Connect with Us

All posts tagged "Kaney West"

Showbizz 13:16 - 25 Prill, 2020

Një tjetër emër i njohur i shtohet listës së miliarderëve/ Zbuloni vlerën e pasurisë së reperit

Reperi i njohur Kaney është i është shtuar listës së miliarderëve. Sipas Forbes ai ka një pasuri me vlerë rreth 1.3 miliardë dollarë.Atletet Yeezy, të reperit...

Showbizz 12:58 - 24 Mars, 2020

Rikthehet debati i ashpër mes Taylor Swift dhe Kaney West/ Kim Kardashian tregon versionin e saj: Ajo po gënjen

Para shumë vitesh,Kim Kardashian, Taylor Swift dhe Kaney West u përfshinë në një debat që tërhoqi vëmendjen e të gjitha mediave. I gjithë debati mes tyre...

Showbizz 18:44 - 25 Dhjetor, 2019

Kim Kardashian bleu xhaketën 65 mijë dollarëshe të Michael Jackson/ Nuk do ta besoni kujt ia ka dhuruar

Xhaketa kadife që Michael Jackson veshi pranē Elizabeth Taylor është blerë nga biznesmenia Kim Kardashian. Xhaketa ka kushtuar 65 mijë dollarë dhe deri në këto momente...

Showbizz 22:05 - 24 Nentor, 2019

“Patëm debat të madh, ajo është mërzitur shumë”/ Kim Kardashian tregon se Kanye e ndalon vajzën të përdorë make up

Deklaratat e Kim Kardashian ku shprehet se Kanye nuk e lejon vajzën të përdorë make up janë tashmë të njohura për publikun. Por ajo që nuk...

Showbizz 22:29 - 19 Nentor, 2019

Kim Kardashian provon se martesa e saj me Kaney West është më e fortë se 5 vite më parë: “E dua kaq shumë”

Biznesmenia Kim Kardashian dhe reperi Kaney West i thanë po njëri-tjetrit 5 vite më parë, përkatësisht në vitin 2014. Dhe ashtu siç duket lidhja e tyre...

Showbizz 18:32 - 17 Nentor, 2019

Kim Kardashian zbulon anën e panjohur të Kaney West: “Pas angazhimit me fenë ka ndryshuar shumë”

Kim Kardashian dhe Kaney West janë një nga çiftet më të përfolur në mediat e huaja. Reperi shpesh herë bëhet pjesë e debateve publike dhe madje...

Showbizz 10:02 - 14 Nentor, 2019

Angela Martini më në fund e pranon: “Po, kam qenë e lidhur me Kanye West, bashkëshortin e Kim Kardashian”

Modelja e njohur Angela në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye Ëest, i cili sot është bashkëshorti i...

Showbizz 22:26 - 8 Nentor, 2019

Kaney West është gati të bëjë gjithçka për tu bërë president/ Reperi do të kandidojë për postin në vitin 2024

Reperi me famë botërore Kanye West është i vendosur për të kandiduar për postin e presidentit të SHBA-ve në vitin 2024. Gjatë një interviste për “Fast...

Showbizz 15:27 - 29 Tetor, 2019

“Është parajsë, është e mrekullueshme”/ Kaney dhe Kim nuk ndalen, ja sa fëmijë kanë në plan të kenë

Reperi i famshëm botëror, Kanye Ëest ka treguar detaje nga jeta e tij private. Reperi ka folur për  martesën me Kim Kardashian dhe marrëdhënien me 4...

Kryesore Show Biz 17:22 - 15 Shtator, 2019

“Nuk i pëlqen aspak ta shohë vajzën të lyer”/ Kim Kardashian zbulon “rregullat e ashpra” të Kaney West

Kim Kardashian është sulmuar shumë herë nga fansat për mënyrën se si e vesh apo e lyen vajzat. Të njëjtin problem duket se ka dhe reperi...

Kryesore Show Biz 12:33 - 9 Gusht, 2019

“Më kërkonin të vrisja veten”/ Këngëtarja e famshme flet për sherrin me Kim Kardashian

Taylor Swift është një nga këngëtaret më të preferuara në botë. Në një intervistë të dhënë për prestigjozen “Vogue” ka folur për herë të parë për...

Kryesore Show Biz 19:28 - 28 Maj, 2019

“Të prangosin, të drogojnë”/ Reperi tregon momentet më të vështira të jetës së tij

Reperi me famë botërore Kaney West ka folur shumë herë për problemet e tij mendore. Së fundi i ftuar në emisionin “I ftuari im nuk ka...

Kryesore Show Biz 18:23 - 17 Maj, 2019

“Është superfuqi”/ Reperi i famshëm flet për problemet mendore

Reperi me famë botërore, Kaney West ka folur për herë të parë për problemet e tij me shëndetin mendor. Në një intervistë që pritet të publikohet...

Showbizz 10:40 - 13 Shkurt, 2016

Kaney West i kërkon para borxh Mark Zuckenberg-ut

 Reperi Kanye West i ka kërkuar publikisht ndihmë Mark Zuckerberg, pasi ai i deklaroi gjithë botës se kishte rreth 53 million dollarë borxhe, pas publikimit linjës...