Connect with Us

All posts tagged "julian deda"

Showbizz 12:05 - 12 Prill, 2020

Pasi kundërshtoi Edi Ramën për masat/ Julian Deda thumbon Portokallinë: Ku është sot

Aktori Julian Deda është nga të paktët personazhe që i doli kundër rregullave të kryeministrit Edi Rama duke thënë se ai do të ishte i pari...

Showbizz 12:59 - 10 Prill, 2020

“Nuk ka pandemi që mund të na pengojë”/ Jul Deda uron bashkëshorten në mënyrën më romantike

Bashkëshortja e aktorit të njohur të humorit, Jul Deda ditën e sotme feston ditëlindjen dhe aktori e ka surprizuar me një urim shumë të vecantë. Me...

Showbizz 15:58 - 18 Mars, 2020

Në një foto me Ermal Mamaqin dhe Julian Dedën/ Gentian Zenelaj kujton kohët e vjetra

Përhapja e Coronavirusit ka bërë që personazhe të shumtë të showbzit të rikthehen pas në kohë duke hapur albumet e vjetra të fotografive. Së fundi Gentian...

Showbizz 11:55 - 6 Dhjetor, 2019

“Do t’ia dalim, kemi shumë për të jetuar”/ Në prag festash, Julian Deda ka këtë këshillë për shqiptarët

Në shtëpinë e aktori të humorit festat kanë trokitur ashtu si për shumë familje të tjera që ditën e sotme kanë dekoruar bukur shtëpinë dhe pemën...

Showbizz 14:31 - 1 Dhjetor, 2019

“Boll moj tokë boll”/ Julian Deda i shqetësuar pas tërmeteve

Aktori shqiptar Julian Deda, si shumë artistë të tjerë është shprehru se është mjaft i prekur për familjet që humbën të dashurit e tyre dhe që...

Showbizz 11:57 - 28 Nentor, 2019

“Dita e flamurit e gjeti Atdheun në ditë zie”/ Julian Deda prek me mesazhin e tij

Aktori i njohur shqiptar Julian Deda, ka bërë një postim mjaft prekës në rrjetet sociale. Fatkeqësia që u ndodhi shqiptarëve ka sensibilizuar çdo njeri dhe çdokush...

Showbizz 10:29 - 24 Tetor, 2019

Humbi fansa kur u fut në politikë, Jul Deda: “Pyes palën e majtë, po të isha fut në PS do isha aktor i mirë?”

I ftuar në Soiree, ai ka treguar se artisti humb kur merret me politikë dhe këtu e kishte fjalët për të gjithë fansat që dikur e...

Kryesore Show Biz 13:25 - 4 Shtator, 2019

“A mund të dal me shokët tani?”/ Julian Deda i uron bashkëshortes përvjetorin në mënyrën e pazakontë

Ata janë tashmë të martuar prej 14 vitesh dhe nuk ngurrojnë ta tregojnë këtë gjë në rrjetet sociale. Aktori i njohur i humorit, Julian Deda dhe...

Kryesore Show Biz 21:15 - 26 Gusht, 2019

Julian Deda pjesë e filmit ”I love Tropoja”/ Ermal Mamaqi thumbon Gentian Zenelajn

Filmi” I love Tropoja” i Ermal Mamaqit ka mbledhur aktorët dhe personazhet më të famshëm shqiptarë. Deri më tani dihet që pjesë e filmit do të...

Kryesore Show Biz 17:34 - 20 Korrik, 2019

“Je mirësia vetë dhe paqja”/ Julian Deda i bën urimin më të veçantë mamasë së tij

Për aktorin e dashur të humorit, Julian Deda, sot është një ditë shumë e veçantë, pasi mamaja e tij feston ditëlindjen. Nëpërmjet një statusi në llogarinë...

Kryesore Show Biz 11:10 - 2 Dhjetor, 2018

E pranoi dështimin? Julian Deda quan “njollë në karrierë” emisionin e famshëm të humorit

Julian Deda ka folur për herë të parë për një nga programet e humorit që dështoi. I ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” që trasmetohet...

Kryesore Show Biz 11:09 - 2 Dhjetor, 2018

Julian Deda tregon shkakun e largimit nga “Portokalli”: Nuk ikëm, na zbuan…

I ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” nga dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu ka qenë aktori i njohur Julian Deda. Ai ka folur...

Kryesore Show Biz 22:08 - 29 Tetor, 2018

“Jetojmë në një pallat, por nuk përshëndetemi”/ Zenelaj flet për marrdhënien me Jul Dedën

Grupi SHBLSH i themeluar vite më parë, ku ndër aktorët kryesorë ishin Ermal Mamaqi, Gentian Zenelaj dhe Julian Deda, sot është shpërbërë thuajse plotëisht dhe aktorët...

Kryesore Show Biz 11:40 - 21 Tetor, 2018

Julian Deda vendos të dobësohet dhe tregon publikisht ndërhyrjen që po kryen

Julian Deda, aktori i njohur i humorit shqiptar ka marrë sot një vendim të papritur për shëndetin e tij. Ai ka vendosur t’i nënshtrohet një ndërhyrjë...

Kultura 23:09 - 22 Korrik, 2018

Humoristi i njohur sondazh për shembjen e Teatrit/ Ja përgjigjet e qytetarëve

Humoristi i njohur, Julian Deda, është një nga njerëzit e botës së aktrimit, i cili është rreshtuar përkrah atyre që janë kundër prishjes së Teatrit Kombëtar....