Connect with Us

All posts tagged "Jay Z"

Showbizz 18:40 - 4 Dhjetor, 2019

Miliarderi i parë i muzikës hip-hop/ Jay Z feston 50 vjetorin e lindjes

Reperi me famë botërore Jay Z feston sot 50 vjetorin e tij të lindjes. Ai është kthyer në miliarderin e parë të muzikës hip-hop. Pasuria e...

Showbizz 11:05 - 1 Tetor, 2019

“Jay Z hodhi në plehra CD time”/ Gashi zbulon gjithë sakrificat për një karrierë të suksesshme

Edhe pse hitet e tij muzikore po dëgjohen në të gjithë botën, reperi me origjinë shqiptare Gashi, dikur është refuzuar nga emrat e njohur të muzikës...

Kryesore Show Biz 13:06 - 7 Qershor, 2019

“Masakrohet” nga komentuesit/ Reagon vajza seksi që u “fut në mes” të Jay Z dhe Beyonce

Çifti i famshëm i showbizit Jay Z dhe Beyonce kanë qenë kryefjala e mediave të huaja. Teksa çifti po ndiqte ndeshjen e NBA, gruaja e pronarit...

Kryesore Show Biz 17:08 - 6 Qershor, 2019

Vajza seksi i flet reperit të famshëm/ Reagimi i Beyonce nuk pritej

Reperi Jay Z dhe mbretëresha e popit Beyonce janë një ndër çiftet më të komentuar dhe të dashura të showbizit botëror. Së fundi çifti ka qenë...

Kryesore Show Biz 23:30 - 17 Qershor, 2018

Beyonce dhe Jay Z paskan shprehur gjithë dashurinë e tyre në këtë album të ri

Ndërkohë që marrëdhënia e tyre vihej në diskutim Jay Z dhe Beyonce paskan qenë duke punuar përveç se për turin, edhe për një album i cili...

Kryesore Show Biz 22:40 - 11 Qershor, 2018

Para të gjithëve/ Beyonce nxjerr fotot intime me Jay-Z gjatë koncertit

Çifti i njohur i këngëtarëve Beyonce dhe Jay Z përpara një jave filluar edhe turin e tyre, i cili titullohet OTR II. Si rrallëherë ata gjatë...

Kryesore Show Biz 23:30 - 7 Prill, 2018

Tradhëtoi Beyonce-n, ja çfarë bëri Jay-z që ajo ta falte

Tre ditë më parë Beyonce dhe Jay-Z festuan 10-vjetorin e lidhjes. Megjithatë nuk është sekret që martesa e tyre ka pasur disa sfida. Thashethemet që Jay-Z...

Kryesore Show Biz 22:30 - 24 Mars, 2018

Beyonce dhe Jay Z, kopjojnë Kim dhe Kanye West?

Diva e muzikës, Beyonce, dhe bashkëshorti i saj Jay Z, aktualisht ndodhen në Xhamaika ku po përgatiten për xhirimin e videoklipit të këngës së tyre “On...

Kryesore Show Biz 14:00 - 21 Shkurt, 2018

Lë 11.000 dollarë bakshish dhe shpenzon 100 mijë në një natë!

Teksa shikon një faturë me mbi 100 mijë dollarë shpenzime, mund të të duket një çmenduri. Por kjo ndodh dhe nuk janë blerë veshje apo gjëra...

Kryesore Show Biz 17:10 - 13 Shkurt, 2018

‘Hiqi duart nga gjoksi i burrit tim’/ Beyonce mbron të shoqin

Ajo që është e Beyonce-s është e saj dhe nuk ka vend për diskutim. Sipas mikeshës së re të yllit të muzikës, Tiffany Haddish, mamaja e...

Kryesore Show Biz 23:15 - 1 Shkurt, 2018

Gruaja në foton virale/ ‘Beyonce e postoi foton për mua’ 

Gruaja, e cila u bë “ylli” i një prej fototve të Beyonce në “Instagram” dhe nxiti qindra “meme”, u identifikua. Susan Monaghan, e cila u fotografua...

Kryesore Show Biz 01:30 - 30 Janar, 2018

Jay Z zbulon të gjitha sekretet/ Beyonce nuk u divorcua dhe pas tradhëtisë për…

Reperi Jay-Z ka folur hapur në lidhje me martesën e tij me bashkëshorten e tij Beyonce  dhe zbuloi se përse ata vendosën të shpëtonin marrëdhënien e...

Kryesore Show Biz 00:00 - 1 Dhjetor, 2017

Këngëtari i famshëm tregon për tradhëtinë bashkëshortore

Është bërë një vit që kur Beyonce nxorri albumin e saj të titulluar ‘Lemonade’, dhe që kur dolën fjalët për një tradhëti bashkëshortore nga ana e...

Kryesore Show Biz 21:20 - 26 Nentor, 2017

Kanye West këmbëngul se Beyonce duhet t’i kërkojë falje Kimit/ Ujërat vazhdojnë të jenë të trazuara mes çifteve

Kanye West nuk ka ndërmend të bëjë kompromis me Jay-Z, përveçse nëse Beyonce i kërkon ndjesë për sjelljet e saj Kim Kardashian. Kanye West, ka vendosur...

Kryesore Show Biz 23:00 - 25 Nentor, 2017

Këngëtari i njohur publikon videon më të re / Tregon historinë e mamasë së tij lezbike

Jay-Z ka hedhur në treg tre video të reja nga albumi i tij 4:44 në Tidal të premten, duke përfshirë dhe një video, e cila tregon...