Connect with Us

All posts tagged "justin"

Showbizz 10:53 - 23 Nentor, 2019

“Ti më bën të jem më i mirë çdo ditë”/ Justin Bieber tepër romantik, ja fjalët e ëmbla për bashkëshorten e tij

Këngëtari i njohur Justin Bieber pak kohë më parë u kurorëzua në martesë me partneren e tij Hailey Bieber dhe së fundmi i ka dedikuar asaj...

Showbizz 12:22 - 29 Tetor, 2019

FOTO-Lë pas dramën me Justin Bieber/ Selena Gomez i tregon ish-it se çfarë ka humbur

Pak ditë pasi ajo publikoi këngën e dedikuar ndaj ishit të saj Justin Bieber, Selena nuk ka humbur kohë dhe ka treguar format e saj seksi....

Showbizz 10:30 - 25 Tetor, 2019

VIDEO-“Do të të vras”/ Pas “kërcënimeve”, Selena Gomez ironizon përsëri Justin Bieber

Pak ditë më parë, kënga e re e Selena Gomez bëri xhiron e rrjetit , pasi fansat e saj mendonin se ishte një dedikim për ish-in...

Showbizz 11:27 - 1 Tetor, 2019

FOTO- Justin Bieber çudit me vendimin e fundit/ Fton në dasmë ish të dashurën bukuroshe

Në fundjavën që lamë pas, çifti i njohur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin shkëlqyen krah njëri-tjetrit, në ceremoninë e dasmës së tyre të mbajtur në Karolinën...

Kryesore Show Biz 22:15 - 27 Prill, 2019

“Merruni me burrat tuaj”/E dashura e Justin Bieber acarohet pas akuzave për bashkëshortin

Mbrëmjen e djeshme fansat vunë re se Bieber kishte në historinë e kërkimit të Google performancën e Selena Gomez në Coachella. Pse duhet të kërkonte ish...

Kryesore Show Biz 21:45 - 13 Prill, 2019

Pa filtra dhe e shëndoshë ! Justin Bieber i publikon foton epike modeles Kendall Jenner

Justin Bieber e ka tepruar me një foto të fundit të publikuar në Instagram. Fotoja është bërë në Coachella në vitin 2015, kur Justin dhe Kendall...

Kryesore Show Biz 13:40 - 27 Mars, 2019

“E kam dashur dhe e dua Selena-n!”/Deklarata e Justin Bieber lë pa fjalë fansat

Justin Bieber prej kohësh vuan nga sëmundja e depresionit, ndërkohë siç ka bërë të ditur publikisht, ai po mundohet të reflektojë me veten në mënyrë që...

Kryesore Show Biz 23:37 - 25 Mars, 2019

2019-ta nuk është viti i tij! Justin Bieber akuzohet se ka shkatërruar këtë bukuri natyrore

Si të mos mjaftonin problemet e tij me shëndetin mendor, tashmë Justin Bieber akuzohet se është arsyeja që po dëmtohet kanioni në Islandë. Ai filmoi klipin...

Kryesore Show Biz 22:30 - 18 Mars, 2019

Krizë në çift? Justin Bieber dhe Hailey Baldwin u japin fund gojëve të liga

Një ditë pasi u shfaqën duke debatuar në park, Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey Baldwin dukeshin të lumtur teksa shijonin ditën në plazh. Çifti...

Kryesore Show Biz 21:45 - 15 Mars, 2019

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë drejt ndarjes? Miqtë flasin për krizë mes çiftit

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë zyrtarisht burrë e grua, pavarësisht se ende nuk kanë ecur drejt altarit dhe nuk e kanë kaluar akoma muajin e...

Kryesore Show Biz 23:37 - 11 Mars, 2019

Vuan nga depresioni! Justin Bieber reagon publikisht dhe ka nevojë për të gjithë ne

Justin Bieber i cili në shtator të vitit të kaluar celebroi dashurinë me supermodelen Hailey Baldwin, së fundmi nuk ka qenë aspak mirë me shëndetin. Para një...

Kryesore Show Biz 21:15 - 17 Shkurt, 2019

U përfol që Justin Bieber kurohet për depresion! Reagon për herë të parë nëna e tij

Justin Bieber i cili së shpejti pritet të bëjë dasmën e shumëpritur me supermodelen Hailey Baldwin, vetëm pak ditë më parë rrëfeu publikisht se është duke...

Kryesore Show Biz 21:45 - 15 Shkurt, 2019

“Është kaq e frikshme!” Bashkëshortja e Justin Bieber flet për herë të parë për anën e errët të martesës

Hailey Baldwin së fundmi ka rrëfyer një detaj rreth martesës së saj që na ka habitur! Supermodelja ka qenë e ftuar në radion ku moderon shoqja...

Kryesore Show Biz 21:15 - 9 Shkurt, 2019

Justin Bieber tregon jetën e shthurur: “Rojet më kontrollonin natën për të parë a isha gjallë!”

Deri në vitin 2013, jeta dhe suksesi i tij po shkatërroheshin nga numri i pafund i veprash penale që po bënte gjithandej. Mediat raportonin një sërë...

Kryesore Show Biz 23:00 - 24 Dhjetor, 2018

Surprizë! Pas procedurave të adoptimit, Justin dhe Hailey prezantojnë “djalin” e tyre dhe është një dashuri

Justin dhe Hailey Bieber, të cilët lidhën kurorë në muajin nëntor, kanë hedhur një hap më shumë në marrëdhënien e tyre. Çifti i njohur ka vendosur...