Connect with Us

All posts tagged "javor"

Kuriozitete 13:59 - 5 Prill, 2020

Horoskopi javor/ Ndryshime në dashuri dhe në punë, ditët më me fat për secilën shenjë

Dashi Venusi është tranzit në shenjën tuaj dhe do të mbetet i tillë për një kohë të gjatë. Në dashuri dhe miqësi duhet të gjeni atë...

Kuriozitete 18:45 - 23 Shkurt, 2020

Surpriza me financat dhe karrierën/ Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të muajit Shkurt

Dashi Nëse keni arritur ta mbani stresin në punë mënjanë, do të jeni në gjendje të shijoni një kohë të mirë në shtëpi dhe shëndeti juaj...

Life Style 18:50 - 15 Dhjetor, 2019

Horoskopi javor 16 deri më 23 Dhjetor, 2019/ Zbuloni të papriturat që ju kanë rezervuar yjet

Dashi Mjaft më e mohuat talentin dhe arritjet tuaja, pasi të gjithë njerëzit rreth jush kanë filluar të shohin se sa shumë poi  përkushtoheni punës. Merrni...

Life Style 18:58 - 8 Dhjetor, 2019

Horoskopi javor, 09-15 Dhjetor 2019/ Zbuloni surprizat që ju presin këtë javë në dashuri, punë dhe familje

Dashi Kjo javë do të jetë shumë e mirë për ju. Ekzistojnë mundësi të mëdha që këtë javë të bëni një blerë një automjet.Mundësitë janë në...

Life Style 13:43 - 3 Dhjetor, 2019

Horoskopi javor 2-8 Dhjetor, 2019/ Zbuloni surprizat që ju presin sipas astrologjisë

Dashi Kjo javë do të jetë e shkëlqyer për ju. Me Jupiterin, Plutonin dhe Saturnin që do i bashkohen së shpejti Diellit në 23 Dhjetor, gjërat...

Life Style 09:42 - 17 Nentor, 2019

Horoskopi javor 18-24 nëntor 2019/ Puna, dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo javë për ju

Dashi Jeta juaj në çift do jetë e mbushur me emocione të forta këtë javë, por ato do jenë si pozitive ashtu edhe negative. Përgatituni shpirtërisht....

Life Style 09:45 - 10 Nentor, 2019

Horoskopi javor 11-17 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj jave për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Do ju ndryshoje shpesh humori këtë jave ju te dashuruarve dhe nuk do kaloni vetëm dite te mira me partnerin. Here do debatoni e here...

Life Style 14:11 - 4 Nentor, 2019

Horoskopi javor/ Astrologia shqiptare tregon surprizat që do ndodhin në jetën e 12 shenjave të zodiakut

Dashi Ditë e vështirë në cështje pune karriere apo ligjore. Po ashtu kujdes në marrëdhëniet personale dhe në cift. Do ketë përballje dhe antagonizëm. Demi Do...

Life Style 09:53 - 3 Nentor, 2019

Horoskopi javor 4-10 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj jave për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Kjo javë nuk do jetë aspak rutinë. Çdo dite do ndodhin gjëra që do ju bëjnë te emocionoheni herë për mire e here për keq....

Life Style 10:47 - 27 Tetor, 2019

Horoskopi javor 28 tetor-3 nëntor 2019/ Dashuria, puna dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo javë për ju

Dashi Këtë javë do jeni më pozitivë dhe më optimistë ju të dashuruarit. Edhe kur t’iu dalin vështirësi ju do dini si t’i kaloni shpejt dhe...

Life Style 10:26 - 21 Tetor, 2019

Horoskopi javor 21-27 tetor 2019/ Dashuria, puna dhe financat, zbuloni çfarë do të ndodhë këtë javë

Dashi: Qëndroni larg provokimeve! Përqendrohuni në jetën tuaj si çift dhe bëni çdo përpjekje për të parandaluar çdo konflikt të mundshëm. Gjithashtu yjet ju këshillojnë të kaloni...

Life Style 23:00 - 13 Tetor, 2019

Horoskopi javor 14-20 tetor 2019/ Puna, dashuria dhe financat, zbuloni çfarë do të ndodhë këtë javë me 12 shenjat e zodiakut

Dashi Dashuria: Edhe nëse puna nuk do t’ju japë shumë mendime, në vend të shqetësoheni do të jetë  më mirë të merreni me ngjarjet sentimentale. Disa...

Life Style 09:55 - 6 Tetor, 2019

Horoskopi javor 7-13 tetor 2019/ Puna, dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo javë për ju

Dashi Dashuria: Gjatë kësaj jave do të jeni shumë të dyshimtë, veçanërisht ndaj atyre që ju interesojnë më shumë, siç është partneri juaj. Ndoshta kjo do...

Life Style 10:10 - 29 Shtator, 2019

Horoskopi javor 30 shtator-6 tetor 2019/ Dashuria, financat, puna, zbuloni surprizat e kësaj jave për ju

Dashi Këtë jave duhet ta kaloni gjithë kohen e lire me partnerin tuaj sepse ai me te vërtetë do ketë nevoje për ju. Mos lini pas...

Life Style 07:02 - 22 Shtator, 2019

Horoskopi javor 23-29 shtator 2019/ Puna, financat dhe dashuria, zbuloni surprizat e kësaj jave për ju

Dashi Dashuria: Fillimi i javës do të sjellë disa surpriza të këndshme në dashuri. Nëse ka patur tradhëti apo dyshime gjithçka do të sqarohet dhe marrëveshja...