Connect with Us

All posts tagged "jennifer lopez"

Kryesore Show Biz 21:05 - 16 Shtator, 2019

Tortë me striptiste dhe qindra dollarë/ Festa e Jennifer Lopez për filmin e ri, i habiti të gjithë

Filmi më i diskutuar i momentit, “Hustlers” i cili doli në kinema këtë fundjavë, është festuar në një mënyrë e cila nuk është parë ndonjëherë nga...

Kryesore Show Biz 13:11 - 14 Shtator, 2019

Jennifer Lopez nuk mban dot lotët/ Filmi ku luan si striptiste thyen rekorde

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez nuk i ka mbajtur dot lotët pas vlerësimeve që ka marrë për filmin e saj më të ri “Hustlers”. Filmi...

Kryesore Show Biz 12:48 - 11 Shtator, 2019

“Të gjithë ish partnerët të ftuar”/ Çifti i famshëm merr vendimin e papritur

Çifti i njohur i showbizit Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Gjatë një interviste të dhënë për...

Kryesore Show Biz 16:42 - 4 Shtator, 2019

Trupin e saj e ëndërron çdo grua/ Ky është fiziku “fenomenal” i Jennifer Lopez

Nuk ka asnjë dyshim që ajo është një nga gratë më seksi në botë. Jennifer Lopez sapo ka mbushur 50 vjeç, por vitet janë thjesht një...

Kryesore Show Biz 19:09 - 29 Gusht, 2019

E martuar me paratë/ Këngëtarja e famshme “tërbon” meshkujt duke iu treguar të pasmet

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez do të jetë pjesë e një filmi i cili titullohet “Hustlers”. Ditën e djeshme këngëtarja ka zbuluar disa nga skenat...

Kryesore Show Biz 21:41 - 28 Gusht, 2019

Bëhuni gati për një super klip të nxehtë/ Jennifer Lopez “e zhveshur” në këngën e saj të radhës

Diva e muzikës botërore Jennifer Lopez njihet për performancat e saj fantastike dhe videoklipet e nxehta. Së fundi JLo ka përgatitur një surprizë për të gjithë...

Kryesore Show Biz 15:57 - 14 Korrik, 2019

“E shkatërruar dhe zemërthyer”/ Jennifer Lopez ndërpret në mes koncertin

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez ka nisur turneun e saj të koncerteve në të gjithë botën. Lopez ishte përgatitur për një koncert në Madison Square...

Kryesore Show Biz 12:39 - 4 Korrik, 2019

Sherr për Kylie Jenner?/ Tension mes çiftit të njohur të showbizit

Mediat e kanë pasqyruar si një nga çiftet më perfekte, por si duket tensionet mes tyre janë të shumta. Bëhet fjalë për dyshen Jennifer Lopez dhe...

Kryesore Show Biz 22:29 - 5 Qershor, 2019

Ëndrra e 20 viteve më parë/ Del video ku partneri i këngëtares kërkonte një takim me të

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë një nga çiftet më të dashura dhe të ndjekura në showbizin e huaj. Alex i propozoi për martesë këngëtares së...

Kryesore Show Biz 20:30 - 18 Maj, 2019

Jennifer Lopez “thyen” rrjetin/ Shfaq format bombastike duke kërcyer në tub

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Medicine”. Këtë herë Jennifer shfaqet më e zjarrtë...

Kryesore Show Biz 12:19 - 8 Maj, 2019

“Më lejon të jem vetvetja”/ Jennifer Lopez drej altarit për herë të katërt

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë marrë vendimin të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Në një intervistë për Today‘s Savannah Guthrie, këngëtarja ka zbuluar se...

Showbizz 15:49 - 30 Prill, 2019

Jennifer Lopez ekspozon format trupore/ Të gjithë sytë tek kuleta e saj 6 mijë dollarëshe

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez është një nga femrat më të lakmuara të showbizit të huaj. Për 49-vjeçaren vitet mbeten thjesht një numër pasi ajo...

Kryesore Show Biz 00:15 - 18 Shtator, 2018

Jennifer Lopez çmend Instagramin me format e saj trupore

Fotoja e fundit që ka shpërndarë Jennifer Lopez në Instagram, është e vështirë të besohet që është e vërtetë. Fotoja e këngëtares me bikini portokalli pranë...

Kryesore Show Biz 22:20 - 15 Korrik, 2018

Foto/ Jennifer Lopez vazhdon të ketë linja fantastike

Jennifer Lopez është duke shkuar tek të 50’ave, por këngëtarja dhe aktorja e njohur vazhdon të mbetet një nga femrat më seksi në botë. Mjafton të...

Kryesore Show Biz 22:30 - 19 Qershor, 2018

Bota ka një tjetër Jennifer Lopez?/ Dhe është më e mirë se ajo

Përdoruesit e Instagramit besojnë se sozia e Jennifer Lopezit është edhe më seksi sesa vetë ylli i muzikës botërore. Jay poston shumë foto në rrjetin social...