Connect with Us

All posts tagged "jona spahiu"

Showbizz 12:25 - 19 Prill, 2020

“Pse ndodh kjo”/ Moderatorja tregon ankesën që kanë të gjitha nënat

Moderatorja e njohur shqiptare prej një viti po shijon periudhën më të bukur të jetës së saj. Djali i saj është kryefjala e ditës së saj...

Showbizz 11:03 - 1 Prill, 2020

“Të stërvitesh me burrin nuk është dhe aq qejf”/ Moderatorja tregon vështirësitë në karantinë

Moderatorja Jona Spahiu është mjaft aktive në rrjetet sociale ku dhe ndan me ndjekësit momente nga jeta e përditshme. Aktiviteti fizik është një nga gjërat kryesore...

Showbizz 11:01 - 7 Nentor, 2019

Sot shumë e suksesshme, por Jona Spahiu tregon vështirësitë që ka hasur në fillim: “Më kanë thënë nuk bën për këtë punë”

Jona Spahiu ka qenë e ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel. Ajo ka treguar sesi është jeta e saj...

Showbizz 10:06 - 7 Nentor, 2019

“Isha një qëllim për të”/ Jona Spahiu tregon fillimet e njohjes me bashkëshortin dhe si u dashuruan me njëri-tjetrin

Jona Spahiu këtë të mërkurë ka qenë e ftuar në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel. Teksa ka folur për jetën e saj tanimë...

Kryesore Show Biz 11:14 - 19 Shtator, 2019

“Gjë më të bukur nuk paska”/ Jona Spahiu feston 1 vjetorin e lindjes së djalit, dalin pamjet nga festa

Moderatoja e njohur Jona Spahiu është një nga vajzat më të komentuara të showbizit. Ditën e djeshme moderatorja ka festuar ditëlindjen e parë të djalit të...

Kryesore Show Biz 10:40 - 8 Dhjetor, 2018

“Si e bija e një njeriu që kaloi 24 vite në burg!” Jona Spahiu zbulon dramën tronditëse familjare

Moderatorja Jona Spahiu ka dalë  në mbështetje të studentëve që po protestojnë prej 4 ditësh në kryeqytet, duke zbuluar për herë të parë një dramë tronditëse...

Kryesore Show Biz 16:10 - 4 Dhjetor, 2018

Identik me të: Jona Spahiu zbulon për herë të parë portretin e bebushit!

Rreth 1 muaj më parë, Jona Spahiu i tregoi ndjekësve të saj vetëm një pjesë të fytyrës së bebushit, teksa flinte në krahërorin e të atit....

Kryesore Show Biz 19:45 - 18 Nentor, 2018

Vetëm 2 muajsh, Jona Spahiu publikon foton më të ëmbël të vogëlushit Raiden

Më 22 shtator të këtij viti, moderatorja e njohur Jona Spahiu u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Raiden, me të...

Kryesore Show Biz 10:53 - 2 Nentor, 2018

“Duken kaq të paqtë!” Jona Spahiu fotografon djalin që fle mbi barkun e babit

Jona Spahiu po jeton një ndër momentet më të bukura të jetës, atë të të qenit nënë. Çdo ditë e më shumë ajo është dëshmitare e...

Kryesore Show Biz 23:37 - 22 Tetor, 2018

Jona Spahiu pozoi nga plazhi dhe të gjithë njëzëri e pyesim: “Ku barku?”

Kanë kaluar vetëm pak muaj pas lindjes dhe moderatorja Jona Spahiu duket në formë tejet perfekte. Çdo publikim i saj në Instagram ngre të njëjtën pyetje:...

Kryesore Show Biz 10:25 - 15 Tetor, 2018

Për shëtitje me mamin dhe babin: Ja si duket Jona Spahiu pas lindjes

Që pas lindjes së djalit moderatoren Jona Spahiu nuk e kemi parë në rrjete sociale, pasi nuk ka publikuar asnjë foto të sajën. Mirëpo bashkëshorti i...

Kryesore Show Biz 10:40 - 12 Korrik, 2018

Jona Spahiu zbulon dhuratën e parë që i bëri partneri për bebin dhe qenka fantastike

Moderatorja Jona Spahiu vendosi t’u përgjigjej disa pyetjeve private të fansave në Instagram, në lidhje me bebin që po pret dhe partnerin. Ajo është në pritje...

Kryesore Show Biz 16:00 - 27 Qershor, 2018

Pas dasmës përrallore, Jona Spahiu dhe partneri i saj nisin muajin e mjaltit në një nga ishujt më të bukur

Pak ditë më parë bukuroshja e ekranit shqiptar, Jona Spahiu kurorëzoi me martesë dashurinë e saj disa vjeçare me Frenkli Ymerin. Në një ceremoni mjaft të...

Kryesore Show Biz 14:09 - 17 Maj, 2018

Në muajt e parë të shtatzënisë, shihni sa ka ndryshuar Jona Spahiu

Moderatorja Jona Spahiu, është në pritje të ëmbël. Ajo është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe ndryshimet në fizikun e saj tashmë kanë filluar të...

Kryesore Show Biz 17:00 - 2 Korrik, 2017

Moderatorja shqiptare zbulon motrën  binjake/Foto

Jona Spahiu është një nga vajzat më të ëmbla  dhe më natyrale të showbiz-it shqiptar. Ajo shquhet për talentin e saj në moderim, modeling e tashmë...