Connect with Us

All posts tagged "Jordyn Woods"

Showbizz 16:54 - 18 Shkurt, 2020

Skandali i bujshëm i tradhtisë / Jordyn Woods nuk ka ndërmend të kërkojë falje

Pothuajse po bëhet një vit që nga skandali i tradhtisë që Jordyn Ëoods dhe Tristan Thompson i bënë Khloe Kardashian. Tashmë ajo e ka lënë pas...

Fashion 14:32 - 25 Janar, 2020

Fotot- E përjashtuan nga klani Kardashian/ Jordyn Woods kopjon Kim Kardashian

Tashmë ajo është jashtë klanit Kardashian dhe Jenner. Por influenca e tyre shihet në rrjetin social të Jordyn Woods e cila është shfaqur e veshur si...

Showbizz 18:51 - 6 Dhjetor, 2019

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken...

Showbizz 13:17 - 6 Dhjetor, 2019

“Nuk kam ndjenjë urryese ndaj askujt”/ Khloe Kardashian i jep mesazhin Tristan dhe Jordyn: “Jeta është e shkurtër”

Modelja dhe biznesmenia e famshme Khloe Kardashian i ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Khloe ka...

Kryesore Show Biz 16:07 - 28 Gusht, 2019

Harron skandalin e tradhtisë/ Jordyn Woods tregon format e rrumbullakosura

Pas skandalit të tradhtisë me Khloe Kardashian, Jordyn Woods i ka vënë flakën rrjetit. Ish shoqja e ngushtë e Kylie Jenner është shfaqur bombastike duke treguar...

Kryesore Show Biz 16:55 - 18 Qershor, 2019

Ulërima dhe lot/ Jordyn Woods flet për herë të parë pas tradhtisë

Një nga reality showt më të ndjekur në Amerikë do të transmetojë dy seritë të cilat priten të bëjnë shumë bujë. Produksioni i “Keeping Up With...

Kryesore Show Biz 19:30 - 6 Qershor, 2019

Shkoi me burrin e motrës/ Biznesmenia vendos të pajtohet me shoqen e ngushtë

Skandali i tradhtisë së Tristan Thompson me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods bëri bujë në të gjitha mediat rozë. Pas lajmit, marrëdhënia e...