Connect with Us

All posts tagged "jonida maliqi"

Showbizz 11:09 - 21 Prill, 2020

Nga dasma pas karantinës tek marrëdhënia me Romeo Veshajn/ Jonida Maliqi në një rrëfim si asnjëherë më parë

Këngëtarja Jonida Maliqi është një nga artistet më të komentuar në mediat rozë, sidomos për jetën private. Pak muaj pas ndarjes nga aktori Romeo Veshaj, dyshja...

Showbizz 13:11 - 11 Prill, 2020

VIDEO-Sërish bashkë?/ Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj të karantinuar në bregdet

Para pak kohësh, këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj deklaruan se ishin ndarë por së fundi disa video të dyshes ku shihen nga i njëjti...

Showbizz 14:57 - 4 Mars, 2020

Sherri mes Jonida Maliqit dhe ish mikeshës së saj/ Këngëtarja do ta hedhë në gjyq, reagon fashionistja

Pas deklaratës së djeshme të fashionistes Alba Danaj, Jonida Maliqi ka reaguar duke u shprehur se është prekur shumë nga lajmet dhe rëndësia që i kanë...

Showbizz 16:04 - 3 Mars, 2020

“Laj borxhet e atyre që ke mi fasadë”/ Ish mikesha shpërthen ndaj Jonida Maliqit

“Nuk do të shpenzoja kurrë para për çanta që janë më të vogla se dora ime”. Kjo deklaratë e Jonida Maliqit ka ndezur një debat me...

Showbizz 13:01 - 25 Shkurt, 2020

“Nuk bëj qoka si kolegët e mi”/ Jonida Maliqi për fitoren e Arilena Arës: “Ne dimë vetëm të hedhim baltë”

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi ishte nga të paktat artiste shqiptare që mbështeti Arilena Arën për fitoren në “Festivalin e Këngës”. E ftuar në emisionin Wake...

Showbizz 14:34 - 23 Shkurt, 2020

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është...

Showbizz 16:36 - 18 Shkurt, 2020

Romeo Veshaj flet për ndarjen nga Jonida Maliqi: Ndarje të bukura nuk ka

Romeo Veshaj është komentuar shuëm në mediat rozë për shkak të lidhjes së tij me këngëtaren Jonida Maliqi. Por vetëm pas pak kohësh që deklaruan hapur...

Showbizz 13:52 - 4 Shkurt, 2020

“Jam single, por pranë kam një b*thë të madhe”/ Romeo Veshaj pranon publikisht ndarjen nga Jonida Maliqi

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë. Këtë e ka pranuar vetë Romeo në emisionin...

Showbizz 11:55 - 3 Janar, 2020

“Mu kthyen edhe mua kundër”/ Jonida Maliqi tregon si e sulmuan fansat e Elvana Gjatës pasi i dorëzoi kupën Arilenës

Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e Këngës ka shkaktuar shumë reagime në media. Këngëtarja Jonida Maliqi ishte ajo që i dorëzoi kupën e fitores Arilena...

Showbizz 16:41 - 25 Dhjetor, 2019

“U prish dynjaja fare”/ Romeo Veshaj reagon pas publikimit të videos së Jonida Maliqit me Flori Mumajesin

Ditën e sotme në rrjet qarkulloi një video ku shfaqej Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi në momente intime në Paris. Video e siguruar nga Panorama plus...

Showbizz 13:11 - 24 Dhjetor, 2019

Si rrallë herë Jonida Maliqi publikon foton me barkun e rrumbullakosur/ Uron të birin në mënyrën më të veçantë

Për këngëtaren shumë të dashur shqiptare Jonida Maliqi, sot ësht ënjë ditë shumë e veçantë. Djali i saj Dan mbush 8 vjeç dhe Jonida ka vendosur...

Showbizz 12:53 - 9 Dhjetor, 2019

“Nuk ka kënduar asnjëherë live në Këngën Magjike”/ Këngëtarja thumbon Jonida Maliqin

Xheisara ishte një nga këngëtaret që morën pjesë në Këngën Magjike në kategorinë Best New Artist. Ajo nuk ia doli mbanë të kualifikohej në finalen e...

Showbizz 15:14 - 23 Nentor, 2019

Jonida Maliqi flet për herë të parë për lidhjen/ Tregon si është njohur me Romeon

Këngëtarja  shqiptare Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, janë një nga çiftet më të përfolura dhe të komentuara të showbizit. Prej kohësh ata janë në një marrëdhënie...

Showbizz 17:59 - 9 Nentor, 2019

VIDEO-“Me ty fle çdo natë, dua të të prek”/ Romeo Veshaj e thotë publikisht, Jonida Maliqi reagon e habitur

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë shumë të komentuar në media përsa i përket jetës private. Dyshja prej kohësh po përjetojnë një romancë dashurie...

Showbizz 11:32 - 24 Tetor, 2019

Jonida Maliqi publikon foton me majmunë të lidhur me zinxhirë/ Ndjekësit e masakrojnë në komente

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi është kthyer në qendrën e vëmendjes të medaive rozë. Së fundi Jonida ka realizuar një udhëtim në Marrakech, ku ka ndarë...