Connect with Us

All posts tagged "Izolim"

Teknologji 12:10 - 24 Mars, 2020

Ndihmojnë fëmijët të mësojnë dhe të qëndrojnë aktiv gjatë izolimit/ Këto janë aplikacionet më të mira

Bedtime Math Duke filluar nga ‘Wee Ones’ deri tek ‘Big Kids’, Bedtime Math ofron 1.600 ushtrime për tu përshtatur fëmijëve nga çerdhja deri në shkollën fillore....

Showbizz 11:03 - 23 Mars, 2020

FOTOT-Nuk qëndron dot e izoluar/ Ylli i televizionit “kryqëzohet” nga ndjekësit

Lauren Goodger është kritikuar nga punëtorët e NHS për kundërshtimin e urdhrave të qeverisë për të qëndruar në shtëpi. Reagimet vijnë pasi ish ylli i Towie...

Showbizz 11:58 - 22 Mars, 2020

Të ndarë për shkak të tradhtisë/ Khloe dhe Tristan izolohen së bashku

Khloe Kardashian ka vendosur që në këtë situatë aspak të sigurt për të gjithë të vetizolohet me ish-partnerin e saj, Tristan Thompson. Burime të sigurta për...

Showbizz 16:06 - 14 Mars, 2020

FOTOT-Bashkëshortja e ish kapitenit tregon se si e kalon kohën e izoluar në shtëpi: “Loriku fle gjithë ditën”

Bashkëshortja e ish-kapitenit Lorik Cana, Monica, ka treguar sesi po e kalon këtë periudhë të vetizolimit në shtëpinë e tyre në Romë. Italia është në izolim...

Kuriozitete 12:53 - 16 Dhjetor, 2018

Të izoluar nga qytetërimi modern, këto janë fiset më të lashta që kanë mbijetuar në botë

Fotograf Jimmy Nelson ka kaluar dekada duke udhëtuar në botë për të takuar dhe fotografuar popujt e fundit indigjenë në botë. Me punën e tij ai...