Connect with Us

All posts tagged "jonida"

Showbizz 11:20 - 3 Nentor, 2019

“U rrite u bëre për t’u martuar”/Jonida Vokshi uron bashkëshortin për ditëlindje në mënyrën më të pazakontë

Pak muaj më parë, moderatorja Jonida Vokshi  u kurorëzua në martesë me partnerin e saj, aktorin Besnik Krapi. Por ditën e sotme Besnik Krapi feston ditëlindjen...

Showbizz 11:47 - 20 Tetor, 2019

VIDEO-“Pse lodheni kaq shumë?”/ Jonida Maliqi i sqaron të gjithë për lidhjen me Romeo Veshajn

Ata janë kthyer prej disa muajsh, në çiftin më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj, janë përfolur për një romancë...

Showbizz 18:11 - 13 Tetor, 2019

FOTO- Harrojini kunatat rivale/ Jonida dhe Bora janë shembull, ja çfarë bëjnë ato

Prej disa muajsh, këngëtarja Jonida Maliqi dhe moderatorja Bora Zemani janë vënë në qendër të vemendjes nga mediat rozë për shkak të historive të tyre të...

Showbizz 10:50 - 4 Tetor, 2019

VIDEO- “U bëra më i bukur se nusja”/ Besnik Krapi tregon momentet më të ëmbla të dasmës me Jonida Vokshin

Pak javë më parë, më saktë më datë 14 shtator, moderatorja shqiptare Jonida Vokshi dhe regjisori Besnik Krapi kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, në një...

Showbizz 12:10 - 25 Shtator, 2019

“As në pushime nuk mu nda puna”/ Bashkëshorti i Jonida Vokshit “ankohet” në muajin e mjaltit

Pak javë më parë moderatorja shqiptare Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u martuan në një ceremoni të organizuar në Durrës e cila bëri bujë në mediat...

Kryesore Show Biz 14:12 - 23 Shtator, 2019

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i...

Kryesore Show Biz 13:53 - 7 Shtator, 2019

“Ti je kufiri im i vetëm”/ Jonida Maliqi dhe Romeo “ngacmohen” publikisht, ja komentet epike

Prej disa muajsh tashmë, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj e kanë bërë lidhjen e tyre publike. Por së fundmi, këngëtarja i ka komentuar publikisht aktori shqiptar...

Kryesore Show Biz 09:53 - 28 Qershor, 2019

Foto-Jonida Maliqi dhe Bora Zemani kapen ‘mat’ me binjakët vlonjatë/ A mund ta mohojnë lidhjen?

Para disa ditësh Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj u kapën mat në një video  nga “MCN Radio” ku shfaqeshin bashkë në pishinë, në momente intime. Më...

Kryesore Show Biz 11:33 - 12 Qershor, 2019

“Jam e lumtur që e vura në siklet”/ Jonida Vokshi zë “ngushtë” bashkëshortin e saj të ardhshëm

Pak javë më parë moderatorja Jonida Vokshi e ftuar në “Xing me Ermalin” deklaroi se do të martohet shpejt me aktorin Besnik Krapi . Por, në...

Kryesore Show Biz 12:10 - 21 Maj, 2019

“Kur të presin me dashuri”/Jonida Maliqi arrin në Shqipëri dhe pritet në mënyrë të veçantë

Pas një jave të gjatë me emocione në rrugëtimin e Eurovizion ku Jonida Maliqi përfaqësoi Shqipërinë me këngën “Ktheju Tokes” dhe u rendit e 18-ta në...

Kryesore Show Biz 14:10 - 20 Maj, 2019

Jonida Maliqi në një lidhje me aktorin e “Al Pazar”? Rrëfehet këngëtarja

Një lidhje e re në showbiz-in shqiptar po përflitet bujshëm sot në mediat shqiptare! “Anabel” shkruan se 3 vite pas divorcit me ish-partnerin prej 17 vitesh,...

Kryesore Show Biz 14:10 - 18 Maj, 2019

“Jam me fat”/Jonida Maliqi emocionohet nga surpriza e moderatorit në qytetin e Vlorës

Pak orë para finales së Eurovision ku Jonida Maliqi do të këndojë e dyta me këngën “Ktheju Tokes”, miku i saj, gazetari Ermal Peci ka surprizuar...

Kryesore Show Biz 12:29 - 17 Maj, 2019

“Nga Tirana më nisnin lajme të çuditshme”/Jonida Maliqi flet pas kualifikimit në finalen e “Eurovision”

Me këngën “Ktheju Tokës” Jonida Maliqi u kualifikua dje për në finalen e Eurovision duke prekur zemrat e të gjithëve atyre që e votuan dhe vlerësuan performancën...

Kryesore Show Biz 11:25 - 15 Maj, 2019

Video/Jonida Maliqi “dështon” pa konkurruar ende, anglishtja e saj bën namin në rrjet

Jonida Maliqi do të përfaqësojë këtë vit Shqipërinë në festivalin europian “Eurovizion” me këngën “Ktheju Tokës”. Por 1 ditë para konkurrimit ajo ka bërë një interviste...

Kryesore Show Biz 10:40 - 13 Maj, 2019

Eurovizion/Jonida Maliqi shkëlqen në tapetin portokalli, tërheq vëmëndjen me veshjen e veçantë

Në Tel Aviv është mbajtur mbrëmjen e djeshme një ceremoni ndryshe nga të tjerat ku në vend të tapetit të kuq kishin vendosur një tapet portokalli....