Connect with Us

All posts tagged "jave"

Life Style 10:43 - 20 Prill, 2020

Puna dhe dashuria/ Horoskopi javor sipas Paolo Fox

Dashi Java fillon me kalimin e Hënës në shenjë që do t’ju lejojë të rikuperoni energji dhe forcë duke shënuar qiellin tuaj pozitivisht. Sipas horoskopit Paolo...

Life Style 18:44 - 9 Shkurt, 2020

Dashuria, shëndeti dhe paratë/ Surprizat që ka parashikuar horoskopi për këtë javë

Dashi Kjo javë do të jetë e vështirë për ju. Këtë javë, ju mund të duhet të përballeni me shumë vështirësi në ruajtjen e ekuilibrit midis...

Kuriozitete 18:48 - 2 Shkurt, 2020

Dashuria dhe karriera/ Zbuloni parashikimin e horoskopit për këtë javë

Dashi Ky është një moment ideal për të përfunduar projektet të cilat keni filluar më herët gjatë vitit. Të paktën, duhet të bëni përpjekje të mëdha...

Life Style 19:01 - 26 Janar, 2020

Surpriza në karrierë dhe dashuri/ Zbuloni të papriturat që ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Dashi Java: Mendoni seriozisht se çfarë doni të bëni me pjesën tjetër të jetës tuaj. Dashuria: Dashuria duket se do të marrë tatëpjetën për një kohë...

Showbizz 13:12 - 22 Dhjetor, 2019

10 vajzat e showbizit që tërbuan Instagramin këtë javë/ Fotot më të nxehta të “bishave” të rrjeteve sociale

Ato janë padyshim vajzat me numrin më të mëdh të ndjekësve në Instagram. Fotot e tyre kanë me miliona pëlqime dhe komente në rrjetet sociale. Gjithnjë...

Life Style 10:53 - 25 Nentor, 2019

Java e fundit e muajit nëntor/ Zbuloni surprizat dhe parashikimi për 12 shenjat e zodiakut

DASHI Optimiste dhe entuziaste do të jetë për ju kjo javë, diçka që përshtatet plotësisht me natyrën tuaj. Mjaft pozitive është situata për ju, si në...

Kuriozitete 09:53 - 5 Nentor, 2019

E keni ditur gjithmonë gabim/ Ja kush është dita më stresuese e javës

Cila është dita më stresuese e javës? E hëna apo jo? Në fund të fundit, është dita e parë që ktheheni në punë pas fundjavës. Por...

Kuriozitete 21:40 - 4 Nentor, 2019

3 ditë pushim në javë/ Kompania bën eksperimentin e çuditshëm, ja çfarë ndodhi me punonjësit

Pas një jave të gjatë pune, ne mezi presim që të afrojë fundjava dhe të relaksohemi. Por çfarë do të ndodhë nëse kemi 3 ditë pushim...

Life Style 10:40 - 16 Shtator, 2019

Horoskopi ditor 16 shtator 2019/ Si do të jetë fillimi i kësaj jave për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Dashuria: Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt sot do të ketë shumë nervozizëm. Ata që kanë provuar një ndarje...

Kuriozitete 13:40 - 20 Gusht, 2019

Javë stresuese dhe pa energji? Ja cili planet e ka “fajin”

E filluat këtë javë me stres , pa energji dhe të mërzitur? Sipas astrologëve “fajin” për këtë e ka Marsi që tashmë ka kaluar në shenjën...

Kryesore Show Biz 15:10 - 5 Gusht, 2019

1.2 milion dollarë për një javë/ Miliarderja më e re në botë “çmendet” për ditëlindjen e saj

Çmenduritë e miliarderes më të re në botë, Kylie Jenner duket se nuk kanë fund. Ajo feston ditëlindjen e saj më datë 10 gusht dhe për...

Life Style 10:11 - 5 Gusht, 2019

Horoskopi javor 5 – 11 gusht 2019/ Dashuria dhe puna, zbuloni surprizat e kësaj jave për ju

Dashi Dashuria: Këtë javë njerëzit e lindur nga shenja do të kenë yjet në favor dhe do të kalojnë ditët me radhë në emër të gëzimit...

Life Style 10:10 - 24 Qershor, 2019

Java e fundit e muajit qershor/ Astrologia e famshme tregon se çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

DASHI Jeni të ndikuar nga bisedat me miqtë apo nga vetë jeta e përditshme, të cilat janë burimi i ideve dhe mendimeve për të bërë ndryshime,...

Kuriozitete 12:25 - 21 Qershor, 2019

“Punoni vetëm një ditë në javë”/ Studimi i ri tregon se si të jeni më të lumtur

Jeni të lodhur pas një jave të gjatë pune dhe keni punuar 8 orë ? Studimi më i fundit do t’ju ndihmojë. Sipas ekspertëve një ditë...

Kryesore Show Biz 12:25 - 28 Maj, 2019

86 milionë dollarë për një javë/ “Aladin” del jashtë parashikimeve

Duket se filmi më i fundit “Aladin” mori fitoren e tij gjatë fundjavës pasi grumbulloi miliona dollarë. Duke dalë jashtë parashikimeve dhe me shumë komente negative...