Connect with Us

All posts tagged "karantine"

Showbizz 11:35 - 25 Prill, 2020

“Jam me të dashurën, kalojmë shumë mirë”/ Eros Grezda tregon për karantinën e tij me Oriola Marashin

Eros Grezda dhe Oriola Marashi pak ditë më parë konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë. Cifti po e kalojnë këtë periudhë izolimi së bashku dhe Eros...

Showbizz 11:08 - 22 Prill, 2020

“Policët ma shpifën”/ Aktorja shqiptare ia plas të qarit: U çmenda

Aktorja shqiptare Olta Gixhari po e kalon periudhën e saj të karantinës pranë partnerit të saj në Spanjë. Ajo është shprehur se rregullat në Spanjë janë...

Showbizz 11:09 - 21 Prill, 2020

Nga dasma pas karantinës tek marrëdhënia me Romeo Veshajn/ Jonida Maliqi në një rrëfim si asnjëherë më parë

Këngëtarja Jonida Maliqi është një nga artistet më të komentuar në mediat rozë, sidomos për jetën private. Pak muaj pas ndarjes nga aktori Romeo Veshaj, dyshja...

Showbizz 12:41 - 15 Prill, 2020

VIDEO-Të qëndrosh në formë si Eni Koçi/ Këngëtarja tregon si kujdeset për mënyrën e të ushqyerit në karantinë

Këngëtarja Eni Koci ka ndarë me ndjekësit e saj se si po e kalon kohën në karantinë. Ajo i kushton shumë kohë palestrës dhe sigurisht mënyrës...

Showbizz 11:18 - 13 Prill, 2020

VIDEO- Miliarderja bombastike me bikini/ Kylie Jenner provokon nga karantina

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner ka arritur plot 170 milionë ndjekës në Instagram. Kylie vijon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale duke...

Showbizz 11:35 - 12 Prill, 2020

FOTOT- Bella Hadid tërbon ndjekësit me fotot topless nga karantina

Modelja e famshme Bella Hadid ka gjetur mënyrën e dudhur për të shfrytëzuar karantinën si dhe për të mbajtur aktivë ndjekësit e saj. Teksa po shfrytëzon...

Kuriozitete 13:32 - 11 Prill, 2020

Si ndihet çdo shenjë e horoskopit në karantinë

Dashi Ju keni shumë sens humori dhe jeni impulsiv, kështu që iu është dashur pak kohë për tu përshattur me këtë situatë. Me shumë mundësi do...

Showbizz 13:11 - 11 Prill, 2020

VIDEO-Sërish bashkë?/ Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj të karantinuar në bregdet

Para pak kohësh, këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj deklaruan se ishin ndarë por së fundi disa video të dyshes ku shihen nga i njëjti...

Showbizz 11:27 - 10 Prill, 2020

Karantina seksi e vajzave më të famshme shqiptare/ Fotot që ndezën Instagramin

Kjo periudhë vetëizolimi ka qenë një sfidë shumë e vështirë për të gjithë pas kufizimit të lirisë për shkak të përhapjes së Coronavirusit. Të izouluara prej...

Showbizz 12:53 - 8 Prill, 2020

VIDEOT-Argëtim dhe ushqim i shëndetshëm/ Mësoni pak më shumë nga karantina e Morena Tarakut

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku ka treguar si po e kalon periudhën e vetëizolimit në vilën e saj luksoze. Këngëtarja ka gjetur mënyrën e duhur për tu...

Showbizz 11:07 - 8 Prill, 2020

“Mos u bëj shok me burrin në karantinë”/ Zaimina Vasjari ka një këshillë për të gjitha gratë

Këngëtarja Zaimina Vasjari, teksa ndodhet në karantinë ka një këshillë për të gjitha gratë.  Nëpërmjet një fotoje në Insatgarm ajo ka bërë një përshkrim mjaft domethënës...

Showbizz 12:40 - 7 Prill, 2020

FOTOT-Karantina seksi e supermodeles/ Demi Rose “heq dorë” nga të brendshmet

Supermodelja seksi britanike Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale. Demi ka dhuruar shumë poza të nxehta teksa ndodhet në shtëpinë e saj e...

Shëndeti 12:56 - 6 Prill, 2020

10 ushqimet që ju nevojiten gjatë karantinës pa u shqetësuar për kilet e tepërta

Ndërsa nuk ka një ushqim me kalori zero, ka ushqime që mund t’i shijoni lirshëm pa pasur nevojë të shqetësoheni për paketimin e kileve. Sipas dietologut...

Shëndeti 13:22 - 5 Prill, 2020

Si të ushqehemi gjatë karantinës/ Këshilla të vlefshme për këtë periudhë izolimi

Qëndrimi për shumë kohë I mbyllur në shtëpi mund të hskaktojë shumë probleme me shëndetin. Ndaj edhe pse të izoluar duhet të kemi kujdes dhe të...

Showbizz 11:51 - 5 Prill, 2020

VIDEO-“Dalshim shëndosh mendërisht”/ Bes Kallaku “shpërthen” rrjetin në të qeshura

Aktori i njohuriI humorit Bes Kallaku këtë periudhë ka qenë më shumë aktiv se asnjëherë më parë. Besi ka mbajtur ndjekësit e tij me humor dhe...