Connect with Us

All posts tagged "Justin Bieber"

Showbizz 18:44 - 4 Shkurt, 2020

Abuzoi për vite me radhë me drogën/ Justin Bieber rrëfen vështirësitë e jetës private

Këngëtari i famshëm Justin Bieber rrëfyer edhe një herë problemet seriozer shëndetësore. Ai ka hapur zemrën me publikun dhe fansat e tij dhe ka treguar vështirësitë...

Showbizz 15:21 - 26 Janar, 2020

Justin Bieber shpërthen në lot/ Tregon hapur problemet me depresionin dhe sëmundjen

Justin Bieber ka shpërthyer në lot teksa ka rrëfyer problemet shëndetësore dhe problemet me depresionin . Ai ka treguar se transformimin e tij nga një adoleshent...

Showbizz 14:07 - 3 Janar, 2020

Justin Bieber gati për një rikthim të fuqishëm në muzikë/ Bashkëpunon me një shqiptar

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber ka vendosur të rikthehet fuqishëm në muzikë. Prej kohësh fansave i kanë munguar këngët e Bieber ndaj dhe këngëtar ka...

Showbizz 12:23 - 6 Dhjetor, 2019

E tradhtoi me kolegen dhe i kërkoi falje publikisht/ Bashkëshortja e këngëtarit të famshëm merr vendimin

Ditën e djeshme në rrjet qarkulluan disa foto të këngëtarit të famshëm Justin Timberlake ku shihej duke shtrënguar dorën e koleges së tij. Menjëherë pas kësaj...

Showbizz 21:06 - 20 Nentor, 2019

FOTO-J Balvin i bën dhuratën marramendëse Justin Bieber-it/ Këngëtari tregon unazën me diamantine gjigant

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber ka ndarë me ndjekësit e tij dhuratën e çmuar që i ka bërë këngëtari kolumbian J Balvin. Teksa shfaqej i...

Showbizz 16:37 - 27 Tetor, 2019

Selena Gomez e pranon publikisht: “Këngët e mia janë dedikim për atë”

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez është kthyer në kryefjalën e mediave rozë në botë. Selena publikoi dy këngë të cilat u komentuan gjatë në rrjet...

Showbizz 16:19 - 25 Tetor, 2019

Selena Gomez i kushton 2 këngë ish të dashurit të saj/ Ja çfarë mendon Justin Bieber për këtë

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë çifti më i komentuar i momentit. Së fundi ish partnerja e Justin, Selena Gomez ka publikuar dy këngë që fansat...

Showbizz 18:07 - 23 Tetor, 2019

Selena Gomez frikëson bashkëshorten e Justin Bieber/ Hailey Baldwin “kërcënon” hapur këngëtaren

Kënga e fundit e Selena Gomez është marrë nga fansat si një dedikim për ish të dashurin e saj, këngëtarin Justin Bieber. “Ti më premtove botën...

Showbizz 19:52 - 11 Tetor, 2019

FOTO- Publikohen pamje nga rezidenca luksoze 8.5 milione dollarëshe e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Këngëtari Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni shumë private. Edhe pse bëri bujë të madhe në media...

Showbizz 21:23 - 6 Tetor, 2019

“Zemra ime prej nëne është plot”/ Mamaja e Justin Bieber prek me fjalët për të birin

Në datën 30 Shtator këngëtari me famë botërore Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin i thanë po njëri-tjetrit në një ceremoni shumë magjike në Carolinën e...

Showbizz 18:45 - 5 Tetor, 2019

Dhurata e dasmës?/ Justin Bieber publikon këngën e re, dedikuar bashkëshortes Hailey Baldwin

Këngëtari Justin Bieber dhe Hailey Baldëin kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në 30 shtator. Mund të themi plot siguri që kjo ishte një nga dasmat...

Showbizz 17:13 - 2 Tetor, 2019

Nusja iu nxjerr gishtin e mesit/ Çfarë nuk u pa në dasmën më të bujshme të showbizit

Dasma më e bujshme e showbizit për të cilën shkruajtën të gjitha mediat e huaja ishte ajo e 30 shtatorit mes Justin Bieber dhe Hailey Bieber....

Showbizz 16:56 - 1 Tetor, 2019

Prek pjesën intime/ Kush e vodhi vëmendjen në dasmën që po bën “namin” në rrjet

Kylie Jenner dhe Kendall Jenner ishin dy prej fytyrave më të njohura të cilat morën pjesë në ceremoninë martesore të Justin Bieber dhe Hailey Baldëin në...

Kryesore Show Biz 17:13 - 30 Qershor, 2019

“Ti je e imja përgjithmonë”/ Këngëtari i dedikon fjalët më të bukura bashkëshortes së tij

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber po shijon suksesin e projektit të tij më të fundit me Chris Brown, “Don’t check on me”. Menjëherë pas publikimit...

Kryesore Show Biz 16:44 - 19 Qershor, 2019

Anulon martesën me modelen/ Këngëtari i famshëm bëhet “pishman”

Këngëtari i famshëm Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin janë ndër çiftet më të komentuara të showbizit të huaj. Ata i habitën të gjithë kur u...