çani kanë mbetur të “shokuar” nga...

Showbizz 13:03 - 12 Dhjetor, 2016

FOTO+18/Iva Alikos i del gjithë gjoksi, këngëtarja tregon thithkat

Iva Aliko gjithnjë përpiqet të vijë sa më provokuese përpara publikut, ndonjëherë me klipe e herë tjetër me fotosete në shtrat, por mbase kjo foto që...